Yra tik viena vertybė - žmogaus ryšys su žmogumi

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mieli seimo nariai,

Nelaimė pasaulyje vaikšto akla. Niekada nežinai, kada ji pasibels ir į tavo duris. Tad nebūkime abejingi kito nelaimei ir kančiai.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos 5 straipsnis sako: kad valdžia turi tarnauti piliečiams, o pilietinės ir socialinės žmogaus teisės – tapti norma Lietuvoje.


Neįgalieji taip pat turi būstus, perka paslaugas ir už juos moka kaip ir visi Lietuvos piliečiai, pagal savo pajamas. Jiems stogas reikalingas virš galvos, taip kaip visiems žmonėms. Plius dar vaistai perkami, ko sveikam žmogui nereikia. Ne visi ir nevisiems vaistai kompensuojami.
Nepamirškite, kad neįgalus yra taip pat žmogus, nesvarbu kokio procento jo pažeidimas.


Neatimkite iš mūsų pačių artimiausių žmonių, mes nenorime svetimų slaugytojų, leiskite mums rinktis, kas šalia mūsų bus ir kur mes norime būti, jeigu demokratija yra Lietuvoje.
Tėvų ir artimųjų rankų niekas nepakeis. Mums žmogus reikalingas ištisą parą.
Negi mes turėsime vis bijoti naujos valdžios, nes vieni duos kiti atims. Mes norime normalaus ramaus gyvenimo.


Steikite darbo vietas kitoje srityje, neskriausdami silpniausių žmonių.

Išgirskite mūsų prašymą širdimi, o ne protu.

# Vardas Komentaras
1 Neringa
pritariu: gana tyčiotiis iš žmonių - ar ne dėl netikusios tvarkos daug žmonių ir tampa neįgaliais ar lieka nepagydyti
2 Virginija
Gaivinkite įmones, gamyklas palikite pačius silpniausius šioje šalyje .
3 Aurelija
Man trukta žodžių, kas per įstatymai ? Skriausti mūsų pačius silpniausius kurie yra bejėgiai apsiginti patys tai yra mūsų pensininkai, invalidai ir vaikai. Geriau iš jų atimti ir gėjų paradij atiguot.
4 Danutė
Aš auginu du neįgalius vaikus.Koks jų laukia likimas -neaišku.Dabar suprantu tik vieną,kad tokie žmonės yra nereikalingi aplinkiniams.
5 Arnolda
Baikite cirkintis, padarykite ka nors ir liaudies labui. Ne uz tokia Lietuva ir tvarka zuvo Lietuvos didvyriai. Dabar patiems reiketu save ginti, nes ne vienas, net pirsto nepajudintu jusu labui.
6 M.Sipavicius
reikia remti siuos zmones valdziai kurie negali savimi pasirupinti, o ne iskrypelius gejus
7 A.Ziedeliene
Is ubago,jau ir lazda nutaret atimti,turekit sazines!
8 Irena
Pritariu peticijai.3 mėn. buvau slaugos ligoninėj, parsivežė visą žaizdose ir pragulose, nenoriu ten daugiau. Ačiū. Tik prie savų galiu gyventi.
9 Aldona
Pritariu peticijos turiniui. Slaugau visiškos negalios seserį, ne viską viena pajėgiu padaryti, nes ir pati esu neįgali, tad tenka kviestis pagalbos už kurią turiu apmokėti, bet vyksta mano priežiūroj
10 Angelė
Neatimkite iš mūsų mūsų tėvų ir vaikų neįgalių. Šiauliai
11 Genutė
Vietoj slaugos pinigų nuodų ir Lietuva laisva nuo neįgaliukų ir biznis klesti sodra nebakrotuoja. Šiauliai
12 Skarbalienė
Jei kloji šiandien patalus neįgaliajam vadinasi ir sau pasikloji juos.
13 A.Vinča
Niekas nežino, kada jiems patiems gali prireikti sauskelnių ar mankštų,kad galėtų vaikščioti ar sėdėti
14 V.Rumbutiene
nebeskriauskyt tu kurie jau ir taip nuskriausti. Turekim sazines.
15 V.Rutė
Jei užsimerksite ir nematysite problemos, tai nereikš, kad jos ir nėra.
16 vilma
verks seimunai,o kaip jie verks kadanors.......................
17 L.
Neatimkite iš silpniausių. Jie gali paimti, deja, ne visada gali duoti. Visi nori gyventi.
18 N
nesuprantu tokio valstybes nesupratimo ir savo zmoniu negerbimo :(:(
19 R.Petraitis
. Daug tokių vaikučių, iš kurių atėmus tuos pinigėlius, jie liks be papildomos mankštos ar sauskelnių.
20 D.Vėlavičienė
protu nesuvokiama,kaip valdzia gali prieiti iki tokio absurdo,kai tėvain yra atitraukiami nuo savo ligotu vaiku.Ar tarybiniai laikai sugryzta?
21 Vaida
Gal gana mažinti išmokas mums kur jūsų sažinė?

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.