DĖL LRS VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS ŽIOBIENĖS ATSTATYDINIMO

0 PARAŠAI

Adresuota: LR SEIMAS
Kategorija:

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO PIRMININKEI I.DEGUTIENEI

LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIŲ

PETICIJA

DĖL VAIKO TEISIŲ APSAUGOS KONTROLIERĖS E.ŽIOBIENĖS SKUBAUS ATSTATYDINIMO IŠ UŽIMAMŲ PAREIGŲ

2010-06-02

Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, susipažinę su E.Žiobienės viešais pasisakymais žiniasklaidoje, susitikimuose LR Generalinėje prokuratūroje bei kitose valstybinėse įstaigose, bei remiantis šios kontrolierės visišku neveikimu niekaip nesprendžiant mažametės D.Kedžio dukrelės teisinės apsaugos nuo galimai pedofilija užsiiminėjusia motina L.Stankūnaite, pareiškiame:

E.Žiobienė neatitinka Lietuvos Respublikos vaikų teisių apsaugos kontrolierei keliamų reikalavimų, nes iš viso nesugeba naudotis ir taikyti Vaikų teisių apsaugą reglamentuojančių teisės aktų.

Savo pasisakymuose ji demonstruoja, jog jai nežinoma Lietuvos Respublikos Civilinio Kodekso 3-iosios knygos viršenybė prieš visus kitus įstatymus sprendžiant vaikų teisių klausimus. (CK 3-iosios knygos 3.2 str.)

Kontrolierei nėra žinomos CK 3-iosios knygos 3.164 str. 2 d. nuostatos, teigiančios, jog vaikas, kai tėvai pažeidžia jo teisės turi teisę kreiptis į vaikų teisių apsaugos tarnybų specialistus, kad jie gintų jo teises. Priešingai – E.Žiobienė kritikuoja teisininkus, mokytojus, žurnalistus, kitus aukštąjį išsilavinimą turinčius piliečius, visuomenininkus, Garliavos gyventojus, 2010-05-13, 2010-05-14, 2010-05-17, 2010-05-20, 2010-05-24, 2010-05-27, 2010-05-31 užfiksavusius, jog yra grubiai pažeidinėjamos Civilinio Kodekso ginamos bei saugomos D.Kedžio dukrelės kaip vaiko teisės, nes ji aiškiai, žodžiu ir veiksmais daugelį kartų išreiškė, jog jokiu būdu nenori nei matytis, nei gyventi su savo biologine mama.

E.Žiobienė, po 2010-05-14 neteisėtos Kėdainių rajono apylinkės teismo nutarties, kuria visiškai neatsiklausiant vaiko ir taip pažeidžiant Civilinio Proceso Kodekso 380 str. reikalavimus D.Kedžio dukrelė buvo grąžinta trauktinai baudžiamojon atsakomybėn motinai, neturinčiai nei gyvenamosios vietos, nei pajamų šaltinio, komentavo, jog teismo sprendimus reikia vykdyti.

Ši kontrolierė taip pat viešai komentavo, konkrečiai per Lietuvos Ryto televiziją 2010-05-17 21:00, jog net ir pati blogiausia motina, net ir alkoholikė vaikui yra geresnė nei pats geriausias globėjas, todėl esą reikia grąžinti vaiką D.Kedžio dukrelę motinai L.Stankūnaitei. Šitaip pademonstravo, jog neturi kompetencijos spręsti vaikų teisių apsaugos klausimus, o naudojasi savo tarnybine padėtimi nenustatytais asmeniniais tikslais.

Vietoj to, kad pasitaisytų ir gintų vaiko interesus kaip numato jos tarnybinė padėtis, E.Žiobienė pradėjo vaiko senelių Kedžių bei globėjų – Venckų - šeimų persekiojimą, pradėjo grasinti baudomis šioms šeimoms bei tiems piliečiams, kurie atliko CK 3.164 str. 2 d. nuostatų išaiškinimą vaikui – įstatyminę pareigą, kurią privalėjo atlikti pati E.Žiobienė, matydama, jog nei Kauno miesto, nei Kauno rajono vaikų teisių apsaugos savivaldybėse veikiantys skyriai neatlieka savo pareigų.

Sužinojusi, jog L.Stankūnaitė pažeidžia D.Kedžio dukters teises, nes per susitikimus daro neteisėtą poveikį (yra pradėtas ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu dėl poveikio susitikimų metu darymo), E.Žiobienė nesikreipė į teismą, kad būtų apginti mažametės interesai.

Vietoj to E.Žiobienė teisinosi savo ribotomis galiomis. Vaikui visos jo teises ginančios institucijos yra vienodos, ir nei viena po šiai dienai negirdi mažametės D.Kedžio dukrelės aiškiai išreikšto prašymo: ginti ją nuo jos teises pažeidžiančios mamos, kuri pagal 2009-10-06 įsiteisėjusią Vilniaus apygardos nutartį vien dėl Vilniaus apygardos prokuratūros aplaidaus neveikimo vis dar nėra patraukta kaip kaltinamojo A.Ūso bendrininkė baudžiamojon atsakomybėn.

Savo įžūliais pasisakymais bei neveikimu E.Žiobienė pademonstravo visišką įstatymų nepaisymą, veikė siekdama vien asmeninių, o ne valstybinių tikslų, parodė, jog ji nemoka ir negeba taikyti Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių vaikų teisių apsaugą. Ši vaikų teisių kontrolierė taip pat nėra susipažinusi su Vaikų teisių apsaugos konvencija, prie kurios yra prisijungusi Lietuvos Respublika, taip pat su LR Konstitucija, garantuojančia vaikystės apsaugą. Todėl šitoks nekompetetingas asmuo neturi teisės užimti pareigų, kurios skirtos ginti pačių mažiausių mūsų valstybės piliečių interesus.

