Neskriauskime žirgų!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Žirgai, kaip ir žmonės - jaučia skausmą, baimę, meilę, draugystę! Milijonai sportininkų naudoja žaslus. Žąslai yra skirti tam, kad minimalia jėga veikdami arklio snukio jautriausią vietą – bedantį kraštą, lengviau pakreiptume arklį norima kryptim. Šis prietaisas laužo žirgo žandikaulį, traumuoją žirgo psichiką, tampame Jiems ne draugais, o priešais. Siūlau nustoti naudoti žąslus, laužtukus ir visa kita, kas yra susiję su žirgų kankinimu, imti bendrauti su žirgais BE SKAUSMO, tapti Jiems draugais, o ne priešais!
Taip pat siūlau aplankyti Minijos žirgyną, Jame žirgai treniruojami be tramdomųjų priemonių, jei netikite, kad tai įmanoma -būtent šiame žirgyne Jums gali tai įrodyti!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 violeta ... Pasirašyčiau už visų gyvūnų nekankinimą: butuose laikomi gyviai, dramblių kankinimas ir t.t.
2 Milda K... as uz nuosirdu darba ir bendravima su zirgu be jokiu ziauriu priemoniu vercianti zirga mums paklusti
3 A.Šuliauskaitė ... Žirgą puošia ne balnas, žmogų - ne drabužiai. Draugystės nesuriši valdžios vadžiomis, laisvė - pati tikriausia draugystė, kurią suprantame bendraudami su žirgais..
4 V.Krasauskaitė ... Gyvybė yra gyvybė, nesvarbu ar žmogaus ar žirgo ji vistiek gyvybė, tikrai nebūkit abejingi tam...
5 Eiprilė Š... Visiškai pritariu šiai peticijai! Pagaliau supraskite, žirgų kankintojai, kad žirgai yra gyva jėga kurią reikia naudoti be prievartos ir skausmo.