Prieš laiką gimęs vaisius -ne medicininė atlieka

0 PARAŠAI

Kategorija:

Šia peticija norėčiau paraginti visus nelikti abejingais paprastam žmogiškumui, pagarbai užsimezgusiai gyvybei, juk kartais tai būna taip laukiamas vaikelis, tačiau kartais gyvenimas būna negailestingas ir anksčiau laiko užkerta kelią svajonių išsipildymui.
Trumpai norėčiau paminėti, kad dabar galiojančiame LR Žmonių palaikų laidojimo įstatyme numatoma, kad vaisius gimęs iki 22 sav. yra medicinine atlieka, dar kitaip tik anatominė medžiaga, kuri turi ir kojytes ir rankytes, kurio judesius ir širdelės plakimą jaučia busima mamytė. Nejaugi mūsų taip lauktas, svajotas vaikelis nenusipelnė būti palaidotas, bent kiek žmogiškiau.
Labai, labai ačiū

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Erika Sad... Sutinku. Nežmoniška taip. Kaip turi jaustis tėvelis, kai jų nelaimę dar taip vadina..Juk tai skausmas.Aš už Žmogiškumą!
2 Goda ... Tie,kurie įkūrė šį įstatymą,yra tikri beširdžiai.
3 ieva bli... kojytes ir rankytes, kurio judesius ir širdelės plakimą jaučia busima mamytė
4 Šarūnas Nar... Tinkamą sprendimą priimti tereikia sveikos nuovokos ir humaniškumo
5 D. Ali... Aš esu už tai, kad "prieš laiką gimęs vaisius - ne medicininė atlieka"
6 Monika Ged... net širdį spaudžia, kokie baisūs žodžiai ,,medicininė atlieka". Gyvybė visada liks gyvybe.
7 Medardas Tau... Žmogiškumo mumyse tik tiek, kiek gebėjimo rūpintis vaikais, seneliais, neįgaliaisiais, ligoniais bei silpnesniais. Kam reikalingi turtas, Tauta bei Valstybė, kurie nekuria mumyse Žmogaus?
8 Vytautas Lap... Na jei man taip tai tikrai norėčiau palaidoti savo vaikutį. nesvarbu kiek jam laiko. Jei aš noriu, juk tai mano dalis, aš turiu turėti teisę palaidoti dalelę savęs.
9 L.Mockutė ... Gyvybė yra svarbi jau nuo pirmos užsimezgimo minutės.
10 Monika M... kiekviena uzsimezgusi gyvybe turi teise i zmogiskuma