REIKALAUJAME ĮVYKDYTI TEISMO SPRENDIMĄ DĖL ĮTARIMŲ PAREIŠKIMO L.STANKŪNAITEI PEDOFILIJOS BYLOJE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiamieji visiškai nesuprantama ,kodėl šalies teisėsaugoje vyrauja chaosas ir prokurorao leidžia ingnoruoti teismo sprendimus.
2009 metų spalio 6dieną buvo priimta neskundžiama Vilniaus apygardos teismo nutartis,kurioje buvo nurodoma prokuratūrai,kad L.Stankūnaitei pedofilijos byloje nepareikšti įtarimai nepagrystai.Tai reiškia,kad vykdant šią nutartį Vilniaus apygardos prokuratūra privalėjo jau senei atnaujinti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės.Specialistam ir žmonėm vadovaujantis sveiko proto logika nesuprntama ,kaip gali būti ,kad A.Ūsui pareiškiami įtarimai tvirkinus Kedytę ,o jos motinai ne.Juk visiem suprantama ,kad A.Ūsas to daryti be mamos negalėjo.Mes pasirašę po šia peticija reikalaujame,kad Generalinė prokuratūra priverstų savo pavaldinius vykdyti teismo nutarimą ir atnaujintų tyrimą dėl L.Stankūnaitės asmeninės atsakomybės pedofilijos byloje.

# Vardas Komentaras
1 Asta
mergaite pati pas dedes nenuejo, kaip gali buti stank nepareiksti kaltinimai?????
2 gintaute
motina turi prisiimti atsakomybe uz tai.kas buvo daroma su jos vaiku.....net ir mokinukui aisku, KAD BE STANKUNAITES SUTIKIMO MERGAITE NEGALEJO PATIRTI TAI,KA JI PASAKOJO SAVO TECIUI.
3 Dovydas
Tokia parazite laisvai neturi vaikscioti lietuvoje. kaip zeme tokius brudus laiko nesuprantu!
4 Asta
REIKALAUJAME ĮVYKDYTI TEISMO SPRENDIMĄ DĖL ĮTARIMŲ PAREIŠKIMO L.STANKŪNAITEI PEDOFILIJOS BYLOJE
5 Aivaras
vaiko parodymai ir faktai leidzia daryti tikslia isvada, kad motina yra kalta. Nieko nera baisiau pasaulyje kaip pardavineti savo vaika. Tie pedofilai vaika galejo tvirkinti tik su jos mamos zinia
6 Indre
privalo buti pareiksti, kas cia per teisine valstybe?
7 L.
Nežinau, kuri motina PARDAVINĖTŲ savo vaiką pedofilams. Čia jau yra ne motina.
8 A.Rukšėnienė
nelogiska ir netgi absurdiska tai, kad motina neatsako uz tai, ka su jos mazamete veikia "dedes"... kuo greiciau pareiksti itarimus!
9 A.Janulaitiene
Butinai pareiksti jai itarima, kitaip nei negali buti
10 Mindaugas
Jei įtarimai pareikšti Ūsui buvo, tai Stankūnaitei tuo labiau turi būti. Juk per ją Ūsas gavo mergaitę.
11 Zydrune
norime zinoti visa TIESA sioje byloje....pavargome nuo melo.
12 vytautas
reikalauju LIETUVOS TEISETVARKA nuteisti stankunaite ir usa.JIE YRA MUSU TAUTOS PIKTZAIZDES.
13 Martynas
Reikalaujame ne tik teisingumo, taciau ir sviesesnes lietuvos ateities.
14 Lilija
Didžiausias priekaištas mūsų teisėsaugai,kad neišanalizuoja pačios bylos esmės....arba.... visus esamus įkalčius užslaptina.... Kaip gali motina nežinoti ,kas daroma su jos dukrele.
15 A.Laucius
tik Lietuvoje tegali buti tokiu motinu kaip L.Stankūnaite e
16 Laimutė
reikalauju pareikšti kaltinimus L.Stankūnaitei dėl dukters tvirkinimo
17 Loreta
Jau BUTINA pareiksti itarimus, reikia baigti sita absurda
18 jurate
taip butina atnaujinti tyrima,ir pareiksti kaltinimus Stankunaitei
19 stasius
usa gyva pakasti o prokurorus lapem suserti uz tokius weiksmus
20 Beatrice
jeigu taip butu nutike airijoje tai motina tikrai daugiau nebeisvystu savo vaiko
21 Laima
niekaip negaliu suvokt kaip galima nepateikt kaltinimu uzsieni jau seniai butu buvus paskirta mirties bausme viska nori daryt kaip uzsieni o nesugeba paprasciausiu sprendimu priimt kur ir taip aisku
22 Laisvydas
Palikau sali nusivyles jos saliskumu, bet kas dedasi dabar, net baisu pagalvot. Viska valdo pinigai, net svarbiausios salies institucijos papirktos. GEDA!
23 NIJOLE
Tokia moteris neturi teises vadintis motina.Pirmiausia turi buti atimtos motinystes teises ir privalo buti nubausta pagal ISTATYMUS!!!
24 Rita
be motinos tikrai niekas nebutu galejas tvirkinti sios mazos mergaites taip,kad imkites veiksmu tesesauga ir padarykite gala pedofilijai
25 R.Maleckaite
tikras absurdas, kad mama neteisiama. usui pareiksti kaltinimai, o pardavinejusiai "mamai" - ne ????
26 zivile
apsimeteliai stankunaitei privaloma kad butu pareiksti kaltinimai
27 Jolanta
nesuprantamas dalykas,kodel jai nepateikti kaltinimai.
28 v.
ĮVYKDYTI TEISMO SPRENDIMĄ DĖL ĮTARIMŲ PAREIŠKIMO L.STANKŪNAITEI PEDOFILIJOS BYLOJE
29 Arūnas
Savalaikiskai ivykdyta si nutartis butu nesukelus zmoniu nepaklusnmo akcijos.
30 Jurga
beabejones stankunaite uzdaryti reikia,ir ne keliems metams,o iki gyvos galvos!!!!

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.