REIKALAUJAME ĮVYKDYTI TEISMO SPRENDIMĄ DĖL ĮTARIMŲ PAREIŠKIMO L.STANKŪNAITEI PEDOFILIJOS BYLOJE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiamieji visiškai nesuprantama ,kodėl šalies teisėsaugoje vyrauja chaosas ir prokurorao leidžia ingnoruoti teismo sprendimus.
2009 metų spalio 6dieną buvo priimta neskundžiama Vilniaus apygardos teismo nutartis,kurioje buvo nurodoma prokuratūrai,kad L.Stankūnaitei pedofilijos byloje nepareikšti įtarimai nepagrystai.Tai reiškia,kad vykdant šią nutartį Vilniaus apygardos prokuratūra privalėjo jau senei atnaujinti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės.Specialistam ir žmonėm vadovaujantis sveiko proto logika nesuprntama ,kaip gali būti ,kad A.Ūsui pareiškiami įtarimai tvirkinus Kedytę ,o jos motinai ne.Juk visiem suprantama ,kad A.Ūsas to daryti be mamos negalėjo.Mes pasirašę po šia peticija reikalaujame,kad Generalinė prokuratūra priverstų savo pavaldinius vykdyti teismo nutarimą ir atnaujintų tyrimą dėl L.Stankūnaitės asmeninės atsakomybės pedofilijos byloje.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Asta G... mergaite pati pas dedes nenuejo, kaip gali buti stank nepareiksti kaltinimai?????
2 gintaute k... motina turi prisiimti atsakomybe uz tai.kas buvo daroma su jos vaiku.....net ir mokinukui aisku, KAD BE STANKUNAITES SUTIKIMO MERGAITE NEGALEJO PATIRTI TAI,KA JI PASAKOJO SAVO TECIUI.
3 Dovydas ... Tokia parazite laisvai neturi vaikscioti lietuvoje. kaip zeme tokius brudus laiko nesuprantu!
4 Asta J... REIKALAUJAME ĮVYKDYTI TEISMO SPRENDIMĄ DĖL ĮTARIMŲ PAREIŠKIMO L.STANKŪNAITEI PEDOFILIJOS BYLOJE
5 Aivaras G... vaiko parodymai ir faktai leidzia daryti tikslia isvada, kad motina yra kalta. Nieko nera baisiau pasaulyje kaip pardavineti savo vaika. Tie pedofilai vaika galejo tvirkinti tik su jos mamos zinia
6 Indre N... privalo buti pareiksti, kas cia per teisine valstybe?
7 L. S... Nežinau, kuri motina PARDAVINĖTŲ savo vaiką pedofilams. Čia jau yra ne motina.
8 A.Rukšėnienė ... nelogiska ir netgi absurdiska tai, kad motina neatsako uz tai, ka su jos mazamete veikia "dedes"... kuo greiciau pareiksti itarimus!
9 A.Janulaitiene ... Butinai pareiksti jai itarima, kitaip nei negali buti
10 Mindaugas K... Jei įtarimai pareikšti Ūsui buvo, tai Stankūnaitei tuo labiau turi būti. Juk per ją Ūsas gavo mergaitę.
11 Zydrune K... norime zinoti visa TIESA sioje byloje....pavargome nuo melo.
12 vytautas ... reikalauju LIETUVOS TEISETVARKA nuteisti stankunaite ir usa.JIE YRA MUSU TAUTOS PIKTZAIZDES.
13 Martynas P... Reikalaujame ne tik teisingumo, taciau ir sviesesnes lietuvos ateities.
14 Lilija R... Didžiausias priekaištas mūsų teisėsaugai,kad neišanalizuoja pačios bylos esmės....arba.... visus esamus įkalčius užslaptina.... Kaip gali motina nežinoti ,kas daroma su jos dukrele.
15 A.Laucius ... tik Lietuvoje tegali buti tokiu motinu kaip L.Stankūnaite e
16 Laimutė S... reikalauju pareikšti kaltinimus L.Stankūnaitei dėl dukters tvirkinimo
17 Loreta C... Jau BUTINA pareiksti itarimus, reikia baigti sita absurda
18 jurate g... taip butina atnaujinti tyrima,ir pareiksti kaltinimus Stankunaitei
19 stasius r... usa gyva pakasti o prokurorus lapem suserti uz tokius weiksmus
20 Beatrice B... jeigu taip butu nutike airijoje tai motina tikrai daugiau nebeisvystu savo vaiko
21 Laima J... niekaip negaliu suvokt kaip galima nepateikt kaltinimu uzsieni jau seniai butu buvus paskirta mirties bausme viska nori daryt kaip uzsieni o nesugeba paprasciausiu sprendimu priimt kur ir taip aisku
22 Laisvydas S... Palikau sali nusivyles jos saliskumu, bet kas dedasi dabar, net baisu pagalvot. Viska valdo pinigai, net svarbiausios salies institucijos papirktos. GEDA!
23 NIJOLE S... Tokia moteris neturi teises vadintis motina.Pirmiausia turi buti atimtos motinystes teises ir privalo buti nubausta pagal ISTATYMUS!!!
24 Rita A... be motinos tikrai niekas nebutu galejas tvirkinti sios mazos mergaites taip,kad imkites veiksmu tesesauga ir padarykite gala pedofilijai
25 R.Maleckaite ... tikras absurdas, kad mama neteisiama. usui pareiksti kaltinimai, o pardavinejusiai "mamai" - ne ????
26 zivile p... apsimeteliai stankunaitei privaloma kad butu pareiksti kaltinimai
27 Jolanta V... nesuprantamas dalykas,kodel jai nepateikti kaltinimai.
28 v. a... ĮVYKDYTI TEISMO SPRENDIMĄ DĖL ĮTARIMŲ PAREIŠKIMO L.STANKŪNAITEI PEDOFILIJOS BYLOJE
29 Arūnas R... Savalaikiskai ivykdyta si nutartis butu nesukelus zmoniu nepaklusnmo akcijos.
30 Jurga r... beabejones stankunaite uzdaryti reikia,ir ne keliems metams,o iki gyvos galvos!!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!