Remiantis Jums suteiktomis galiomis, prašome pašalinti iš pareigų E.Žiobienę kaip neatitinkančią jos pareigoms reikalingos kvalifikacijos, bei perduoti jos atsakomybės klausimą svarstyti ikiteisminio tyrimo įstaigai (BK 228 str.), išsiaiškinant, kokių tikslų vedama E.Žiobienė piktnaudžiavo savo tarnybine padėtimi bei viršydama savo įgaliojimus gąsdino D.Kedžio dukrelės senelius Kedžius bei globėjų Venckų šeimą bei gąsdino mažametei D.Kedžio dukrelei jos civilines teises išaiškinusius žmones bei savo vaiko teisių, atitinkančių CK 3.164 str. 2 d., išreiškimo aktą fiksavusius Lietuvos Respublikos žurnalistus, savo veiksmais padarydama didelės žalos valstybės tarnybos prestižui, sumenkindama Lietuvos Respublikos autoritetą santykyje su Europos Sąjungos valstybėmis bei kitomis užsienio valstybėmis.

2010-06-04

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 A.Rauduviene ... Atleidimas iš pareigų,turi būti vykdomas skubiai.
2 laura m... vaikai-jai svetimas zodis, jo prasmes(atsakomybes uz vaikus)ji nesuvokia
3 N. R... šias pareigas turi užimti kompetetingas žmogus, kuriam iš tiesų svarbu ginti vaikų teises
4 andrius l... reikia naikinti ne tik tokias statytines bet ir seima su visa svita o ypac VSD, nes tai kileriu tarnyba ir salies destrukcijos olimpas!
5 Rasa K... geda kai Lietuvoje tokios pedofilu uztarejos, skiriamos apsaugoti vaiku teises
6 Mindaugas K... Raginu neužmiršti pedofilams pardavinėjamų vaikų iš vaikų globos įstaigų.
7 A.M ... Vaiku kontrolere turi tapti pedagogas,o ne teisininkas.
8 J.Abramavičius ... ne tik nekompetetinga, bet ir akivaizdziai saliska. zmoniu pasitikejimo nebus
9 T.salaka ... blogai masto,tokie zmones negali dirbti tokio darbo jei taip galvoja:((
10 D.Pakeltis ... Tai pareigos kurios įpareigoja padėti vaikams...(padėti tikrąja to žodžio prasme)
11 S.Čeponiene ... pašalinti iš pareigų E.Žiobienę kaip neatitinkančią jos pareigoms reikalingos kvalifikacijos
12 LINA t... VISISKAI NEISILAVINUSIO IR SIAURAI MASTANCIO ZMOGAUS PASAKYMAS
13 Ona D... Neturi tvirtos savo pozicijos, nesuvokia, k1 turi dirbti, linkus paklusti kaŽkam ĮSPŪDIS SUSIDARĖ, PASIKLAUSIUS LAIDOS PER TV. (
14 Arnoldas K... jei nesupranti už ką atsakinga, kam eini į darbą? Griežtai lauk!
15 N. R... vaikai turi jaustis saugūs ir gyventi toje aplinkoje, kurioje jie jaučiasi geriausiai
16 Laimis B... Peticijon reikejo traukti ir Prienu istorija. Irgi nezinia del ko dirba VTKT?
17 Inga M... manau ji gina tik savo karjera, o ne atstovauja vaikuciu teises
18 J.Cerniauskiene ... Sveiku protu nesuvokemi dalykai darosi, geda kai tokie zmones dirba
19 Loreta G... gaila, kad su girtuokle motina jai neteko gyvent, kitaip matyt kalbetu
20 Albert M... po biski isvarysim visus nekompetetingus vyriausybes "pareigunus". Praejo jusu laikas.. praejo...
21 Eglė V... Lauk! Už ką tokia "pareigūnė" nori gauti atlyginimą iš mūsų pinigų?
22 Aurelia M... Mes patys globejai , tik ne lietuvoje.Be globeju pas tevus liekantys vaikai kuriais nesirupinama,vargsta, neturi ateities siuometiniame laike.
23 Arūnas R... nekompetetingatarnautoja, tendencinga susikompromitavusios prokuraturos pagalbininke, kartojanti ta ka jai liepia, neturinti savo nuomones ir itakojama.
24 Rasa P... Neisivaizduoju kaip vaikui gali buti geriau vaiku namuose ar su mama, kuri gyvena kaip plastake!!!!! apie ka aplamai ta Žiobiene sneka
25 G.Elvikienė ... E.Žliobienė turėtų nelikti šiose pareigose,nes tai žmogus neturintis šiam darbui jokios kompetencijos.Gėda valstybei,kad toks žmogus skiriamas "ginti "vaikų teises.
26 Indre N... argi gali tokia darbuotoja buti kontroliere ir dar vaiku teisiu?
27 Ninel A... Vaiko interesai auksciau visu istatymu i instrukciju
28 A.Gurskis ... tik neatsakingas zmogus gali pasakyti,kad pati blogiausia mama yra geriau uz pacia geriausia globeja...
29 A. R... Vaikų teisėms turi vadovauti vaikų psichologiją išmanantis žmogus!!!
30 Daiva B... Butina keisti,nes nesupranta koki atsakinga posta uzima...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!