2013 METŲ ANTRO PUSMEČIO LIETUVOS PIRMININKAVIMUI EUROPOS SĄJUNGOS TARYBAI IŠTARKIME -NE.TAIP SUTAUPYKIME 250 mln.Lt

0 PARAŠAI

Kategorija:

[i] Lietuva 2013 m.antrajį pusmetį rengiasi pirmininkauti Europos Sąjungai.Valstybei tai kainuos 73mln.eurų(250 mln.Lt).Lietuvos pirmininkavimo laikotarpiu Briuselyje ir Liuksemburge vyks 3000 renginių, iš jų 300 Lietuvoje.Užsienio reikalų ministerijoje bus įkurta speciaus Pirmininkavimo ES TARYBAI departamentas,kuriame dirbs dešimt žmonių.LIETUVOS VALSTYBEI PIRMININKAVIMAS EUROPOS SĄJUNGAI KAINUOS TIEK (250mln.Lt) ,KIEK MILIJONUI PENSININKŲ SUMAŽINTOS PENSIJOS.ŠITOKIU SUNKIU LAIKOKOTARPIU VALDŽIA GALETŲ ATSISAKYTI PIRMININKAVIMO ES.Ir taip sutaupytus pinigus skirti socialinei sričiai.Paraginkime politikus tai padaryti pasirašydami peticiją,išreikšdami laisvą valią.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 G.Miskeliunas ... As isvis pries ES, naudos is jos kaip vergui-tarnui is CARO. Lygtais is sajungos turetume gauti nauda-parama, o vietoj to mokame trigubai. Turbut tai dar vienas Valstybiu Melzimo Verslas.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!