Neskriauskime žirgų!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Žirgai, kaip ir žmonės - jaučia skausmą, baimę, meilę, draugystę! Milijonai sportininkų naudoja žaslus. Žąslai yra skirti tam, kad minimalia jėga veikdami arklio snukio jautriausią vietą – bedantį kraštą, lengviau pakreiptume arklį norima kryptim. Šis prietaisas laužo žirgo žandikaulį, traumuoją žirgo psichiką, tampame Jiems ne draugais, o priešais. Siūlau nustoti naudoti žąslus, laužtukus ir visa kita, kas yra susiję su žirgų kankinimu, imti bendrauti su žirgais BE SKAUSMO, tapti Jiems draugais, o ne priešais!
Taip pat siūlau aplankyti Minijos žirgyną, Jame žirgai treniruojami be tramdomųjų priemonių, jei netikite, kad tai įmanoma -būtent šiame žirgyne Jums gali tai įrodyti!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 violeta ... Pasirašyčiau už visų gyvūnų nekankinimą: butuose laikomi gyviai, dramblių kankinimas ir t.t.
2 Milda K... as uz nuosirdu darba ir bendravima su zirgu be jokiu ziauriu priemoniu vercianti zirga mums paklusti
3 A.Šuliauskaitė ... Žirgą puošia ne balnas, žmogų - ne drabužiai. Draugystės nesuriši valdžios vadžiomis, laisvė - pati tikriausia draugystė, kurią suprantame bendraudami su žirgais..
4 V.Krasauskaitė ... Gyvybė yra gyvybė, nesvarbu ar žmogaus ar žirgo ji vistiek gyvybė, tikrai nebūkit abejingi tam...
5 Eiprilė Š... Visiškai pritariu šiai peticijai! Pagaliau supraskite, žirgų kankintojai, kad žirgai yra gyva jėga kurią reikia naudoti be prievartos ir skausmo.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!