VIEŠAM PEDOFILŲ REGISTRUI -TAIP

0 PARAŠAI

Kategorija:

Artejant mokslo metų pabaigai bei vasaros atostogoms,vis daugiau tėvų susirūpina savo vaikų užimtumu. Vaikai ir jaunimas dėl savo amžiaus ypatumų,pomėgio rizikuoti bei smalsumo neretai patenka į įvairias pavojingas situacijas,pabando ar net pradeda vartoti narkotikus...gali nukentėti nuo suaugusių,tapti pedofilų aukomis.Tėvai, nebijokite paklausti vaikų ką veikia jų draugai,žinokite ,kuo šie užsiima.Vis daugiau
Vaikų nukenčia nuo pedofilų.ES šalyse,JAV yra įsteigtas viešas pedofilų registras,taikomos įvairios prevencinės priemonės ,kovojant su pedofilija.Žmonės pasitkikrina ,ar kaiminystėje negyvena pedofilų.Lietuvoje viešo pedofilų registro nėra.Turėkite griežta poziciją,todėl kviečiu ir prašau:suraskite laiko ir pasirašykite peticiją.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Romas K... AŠ KAIP NUKENTĖJUSYSIS BUVĘS MAŽAMETIS VAIKAS, PRITARIU PEDOFILŲ REGISTRUI IR JO VIENOKIAM AR KITOKIAM ĮTEISINIMUI, BET LAIKANTIS ŽMOGAUS TEISIŲ IR TAI DARANT ATSAKINGAI.
2 J. G... mano šeima ra tik už tai, kad apie iškrypėlių gyvenamą vietą turėtų žinoti tėvai, auginantys nepilnamečius vaikus
3 V. ... visi turi zinoti tuos issigimelius ir nuo ju saugoti savo vaikus
4 Stasė A... Apie pedofilus turime viską žinoti. Registrui - TAIP.
5 Dalia G... Uz ir dar kad kokia zyme isdegintu ant kaktos kad visi matytu jog tai iskrypelis
6 Indre B... turi buti ikurtas viesas pedofilu registras del musu vaiku ateities
7 Ausma P... vienareiksmiskai uz. ir ne tik pedofilu, bet ir visu prievartautoju itraukima i registrus.
8 Viktoras V... Butinai!Visi Lietuvos pedikai turi buti isviesinti!
9 Indre P... Anglijos sprendimas būtų teisingiausias- registras prieinamas visiems mažamečius auginantiems tėvams apie tame regione gyvenančius pedofilus
10 Birute ... Jiems tada turėtų būti gėda, o vaikai Juos gal atpažintų ir nebendrautų.
11 Lina D... Butina iskrypeliu nuotraukas iskabinti mokyklose,darzeliuose ir kitose svietimo istaigose!Kad vaikai isidemetu ir zinotu,kad ju reikia saugotis!Ismokinti,kad nebijotu papasakoti apie skriauda.
12 Birutė S... Saugumo ir prokuratūros pedofilus sąrašo viršuje
13 Eglė V... Pedofilai, tik palieskit dar bent vieną vaiką - ir jau juodam sąraše! Kad net gatvėmis ramiai nebevaikščiotumėt.
14 Audronė G... Dabar akivaizdžiai pamatėme, kiek jų daug ir kokie jie įtakingi.
15 Lina A... Peticiją galima pasirašyti iki 2010.08.30 m.Pasibaigus peticijos galiojimo laikui,peticija bus atspausdinta.Peticija bus įteikta seimo nariui per priėmimą(kai seimo narys atvyksta konsultuoti žmones).Seimo narys stengiasi padėti kiekvienam.
16 Inga K... Taip pat paprasyti Rusijos,kad pateiktu KGB vedama pedofilu registra sovietiniais laikais