Ne minios diktatūrai!

0 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos piliečiai
Kategorija:

Mieli tautiečiai! Jei norime sukurti teisinę valstybę ir ja didžiuotis, turime griežtai pasipriešinti minios diktatūrai, neleisti jiems įžeidinėti įstatymams paklūstančių piliečių ir mus įbauginti. Ne prie Kedžių/Venckų namo susirinkusi minia turi teisę spręsti, kas kaltas ir kas ne, ne jie turi diktuoti mums sąlygas ir primesti savo nuomonę. Neleisime skleisti smurto ir įžeidinėjimų demagogijos, neleisime griauti valstybės dėl kelių išsišokėlių užgaidų. Neleisime sugrįžti linčo teismams ir nesutiksime tyliai nuleidę galvas su įtūžusių, paklaikusių rėksnių valia. Jų argumentai tik keiksmažodžiai ir grasinimai nužudyti, pasibjaurėtinų etikečių klijavimas visiems, kurie nesutinka su jų nuomone. Nebijokime parašyti savo tikrų vardų ir pavardžių, nesislėpkime už kitų nugarų. Tai jiems tegu būna gėda, tai jie tegu bijo atskleisti savo tapatybę. Tegu teisėsauga sprendžia, kas yra nusikaltėlis, o kas ne. Tegu teismai vykdo teisingumą. PROTESTUOJU PRIEŠ MINIOS DIKTATŪRĄ!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Kas
minios diktarūra reiškia - demokratija iš graikų "demos" - tauta ir "kratia" - valdžia.
2 geltonas
nu jus ir vavarot... suprasit kai jusu vaikus pedofilai tvirkint prades
3 stankute
greiciau atiduokit vaika reikia nauju zirkliu. dar sakau NE = USU/ STANKUNU SAVIVALEI, uzteks cia lietuva su pazystamais prokurorais ir teisejais juokint.
4 Jacka
po trecio butelio pradejau blaiviai mastyti, todel pasirasau
5 jaška,
mes aukščiau paminėti, griežtai sakome žydrųjų albinų diktatūrai taip, minios diktatūrai ne!jūs buduliai turit džiaugtis kad dar nepasprinstat savo vėmalais kniūpsti ir mums dėkoti, o ne balsą rodyt
6 Diktatorius
Diktatura turi priklausyti vienam asmeniui. Minios diktatura - tai revoliucija. Ne ir dar karta ne!
7 Šimkutei
Tai varyk greičiau iš Lietuvos, nes teise čia net nekvepia
8 Klano
Dėkojame Lučinskei už supratimą. Gal turi mažų vaikučių?
9 ūsuotas
oi kiek čia mažai ūsavyčiaus rėksnių,o delfyje giriasi kad jų tūkstančiai.Fu kaip čia smirdi.
10 Vladimiras
minios diktaturai -ne, proletariato diktarurai - taip !!!
11 Lincas
aš pavogiau Kalėdas, bet vistiek įdomu, ar ta Jolanta Lucinske pederastė?Nežinojau kad ir bobos būna tokio tipo iškrypėlės)
12 T
Aš visai nenoriu, kad Kedžiai augintu mergaitę ir ji užaugto tokia pati agresyvi kaip Kedys.
13 Rūta
Prašiau atsakyti į klausimą, kodlė 15 (!) met7 NETEISĖTAI taikomos techn oper priemonės, psichotroninis ginklas. Tik dėl mano kritiškų pasisakymų prieš prekybą moterimis, vaikais?
14 A.
Teisėjas turi gerbti teismą - savo darbą, patį save. Kad ir koks nemalonus sprendimas būtų. Būdama teisėja demonstruoja nepagarbą, tai gal išviso nereikia būti teisėja ?
15 Marius
Už teisinę valstybę.Turi būti nubausti sąmokslo dalyviai Kedžiai
16 Rima
PROTESTUOJU PRIES MINIOS DIKTATURA IR LINCO TEISMA.
17 Renata
Teismo nutartis butina vykdyti- patinka jos mums ar ne.
18 Vilija
Pilnai pritariu peticijos tekstui,tačiau pavardės negaliu rašyti.Kedofilai pasiryžę žudyti kitaip manančius
19 Milda
Uztenka paziureti i tos minios veidus ir supranti,kad intelektas ju nesuzalojo
20 TR
PRITARIU. Ne langų daužytojai ir linčo teismo šalininkai turi diktuoti savo valią. TAM YRA TEISĖSAUGA.
21 J.
pritariu peticijos idejai, noriu gyventi valstybeje, kuri uztikrintu pilieciu sauguma ir apsaugotu nuo ivairaus plauko teroristu

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.