,,Grindai" NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Padėkime uždrausti gyvūnų globos namų ,,Grinda''veiklą.
Kaip žinote, ,,Grinda" yra patys žiauriausi gyvūnų globos namai. Gyvūnai,būdami sveiki čia suserga,( kadangi čia labai blogos sąlygos, miega ant šaltų plytelių) ir po to staigiai būna užmigdomi, jei neatsiranda per kelias dienas šeimininkas jie visvien būna užmigdomi... Taigi jei esate gyvūnų mylėtojai, neleiskite skriausti mūsų mažųjų draugų, leiskite jiems patirti gyvenimo džiaugsmą ir geriau leiskime jiems apsistoti bent jau kituose globos namuose, kur gyvūnai laikomi iki tada, kai atsiranda šeimininkai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Indre S... atimti is Grindos finansavima reikia, ir paskirstyt kitoms prieglaudoms. Manau, daug kas pasikeistu
2 Sigita G... Tos gyvūno akys, kai jį išgelbėji nuo to kalėjimo... o kokios akys, kai supranti, kad nepavyks iš ten ištraukti?
3 I.Bartkevičiūtė ... Visose civilizuotose šalyse uždrausta žudyti sveikus gyvūnus tik Lietuvoje galima tokia savivalė.
4 Rita K... zmones turi keistis ir ishmokti atsakomybes ne tik priesh save, bet ir priesh mazuosius brolius..
5 pasipiktines ... jus gyvunu miletojai is pradziu ismokit sudus rinkt po savo augintiniu o poto sakikit jog jie jums rupi, kai pavasaris ateina tai baisu.jaigu norit laikit gyvuna tai reika ji priziuret.
6 paulė ... Baisiausia kai ti patys gyvūnų mylėtojai, o gal tik turėtojai priveisia ar įsigija kokį nors gyvulėlį, o po to išmeta. Tokių valkataujančių pilnos sodų bendrijos

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!