Gelbėkit Minijos kaimą (Mingę)

0 PARAŠAI

Adresuota: LR Prezidentei
Kategorija:


Mes norime,kad Minijos (Mingės) kaimas išliktų architektūriniu draustiniu.
Mes už tai, kad krantinės ir pylimai Minijos kaime būtų tvarkomi laikantis architektūrinio draustinio reikalavimų.
Mes esame už tai, kad prieplaukųadministravimas būtų patikėtas Minijos kaimo bendruomenei.
Mes esame prieš didelių laivų uostąMinijos kaimo teritorijoje. Jis gali būti tik kaimo prieigose.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 J. J... Pritariu čia pateiktiems reikalavivimams. Stebina tik Šilutės mero požiūris į šį paveldo objetą. Natūraliai kyla klausimas-Ar turi teisę vadovauti krašto, kurį blogai pažįsta, savivaldybei?
2 Naglis P... Užtenka naudoti ES pinigus gamtos ir kultūros paveldo niokojimui.
3 Virginija R... Tautos kultūra, jos originalimas privalo būti saugomi.
4 Eglė, R... sutinku su i6sakyta peticija ir jei reiks ir mitinge sudalyvausiu.
5 Edmundas J... Mingė yra unikali ir tokia turi likti. Mūsų nuolatinis abejingumas tokių veiksmų akivaizdoje yra tiesiausias kelias į absoliutinę dvasinę ubagystę. Tai kur mes tikrųjų einam?
6 I.Kaušinienė ... ir lenkai protingi tik po bėdos...Ar nebus panašiai ir su Kauno Ąžuolynu?
7 Raimonda C... kiek galima, po perkūnais, naikinti viską iš eilės, pradedant Kauno pilim, baigiant kaimeliais !!!!!!!!!
8 paulius n... Mes norime,kad Minijos (Mingės) kaimas išliktų architektūriniu draustiniu.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!