Sakau ne Lietuvos ansamblio reorganizavimui

0 PARAŠAI

Kategorija:

Valstybinis dainų ir šokių ansamblis "Lietuva“ profesionalus šokėjų, tautinių instrumentų orkestro ir choro grupių jungtinis meno kolektyvas. Ansamblis nuolatos koncertuoja Lietuvoje, rengia naujas koncertines programas, gastroliuoja užsienyje. "Lietuvos" ansamblis yra Lietuvos dainų švenčių metu rengiamų Ansamblių vakarų vienas pagrindinių organizatorių.
Pasirašydamas šia peticija sakau NE valstybinio dainų ir šokių ansamblio reorganizavimui ir nepritariu dabartinio vadovo neteisėtiems veiksmams.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Genovaitė J... Aš manau, kad neaptemo protas mūsų Valstybės vadovams, kad uždarytų ar naikintų LIETUVĄ,mūsų Tautinio paveldo ir indentiteto puoselėtojus, įtvirtintojus. Pagaliau tai vienintelis profesionalus ansambl
2 Monika B... Žmonės, tai gi valstybinis ansamblis, herbo ir tautiškumo dalis. Gelbėkit bent jau tą minimalų tautos turtą, jos kultūrą.
3 O. L... neppritariu dabartinio vadovo neteisėtiems veiksmams
4 D.Kavoliūnienė ... Gerai pamenu taybinius laikus, kai Šiauliuose žmonės eidavo žiūrėti gastroliuojančio ansamblio "Lietuva". Neįtikėtina, kad laisvos Lietuvos laikais jis tapo atgyvena. Leiskit gyvuoti "Lietuvai"!
5 Gediminas B... Buteny kad patys lietuviai susinaikins tai kas lietuvai brangu .
6 M.S.Šimulynaitė ... "LIETUVA" Lietuvai reikalinga. Kultūra tautos veidrodis, o politike, nebijok pažvelgt į jį bent kartais...
7 Laimute G... Sakau ne ansamblio " Lietuva" reorganizavimui
8 artiom g... velnion tokius vadovus kai dabartinis ansamblis direktorius
9 juozas v... šalin diktatorius nuo valstybinių darbų,o ypač nuo meno sryties .Per jėgą ar prievartą negali gyvuoti nė vienas kolektyvas
10 L. v... sakau NE reorganizavimui ir neteisėtiems veiksmams
11 Algis D... liepos antra puse iseikime i gatves su plakatais.Tuos "žmones" isaiskinti ir plakatuose nupiesti juos , ivardinti.
12 M.Donatas ... Sunaikinkit Lietuvos meną, sunaikinkit Lietuvos mokslą ir liks tik vyžočių kraštas...
13 D.Murauskas ... Manau, kad būtina reorganizuoti ansamblį: pakeisti netikusį vadovą ir skirti daugiau lėšų, nes "Lietuva" reprezentuoja visą LIETUVĄ.
14 Romalida L... NE valstybinio dainŲ ir šokių ansamblio reorganizavimui ir nepritariu dabartinio vadovo neteisėtiems veiksmams
15 Irena K... Žinau,kad menininkams sunku,nes aš pati esu muzikė,jau 3 metai bedarbė.
16 Almutė G... reikia jauninti ansamblį, bet nemažinti iki kamerinio lygioi
17 L.Lichtarovičienė ... "Lietuvos" ansamblis gyvavo, manęs dar nebuvo... tikiuosi, gyvuos ir manęs jau nebebus...
18 ELNINIO ... NYKSTANCIOS TAUTOS STYPRYBE YRA- JOS IDENTITETAS,JOS SAVITA KULTURA,IR TAI YRA TESTINUMAS ,KURIS TURI BUTI PERDUOTAS IR ISSAUGOTAS ATEITIES KARTOMS. TAI KODEL GIME LIETUVA?KAM GIME VALSTYBE LIETUVA?
19 Gitana P... neleiskim visko sugriaut, jug mes vis dal LIETUVIAI, tad saugokime, tai kas mums brangu-kalba,paprociai,daina ir sokis
20 NIJOLE K... Ansamblis ir jo kurejai yra kurybai atsidave zmones. Saugokime Juos ir dziaukimes ju pasirodymais.. LAUKIAM " LIETUOVS" visur ir visada
21 Renata K... "Lietuva" turi būti gyva ,kol gyvuos Lietuva
22 Raminta ... Padarytmėte didelę klaidą jei išardytumėte kolektyvą.
23 Miglė S... Visada lengviau sugriaut, o ir malonumas koks, ar ne? Ne pirmas bandymas, užgrūdinti mes, laikykitės!!
24 Eugenijus K... BARDAKAS, reikia jiems i kaili del visokiu nesamoniu darymo.(nors su peticija per nosi)
25 Rita J... Apie "vadovo" elgesi ir veiksmus jau sklando legendos. Sakau NE ansmablio ardymui ir linkiu sekmes ansamblieciams atsikratyti tokio vadovo.
26 Dalija G... "Lietuva" visada simbolizavo LIETUVĄ, tad turi išlikti tokia, kokią matė ir girdėjo mūsų tėvai, vaikai, dabar jau patys turintys vaikus, atvedantys į koncertus, kad parodyt senovines dainas, šokius.
27 Jelena L... Ansambli reikia palaikyti , tai vienintelis profesionalus liet.l. dainu ir sokiu ansamb., daugiau investuokite ir tada reikalaukite, kad tinkamai reprezentuotu Lietuva. Nezlugdykite!
28 Gediminas P... Ansambliui reikia permainų, bet ne tokių kokios vyksta dabar. iš kultūros daroma pigi "chaltūra".
29 Genutė J... Negalima viską sugriauti, o po to ir patiems susinaikinti....
30 E. K... Skaudu, kad taip lengvai naikinama tai, kas sunkiai ir nuosirdziai sukrta..

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!