Prieš rinkimus į Seimą privalomas egzaminas

0 PARAŠAI

Adresuota: Seimo rinkėjams
Kategorija:

Pretendentai į Seimą prieš rinkimus į Seimą turi išlaikyt tam tikrą egzaminą t.y. turi būti patikrintos ekonomikos, teisės ir pan. žinios. Turi būti patikrinta ( kaip ir bet kokioje darbovietėje) ar žmogus sugeba dirbti šitą darbą. Egzamino užduotys turėtų būti tam tikrų krizinių situacijų siūlomi sprendimai.Egzaminų rezultatai turi būti viešai paskelbti. Tik žmonės išlaikę egzaminą turi teisę pretenduoti į Seimo renkamųjų sąrašą. Egzaminas tai savotiška kandidatų atranka į Seimo rinkimus. Ministrai, savo ruožtu, turi būti atitinkamos srities specialistai, pvz. sveikatos Ministras - asmuo turintis medicinos išsilavinimą.

LIETUVOS PILIEČIAI, juk nei vienas neleistumėm savęs gydyti žmogui neturinčiam tam tikro išsilavinimo, kompetencijos, licenzijos, tad užduokime sau klausimą, kodėl savo šalies ateitį leidžiame spręsti dainininkams, aktoriams, išvis asmenims su minimaliu išsilavinimu. Visi nori valdyt, bet ne visi sugeba, tegu seimūnai savo žinias ir sugebėjimus parodo prieš rinkimus o ne po jų.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Justina
Manau reiktų privalomojo egzamino iš konstitucijos, civilinės teisės ir panašiai, bet nebūtinai apibrėžti reikalingą išsilavinimą.
2 E
prasižengęs ar padaręs nusikaltimą seimo narys automatiškai netenka teisinės neliečiamybės
3 onute
konservatoria tai tikrai reiktu pabaikt tia gal tiesei i europarlamenta,arba i baltuosius rumus
4 Mindaugas
negali būti jokios abejonės dėl tokio egzamino prasmės ar būtinumo!
5 Džeraldas
gal taip pavyktų pakelti būsimų seimo narių intelektą
6 D
o, kodėl nepabandžius. Būtų įdomu, o gal ir vertėtų.
7 Laima
Į bet kokią valstybės tarnybą žmonės laiko sunkiausius egzaminus, o į Seimą priiminėti įstatymų gali balotiruotis bet koks asilas. Jiems reikia dar griežtesnių egzaminų.
8 R.Vaisnoraite
Ne tik moketi graziai pakalbet reikia. Tai butina!!!
9 I.
Idant, nesirinktų į Seimą šoumenai ir kiti, neišmanantys darbo specifikos...
10 Tomas
Pilnai pritariu busimų Seimo narių egzaminavimui.
11 L
Pritariu. Dar ir KET egzamina tegul laiko, jei su tokiom masinom vazinet nori.
12 Violeta
Butina ,kad daugiau nepatektu kvailiai ir savanaudziai.
13 Olga
Сомневаюсь, что такое будет. Попадают туда балбесы, некоторые даже образование толкового не имеют, по знакомству видать. Кучка тупиц.