Uždarsusti Gėjų eitynes!!!

2 PARAŠAI

  • G.Sonda
  • nuo 2010-04-30
  • iki 2010-05-06
Kategorija:

Žmonės, vienykimės, kovokime prieš tuos, kuriuos net kunigai smerkia ir vadina nusikaltėliais!!! Jeigu jau jie, kurie atleidžia pačias baisiausias nuodėmes jų netoleruoja, tai mes ypač turim į tai žiūrėti labai rimtai i ir užkirsti kelią Gėjų eitynėms Vilniaus gatvėmis. Juk net gyvūnai nesantykiauja su tos pačios lyties individais! Kreipiuosi į visus, kuriems rūpi išsaugoti tradicinės šeimos vertybes... Tai būtu pirmosios jų viešos eitynės, bet apetitas auga bevalgant ir patikėkit manim, jei leisim vieną kartą, jie užsimanys daugiau, daug daugiau... reikia stoti prieš juos iškart, nes vėliau gali būti pervėlu... Taigi, kreipiuosi pirmiausia į Vilniaus miesto savivaldybę, jos merą, į auksiškiausius Lietuvos teismus ir net i LR seimą, ragindamas uždrausti gėjų eitynes 2010 metų gegužės 5-tą dieną!
p.s. Žinau kad jau turbūt pervėlai parašiau šią peticiją, bet galbūt būsiu išgirstas, nes stebuklų būna, ypač mūsų valstybėje...

# Vardas Komentaras
1 giedrius (Alytus)
2018-11-27 / 18:31
Esu grieztai pries pideru demonstravima !!!!!!!!!!!
2 Rimantas (Klaipėda)
2018-11-19 / 13:46
Žmonės su psichinę negalia turėtų būt gydomi, o ne demonstruotis ...
3 Rasa
sergančių tuberkulioze priverstinai negalima gydyti, rūkančių paauglių ir į akis dūmą pučiančių viešinti negalima - kodėl ginamos tik blogiukų teisės, o kur kitų žmonių teisės?
4 netikras
gyvunai tai santykiauja jus blogai informuoti neissimoksline...
5 Elvita
Kodėl neleidžia nudistų eitynių? Eikim iš proto iki galo
6 T.
Gejai, tai tokio pat rango iskrypeliai kaip ir pedofilai, zoofilai ar nekrofilai. Tai NENATURALU ir SLYKSTU!
7 Vida
Žmogaus teisės egzistuoja visų pirma didžiajai daugumai šalies gyventojų,Mažuma turi gerbti šalies tradicijas ir paročius.Olandijos ambasadoriaus ir kitų ES šalių piliečių ar institucijų kišimasis į
8 Nomeda
As kategoriskai pries, nejaugi mes turime daryti tai ko nori Europa. O Europa tai ne rodiklis, nejaugi mes neturime nei savo nuomones nei poziuriu, o darome tai ka sako Europa.
9 Nijolė
gal jie modifikuoti, ir už to slypi dideli klanai nuo tarybinių laikų,ir išpūstos jų pinigingos kišenės, o mes tik maži ekologiški grūdeliai šioje žemėje,
10 R.
Aš laikau juos ligoniais, bet jokiu būdu nepritariu tokiai reklamai
11 Vytautas
Būtina uždraust - negalima viešai reklamuot iškrypimų!!!
12 Rasa
kodėl normaliems žmonėms nereikalingos eitynės kad pabrežtų savo orientaciją? Kodėl mes nerėkiame kad kad esame išskirtiniai?
13 absurdas
Ir seksualine orientacija ne liga ir nuo kada homoseksualas per viena zingsni nuo pedofilo?? Nusisnekat ir cia kvaila peticija, kvailas ir autorius. Tegu kovoja uz savo teises!
14 Rimas
kikvienas gejus-tai gresme mano vaikams. Nuo gejaus iki pedofilo, tik vienas zingsnis
15 saulė
Gėjus - liginis, kaip ir kurčiasis ir aklasis, bet jie nei eina nei rėkia gatvėmis, kad aš nematau ar negirdžiu, tai kodėl "gėjui" reikia rėki gatvėmis, kad "aš seksualinis ligonis?"
16 As
Pritariu ir raginu viesinti sia mperticija, siukit visiem, draugam ir pazystamiem
17 Nesutinku
Pasiskaitykite ir nesiekite neapykantos tokiems pat zmonems, kaip jus ir as.. Jeigu zmones nori pasirodyti, kad jie tokie yra, jeigu jie nori visuomenes palaikymo temegina, nematau blogio
18 P.Jakobsons
Jei jau tokie yra, tai tegu ... uzsidare, kad nieks nematytu, o ne viesai demonstruojasi.