Grąžinkit MEZZO kanalą

0 PARAŠAI

Adresuota: TEO LT, AB
Kategorija:

Gala TV neberetransliuoja MEZZO kanalo. Neleiskime dar labiau skurdinti ir taip buko TV tinklelio!!!

# Vardas Komentaras
1 J.
Yra zmoniu, kuriems reikia tikros muzikos ir kulturos.
2 R.Raginytė
Reik nors kiek paįvairinti banalių šou ir smurtinių filmų meniu :)
3 Laima
Teo gali plėsti transliuojamų kanalę sąrašą, bet ne atiminėti tų, kuriuos esame nusiprkę, juo labiau, kai atimdama ne kompensuoja geresniu,bet pakiša vienadienį popsą.
4 Nenustoju
Pz, jūs žiūrit tą kanalą? :D:D:D:D:D Kur visą dieną ištisai su smuikais groja? Kas per bukas sukūrė šitą peticiją? Man bl užtenka 10 kanalų,o jam mezzo pritrūko,nu pz pz :DDDDDDDDDDDDDDDD

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (554)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (206)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.