Prieš vietinę rinkliavą už gyvūnų (šunų, kačių) registravimą ir laikymą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Esame priversti mokėti didelius pinigus už gyvūnų laikymą.Kur keliauja tie pinigėliai?Pastatyta keleta aikštelių šunim,nors dauguma jų sugriuvusios,o ir savo reikalus mūsų augintiniai atlieka pakeliui.Žmonės auginantys kates kurios net nosies neiškiša į lauką,vis tiek privalo mokėti.
Prieglaudos vis pilnėja dėl to,kad krizės metu žmonės neįstengia išlaikyti savo augintinio,o valdžia dar ir ir kainas kelia dėl vietinės rinkliavos.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Marius B... Nėra teisybės. Geriau baudas mokėtų tie kurie išmeta gyvūnus. Taip prieglaudoms padėtų išsilaikyti.
2 A.Vasylius ... Reikalinga įvesti baudas po 200-300 lt tiems kurie nesurenka šūdų arba vedžioja šunis be kaukių.
3 I. v... neaisku, kam tie pinigeliai panaudojami, rezultaia koki?????????
4 R.Januškevičius ... Man idomu kas rinks rinkliava uz kaimo Brisiu? Nes jei visiem gyvunams tai visiems. Ir taip kankinami vargsai keturkojai, dar apmokestinti sugalvosit.
5 Genute ... kate namine,gal uz papugas,ziurkenus ir kt moket?
6 d. b... Moku moku,o jie pareiškia kad pinigai rinkti už šunis ištirpo biudžete!
7 Rimas ... rinkliava butina ir ja reiketu didinti. Kiekvienas pries isigydamas gyvuna turi rimtai pagalvoti ar sugebes ji islaikyti ir tinkamai pasirupinti. Labai dau zmoniu isigija gyvunus kaip zaislus vaikams,
8 Lina K... tai žinoma nereikia mokėti, juk tu šunį ar itą gyvuną išlaikai pats, o nevalstybė!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!