,,Grindai" NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Padėkime uždrausti gyvūnų globos namų ,,Grinda''veiklą.
Kaip žinote, ,,Grinda" yra patys žiauriausi gyvūnų globos namai. Gyvūnai,būdami sveiki čia suserga,( kadangi čia labai blogos sąlygos, miega ant šaltų plytelių) ir po to staigiai būna užmigdomi, jei neatsiranda per kelias dienas šeimininkas jie visvien būna užmigdomi... Taigi jei esate gyvūnų mylėtojai, neleiskite skriausti mūsų mažųjų draugų, leiskite jiems patirti gyvenimo džiaugsmą ir geriau leiskime jiems apsistoti bent jau kituose globos namuose, kur gyvūnai laikomi iki tada, kai atsiranda šeimininkai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Indre S... atimti is Grindos finansavima reikia, ir paskirstyt kitoms prieglaudoms. Manau, daug kas pasikeistu
2 Sigita G... Tos gyvūno akys, kai jį išgelbėji nuo to kalėjimo... o kokios akys, kai supranti, kad nepavyks iš ten ištraukti?
3 I.Bartkevičiūtė ... Visose civilizuotose šalyse uždrausta žudyti sveikus gyvūnus tik Lietuvoje galima tokia savivalė.
4 Rita K... zmones turi keistis ir ishmokti atsakomybes ne tik priesh save, bet ir priesh mazuosius brolius..
5 pasipiktines ... jus gyvunu miletojai is pradziu ismokit sudus rinkt po savo augintiniu o poto sakikit jog jie jums rupi, kai pavasaris ateina tai baisu.jaigu norit laikit gyvuna tai reika ji priziuret.
6 paulė ... Baisiausia kai ti patys gyvūnų mylėtojai, o gal tik turėtojai priveisia ar įsigija kokį nors gyvulėlį, o po to išmeta. Tokių valkataujančių pilnos sodų bendrijos