NE KEDŽIO / VENCKŲ CIRKUI

0 PARAŠAI

Adresuota: Lietuva
Kategorija:

Prašau Kedžius ir jų pasekėjus tuoj pat nustoti traumuoti mergaitę. Kokią teisę jiems suteikė ją įkalinti, rėkti ir staugti kaip psichų armijai?? KAIP GALI VAIKAS RAMIAI VAŽIUOTI PAS MAMĄ - KAI BUDULIŲ IR TURGAUS BOBŲ BANDA STAUGIA APLINKUI??? Kodėl "gynėjai" neina piketuoti prie seimo ar prezidentūros?? Kam jūs veliate vaiką į šitą makabrišką ir beprotišką spektaklį? Kas davė jums teisę baubti kaip psichų bandai? KĄ JŪS TUO NORITE PASIEKTI? Stankūnaitė "Nesuvalgė - nenužudė - nepardavė - nepradangino" vaiko iki šiol - tai kodėl ji dabar turi jį grobti? KUR TEISĖSAUGA? KUR VAIKŲ TEISĖS? JŪS ESATE APGAILĖTINA AVINŲ BANDĄ KURIĄ UŽ VIRVUTĖS TAMPO ŽINIASKLAIDA NORĖDAMA IŠLAIKYTI KVAILĄ SENSACIJĄ?? Pamąstykite patys apie tai! STOP KEDŽIO / VENCKŲ / TV propaguojamam cirkui !!!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Juna J... .. dar viena pelninga ziniasklaidai zuvele! Kiek vaiku yra skriaudziamu, o sita neaiski istorija labiausiai aptarinejama..kazin kodel? Eiline siuksle ..
2 rimantas d... atiduokit vaika mamai, juk jai reikia uzdirbti pinigu! arba bent jau tegu stankunaite atiduoda mergaitei jos uzdirbtus pinigus. o su apsauginias del saugojimo tegul ji tariasi su jais asmeniskai.
3 Romas K... AŠ KAIP NUKENTĖJUSYSIS VAIKŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE NUO MOTERS PEDOFILĖS, MANAU, KAD KO NESUGEBA PADARYTI TEISĖSUGA, PRIVERSTI DARYTI ŽMONĖS PASISAKANTYS PRIEŠ PEDOFILUS.
4 D.Putriute ... vaikas dabar atsidūręs K-V pabaisų nelaisvėje - kurie akivaizdžiai išnaudoja ją savo neaiškiems kėslams vykdyti
5 Jurga ... Baisu darosi, kai pradedi skaityti komentarus - vien nesvankybes ir burnojimai. As uz sia peticija.
6 Jonaitienė ... bloga motina visda yra geriau už gerą globėją :DDD
7 santa l... visiškai pritariu. Jau bloga nuo visų šitų banditų ir raganų degintojų
8 Jolanta k... sliksciausia peticija tuos zmones riekia gerbti ir didziuotis jais tai drasus ir padeda kitiems prabusti apgailetini tai jus sitos peticijos kurejai Dievas jums teisejas
9 geltonas b... jau geriau lai traumuoja pedofolai?? pamastykit apie savo vaikus... noretumet patys i tokia situacija papulti???
10 Egle M... Uztenka kedzvenckiams ir ju remejams buduliams traumuoti mergaite...
11 usas u... uzdrauskit tiems kedofilams cirka kelti, parduokit savo vaikus man, as jais pasirupinsiu!!!
12 prokurūra ... apie kokius dar cirkus gali eiti kalba? čia tik mes turim teisę cirkintis ir kitus juokinti ant visos LT
13 laimute s... blet atiduoit vaika treninguoti bachurai, nes tada galesiu ji paleisti ant organu pagal liudininku apsaugos programa ir tada nebus uzaugusios moters pasakojimu apie kurva"motina"ir nutukusi pedika usA
14 Kodelciukas ... tikrai idomu, kodel peticijos autorius nenurodo savo vardo ir pavardes????
15 pritariu ... pedofilams ne.Traiškyti kaip koloradus.Vien tik galima spręsti kas per zmogėnai,pagal peticijos autorių.Jau leksikonas-grynai pedofilų.Ūsas irgi visus tvariais vadino.Oi dar bus jums,oi bus prakeiktie
16 Vaiva S... NESAMONINGA PETICIJA KAIP IR PETICIJOS AUTORIUS. AS ASMENISKAI UZ TEISYBE, PAS KA MERGAITE NORES EITI PAS TA IR EIS. IR NORMALU KAD NENORI NET BUTI SU TOKIA MOTINA, KURI TRAUMUOJA NUO MAZU DIENA ....
17 Aleksotiškė ... Peticijos autoriau, kodėl nepasirašai savo pavardės? Kad tau gėda.
18 PETICIJA.LT a... Nu ka pedrilos, papuolėt. Visų IP yra nustatyti ir bus perduoti ten kur reikia kai ateis laikas pedofilų kastracijai.
19 Valdas Z... REIKEJO SENAI VISKĄ IŠTIRTI,TADA IR CIRKŲ NEBŪTŲ,O TUO LABIAU NEPALIKT KEDŽIO ANT MARIŲ KRANTO
20 Neabejingas M... vardas- neabejingas, pavarde- mergaite. autorius neabejingas mergaitems?
21 uz t... teisingumas gal pagaliau isigales? negrazinti mergaites tai kalei!
22 Subinasubinarium ... REIKALAUJAME ĮVYKDYTI TEISMO SPRENDIMĄ DĖL ĮTARIMŲ PAREIŠKIMO L.STANKŪNAITEI PEDOFILIJOS BYLOJE
23 Andrius.Pedofilas ... kada visa tai baigsis,noriu mergaiote pamylet,nesulaukiu
24 kaunietis ... kaks cia pedofilas sugalvojo peticija ,tubut iskrypelis usas .prasmyrdelis
25 zmogus ... primiausia Uso byla, kaip visose civilizuotose valstybese
26 Taip c... Cirkas dziugina vaikus. Jie rankutem ploja. Ir laimingi jie visi, kai cirkas atvaziuoja!
27 Pedofilas A... Rankas šalin nuo pedofilų. Mergaitę turėtų krikštatėviui ir mano bičiuliui
28 laimis m... tu asilo galva ar supranti kad ta mergaite tvirkino del motinos kaltes gerai sesers nera bet motinai pinigai gauti is pedofilu nepatrukdys.
29 O m... Cirke rode juoda kate, cype peles ja pamate. Cypkit peles dziaugsmui savo: cirkas, cirkas atvaziavo!
30 Pedofilas i... kas per nesamonė? Vaikas turi su dėde augt o ne su teta. Duokite vaiką dedei. Stajakas

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!