Aš prieš didėjančias Vilniaus energijos kainas!!!!

0 PARAŠAI

Kategorija:

O kiek galima? Šiandien Lietuva išgirdo gerą žinią, kad nuo š.m. gegužės pirmos dienos 6% kils šildymo kaina, 5 LT pabrangs gyvatukas, privers pastatyti naujus skaitliukus už kuriuos taip pat turėsim mokėti abonentinį mokestį. Kas toliau???

Tu tylėsi? Aš NE!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Andrius P... be komentaru...Kas toliau, dar po 5 metu galima statyt koncentracijjos stovyklas, zmones dirbs uz komunalinius patarnavimus ir truputi GM produktu ...
2 Pranciška R... Iš tikrųjų, kodėl mus visus baigia prismaugti Vilniaus energija?
3 Vytautas L... reikia renovuoti šilumos tiekimo trasas, o ne plėšti iš gyventojų vis didesnius mokesčius. Toae trasose -
4 Ruslanas D... Gal uzteks gyventi Lietuvos zmoniu saskaita... ateis laiks... uz visksa reikes susimoketi.
5 Alfredas G... savaime aišku - mes gilyn į Lietuvos naikininimo kubilą, kainos kyla aukštyn. Išeisi protestuoti - negins kaip pederastų. Gina tik savi savus.
6 marytė m... 6ildymas =v4ri6kai brangus ir kiekvienais metais brangstai
7 v.kaušylienė ... tikrai labai sunku šeimai su vaikais pragyventi ypač žiemos metu, jau nekalbant apie pensininkus
8 LINA S... Girdint apie "Vilniaus energijos" darbuotoju algu dydi ir valdzios svaistymasi pinigais savo asm. poreikiams tenkinti, ir zinant, kad dar nei vienas nera nubaustas, norisi arba ginkluotis, arba emigr.
9 Gintaras T... Kituose miestuose dvigubai pigesni mokesciai...Kuo Vilnius toks isskirtinis?
10 Enrikas S... valstybe daro viska, kad tautieciai paliktu gimtine.
11 IRENA L... abonentini mokesti galima moketi tik iki to laiko kol pasidengs skaitliuko kaina, o kainos tikrainesamoningos, tegu maziau švaisto mūsų pinigus ir netures nuostolių
12 Mindaugas K... Aš už skaitliukus iš karto sumokėsiu, bet reiklauju nuolaidos sąskaitai. Beje kopiją siūlau nusiųsti Energetikos ministerijai
13 J.Dapolskienė ... Labai gaila, kad gyvename tokioje šalyje, kurioje Seimas neturi valdžios
14 Marina D... atlyginimai mažėja, o kainos tik didėja.Gera gyventi LIETUVOJE.......
15 Algirdas U... Laikas atskirti perdavimą nuo generacijos. Monopolijos užkniso juodai
16 Regina J... Viskam turi būt saikas. O monopolininkų norams turi būt nustatomos griežtos ribos.
17 Tatjana Č... Lietuvoj liks tiktai pensininkai, nes visi emigruos, bet valdžia nesupranta, kad jei taip ir toliau tai GREITU LAIKU NELIKS KAS MOKĖS MOKESČIUS - protingi emigruos ;)
18 j.petrovskaja ... visi mokesciai dideja,o atlyginimai mazeja.logikos nera visai.
19 Rasa L... Sustabdykit tautos genocida pagaliau! Baikit tyciotis!
20 Saulius A... Vistik turėtu būti LR piliečių interesų politika
21 Virginija V... kainos nepagrįstos, gamta nepabrangino vandens kainos

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!