NE-PASIPELNYMUI IŠ NEATLYGINTINOS KRAUJO DONORYSTĖS

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vakar LR Seime buvo svarstomas Kraujo donorystės įstatymo 2 straipsnio pakeitimo Įstatymo projektas. Jame kalbama apie kraujo donorystės įstaigų pelno nesiekimą. Bet šis projektas sulaukė mažo palaikymo. Realiai šis įstatymo pakeitimas palies tik vieną kraujo donorystės įstaiga t.y. UAB"Kraujo donorystės centras". Todėl kviečiu visus neabejingus tam, kad iš mūsų kraujo būtų pelnomasi pasirašyti po šią peticiją. Pasakykime NE-PASIPELNYMUI IŠ NEATLYGINTINOS KRAUJO DONORYSTĖS.

# Vardas Komentaras
1 Olesia
As pritariu siai peticijai ir sakau NE - pasipelnimui is Neatlygintinos Kraujo Donorystes. Juk neatlygintinai kraujo duodam ne tam , kad kazkas pasipelnytu , o duodam tam, kad kazkam padetumeme . Ir tikiuosi taip bus . . .
2 Daiva
NE-PASIPELNYMUI IŠ NEATLYGINTINOS KRAUJO DONORYSTĖS.
3 A.Pangonis
NE-PASIPELNYMUI IŠ NEATLYGINTINOS KRAUJO DONORYSTĖS
4 A.
Betkuriuo arveju dabar mazai tokiu kurie neatlygintinai duoda krauja...
5 D.
Tik nereikia pelnytis iš neatlygintinos donorystės!
6 Elvyra
Kraujas visos Lietuvos,visai Lietuvai, o ne saujelei norinčių pasipelnyti iš mūsų kraujo.Duosim jiems, o paskui pirksim iš jų?
7 Gienė
ne kraują į privatininkų rankas.Negi ir organus mūsų greit ruošiatės taip patyliukais privatizuoti?
8 Algimantas
Nedarykime biznio is kraujo. Pletokime ir skatinkime neatlygintina kraujo donoryste
9 G.Kalibatienė
Tik už ne pelno siekiančias kraujo donorystės įstaigas ir tik už neatlygintiną kraujo donorystę
10 Aldevinas
NE ir dar kartą NE. Jokio pasipelnyjimo negali būti.
11 V.Janauskas
Ne pasipelnijmui iš mūsų kraujo visiems įstatymu sukčiams ir kišininkams
12 Edita
Atsipeikėkit žmonės, juk neatlygintinai kraują duodame ne dėl pelno, o tam, kad padėtume sergantiems žmonėms!

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.