Yra tik viena vertybė - žmogaus ryšys su žmogumi

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mieli seimo nariai,

Nelaimė pasaulyje vaikšto akla. Niekada nežinai, kada ji pasibels ir į tavo duris. Tad nebūkime abejingi kito nelaimei ir kančiai.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos 5 straipsnis sako: kad valdžia turi tarnauti piliečiams, o pilietinės ir socialinės žmogaus teisės – tapti norma Lietuvoje.


Neįgalieji taip pat turi būstus, perka paslaugas ir už juos moka kaip ir visi Lietuvos piliečiai, pagal savo pajamas. Jiems stogas reikalingas virš galvos, taip kaip visiems žmonėms. Plius dar vaistai perkami, ko sveikam žmogui nereikia. Ne visi ir nevisiems vaistai kompensuojami.
Nepamirškite, kad neįgalus yra taip pat žmogus, nesvarbu kokio procento jo pažeidimas.


Neatimkite iš mūsų pačių artimiausių žmonių, mes nenorime svetimų slaugytojų, leiskite mums rinktis, kas šalia mūsų bus ir kur mes norime būti, jeigu demokratija yra Lietuvoje.
Tėvų ir artimųjų rankų niekas nepakeis. Mums žmogus reikalingas ištisą parą.
Negi mes turėsime vis bijoti naujos valdžios, nes vieni duos kiti atims. Mes norime normalaus ramaus gyvenimo.


Steikite darbo vietas kitoje srityje, neskriausdami silpniausių žmonių.

Išgirskite mūsų prašymą širdimi, o ne protu.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neringa K... pritariu: gana tyčiotiis iš žmonių - ar ne dėl netikusios tvarkos daug žmonių ir tampa neįgaliais ar lieka nepagydyti
2 Virginija A... Gaivinkite įmones, gamyklas palikite pačius silpniausius šioje šalyje .
3 Aurelija G... Man trukta žodžių, kas per įstatymai ? Skriausti mūsų pačius silpniausius kurie yra bejėgiai apsiginti patys tai yra mūsų pensininkai, invalidai ir vaikai. Geriau iš jų atimti ir gėjų paradij atiguot.
4 Danutė R... Aš auginu du neįgalius vaikus.Koks jų laukia likimas -neaišku.Dabar suprantu tik vieną,kad tokie žmonės yra nereikalingi aplinkiniams.
5 Arnolda G... Baikite cirkintis, padarykite ka nors ir liaudies labui. Ne uz tokia Lietuva ir tvarka zuvo Lietuvos didvyriai. Dabar patiems reiketu save ginti, nes ne vienas, net pirsto nepajudintu jusu labui.
6 M.Sipavicius ... reikia remti siuos zmones valdziai kurie negali savimi pasirupinti, o ne iskrypelius gejus
7 A.Ziedeliene ... Is ubago,jau ir lazda nutaret atimti,turekit sazines!
8 Irena B... Pritariu peticijai.3 mėn. buvau slaugos ligoninėj, parsivežė visą žaizdose ir pragulose, nenoriu ten daugiau. Ačiū. Tik prie savų galiu gyventi.
9 Aldona G... Pritariu peticijos turiniui. Slaugau visiškos negalios seserį, ne viską viena pajėgiu padaryti, nes ir pati esu neįgali, tad tenka kviestis pagalbos už kurią turiu apmokėti, bet vyksta mano priežiūroj
10 Angelė P... Neatimkite iš mūsų mūsų tėvų ir vaikų neįgalių. Šiauliai
11 Genutė M... Vietoj slaugos pinigų nuodų ir Lietuva laisva nuo neįgaliukų ir biznis klesti sodra nebakrotuoja. Šiauliai
12 Skarbalienė S... Jei kloji šiandien patalus neįgaliajam vadinasi ir sau pasikloji juos.
13 A.Vinča ... Niekas nežino, kada jiems patiems gali prireikti sauskelnių ar mankštų,kad galėtų vaikščioti ar sėdėti
14 V.Rumbutiene ... nebeskriauskyt tu kurie jau ir taip nuskriausti. Turekim sazines.
15 V.Rutė ... Jei užsimerksite ir nematysite problemos, tai nereikš, kad jos ir nėra.
16 vilma k... verks seimunai,o kaip jie verks kadanors.......................
17 L. V... Neatimkite iš silpniausių. Jie gali paimti, deja, ne visada gali duoti. Visi nori gyventi.
18 N K... nesuprantu tokio valstybes nesupratimo ir savo zmoniu negerbimo :(:(
19 R.Petraitis ... . Daug tokių vaikučių, iš kurių atėmus tuos pinigėlius, jie liks be papildomos mankštos ar sauskelnių.
20 D.Vėlavičienė ... protu nesuvokiama,kaip valdzia gali prieiti iki tokio absurdo,kai tėvain yra atitraukiami nuo savo ligotu vaiku.Ar tarybiniai laikai sugryzta?
21 Vaida ... Gal gana mažinti išmokas mums kur jūsų sažinė?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!