Sumažinti seimo narių skaičių ir atliginimą penkiasdešimt procent.ų

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos seimas lietuvai kainuoja didelius pinigus , o nauda yra labai menka.Apskritai , seimas yra per didelis mažai valstybei.Todėl siūlau sumažinti narių skaičių iki 60 (tokių atviejų dirbs tik kompetantingi žmonės , o ne žmonės tik užimantis aušktas pareigas) , o atliginimą sumažinti iki 2000 litų per mėnesį.Bet kokius papildomus priedus atšaukti.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Marijona D... As laiminga kad isvaziavau.Zmones vienykites ir kovokit uz tikra laisve kad kiekvienas rytas isaustu sviesus,kad vaikuciai butu laimingi seimose su teveliais. 2018-11-16 / 17:17
2 Grita A... Nėra prasmės mokesčių mokėtojams išlaikyti ,ryškiai ,per didelį būrį,kurie riedamiesi tarpusavyje priiminėja skubotus įstatymus ir už bet kokias paramas pardavinėja mūsų kraštą.Esant tokiai situacijai kuomet sparčiai mažėja gyventojų skaičius Lietuvoje,proporcingai reikia mažinti ir seimo narių skaičių 2018-11-16 / 15:26
3 Natalja S... per daug žmonių, kurie vaidina, kad dirba, o iš tikrųjų...
4 Tadas V... nesutinku del antros dalies, atlyginmu nemazinti o siek tiek padidinti.
5 Juozas B... Didesnes valstybes puikiai tvarkosi su mazesne valdzia...
6 E D... įdėja sveikintina, o tekstas peticijos tekstas taisytinas
7 Dalia S... Būtina sumažinti Seimo narių skaičių, mes jau nepajėgiame išlaikyti tokį būrį ciniškų dykaduonių!
8 nerka m... pritariu jok butu sumazintos seimumu algos ir islaidos.beje ne seimunu skaiciumi valstybe stipri...
9 Elena S... Ištaisykite rašybos klaidas. Gėda pasirašyt, nors peticijai pritariu.
10 n.rutkauskienė ... Ne 2000, o vidutinį Lietuvišką atlyginimą, atmetus 5% pačių didžiausių atlyginimų(mažiausių atmesti negalima, nes tai - pusė Lietuvos, t.y. pasiskirstymas ne Gauso))
11 D.Suslavičienė ... Suvienodinti visiems iki minimumo,tada ir krize isnyks.
12 onute ... nusipezejusiu asilu banda,kuria reikia gerai maitinti,tik ar triashia ji laukus?
13 JOLANTA D... KIEK GALIMA VOGTI IR LIKTI NENUBAUSTIEMS,GYVENTI ZMONIU SASKAITA,LAUK IS SEIMO....TOKIAI LIETUVAI 50 SEIMUNU PER AKYS.
14 Rima P... Būtina mažinti, bus mažiau ginčų, daugiau kompetencijos
15 G. P... laikas apvalyti Lietuva nuo uzkonervuoto meslo, susikaupusio Seime
16 ZYDRUNAS C... SUMAZINTI TAI TIKRAI REIKETU NES TEN PUSE BARMAJEDU SEDI !!!!!
17 Skaidre G... blogiausiu atveju, o geriausia is vis tus veltedzius panaikinti! JOKIOS is ju naudos, tik didziulis valstybei NUOSTOLIS ! ! !
18 jj ... Jeigu mūsų seimas vis žiūri kaipyra užsienyje, tai tegul vadovaujasi ir užsienyje galiojančia formule seimo narių skaičiui apskaičiuoti. bet jiems juk tai nenaudinga... O ir kam mokėti už neatliktą
19 A.Allen ... Sutinku,bet atlyginima reiktu palikti apie 3000lt/men

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!