Grąžinkit MEZZO kanalą

0 PARAŠAI

Adresuota: TEO LT, AB
Kategorija:

Gala TV neberetransliuoja MEZZO kanalo. Neleiskime dar labiau skurdinti ir taip buko TV tinklelio!!!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 J. V... Yra zmoniu, kuriems reikia tikros muzikos ir kulturos.
2 R.Raginytė ... Reik nors kiek paįvairinti banalių šou ir smurtinių filmų meniu :)
3 Laima A... Teo gali plėsti transliuojamų kanalę sąrašą, bet ne atiminėti tų, kuriuos esame nusiprkę, juo labiau, kai atimdama ne kompensuoja geresniu,bet pakiša vienadienį popsą.
4 Nenustoju j... Pz, jūs žiūrit tą kanalą? :D:D:D:D:D Kur visą dieną ištisai su smuikais groja? Kas per bukas sukūrė šitą peticiją? Man bl užtenka 10 kanalų,o jam mezzo pritrūko,nu pz pz :DDDDDDDDDDDDDDDD

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!