Prieš vietinę rinkliavą už gyvūnų (šunų, kačių) registravimą ir laikymą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Esame priversti mokėti didelius pinigus už gyvūnų laikymą.Kur keliauja tie pinigėliai?Pastatyta keleta aikštelių šunim,nors dauguma jų sugriuvusios,o ir savo reikalus mūsų augintiniai atlieka pakeliui.Žmonės auginantys kates kurios net nosies neiškiša į lauką,vis tiek privalo mokėti.
Prieglaudos vis pilnėja dėl to,kad krizės metu žmonės neįstengia išlaikyti savo augintinio,o valdžia dar ir ir kainas kelia dėl vietinės rinkliavos.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Marius
Nėra teisybės. Geriau baudas mokėtų tie kurie išmeta gyvūnus. Taip prieglaudoms padėtų išsilaikyti.
2 A.Vasylius
Reikalinga įvesti baudas po 200-300 lt tiems kurie nesurenka šūdų arba vedžioja šunis be kaukių.
3 I.
neaisku, kam tie pinigeliai panaudojami, rezultaia koki?????????
4 R.Januškevičius
Man idomu kas rinks rinkliava uz kaimo Brisiu? Nes jei visiem gyvunams tai visiems. Ir taip kankinami vargsai keturkojai, dar apmokestinti sugalvosit.
5 Genute
kate namine,gal uz papugas,ziurkenus ir kt moket?
6 d.
Moku moku,o jie pareiškia kad pinigai rinkti už šunis ištirpo biudžete!
7 Rimas
rinkliava butina ir ja reiketu didinti. Kiekvienas pries isigydamas gyvuna turi rimtai pagalvoti ar sugebes ji islaikyti ir tinkamai pasirupinti. Labai dau zmoniu isigija gyvunus kaip zaislus vaikams,
8 Lina
tai žinoma nereikia mokėti, juk tu šunį ar itą gyvuną išlaikai pats, o nevalstybė!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.