DĖL E621 UŽDRAUDIMO

0 PARAŠAI

Kategorija:

Maisto priedas E621 vienas kenksmingiausių ir veikia tiesiogiai žmogaus smegenis. Ypatinga žalą daro vaikams. Gal pradėkim žiūrėt kaip mus mulkina maisto pramonė ir išreikškim savo valią gyventi sveikai!

# Vardas Komentaras
1 Iwona
jej labai kenkia reikia kad nebutu, bent jau maziau ju.
2 V.Kubilius
mano šuo susirgo nuo šito e alergija, taip pasakė vet. gydytojas ir patarė vengti šio priedo šeriant gyvūnus, tai kuo mes blogesni už naminius gyvūnus
3 Kotryna
Cheminiu požiūriu, mes esame tai, ką valgome. Tai kodėl mums "kištis" į savo organizmus visokį šlamštą, pateiktą po E621 "nekalta" kauke. gal užteks??!
4 Lina
kad visiskai uzdraustu, o jeigu jau yra tai didelem raidem, kad butu parasyta , kad yra
5 Natalja
maiste ir taip pilna chemijos, laikas pasirūpinti savo sveikata, nes niekas kitas už mus to nepadarys
6 Ričardas
Čia kalba turbūt turėtų eit ne vien apie E621, bet apie visus E kategorijos maisto priedus. Jų neturėtų būti nei viename maisto produkte.
7 Adas
Visas ligas gydau natūraliai, visą maistą valgau ekologišką. Pakaks to nesamoningo E, be jo galima ir reikia išsiversti. Geriau iškarto žmogus nuodų susileidžia, negu žudosi po truputį.
8 A.Žičkus
Nuodytojams turėtų būti taikomas Baudžiamasis kodeksas.
9 darius
aciu labai,daugiau tokio pobudzio peticiju..sekmes Jums..
10 LINA
Aš už sveika mityba,nes jau labai nesveiku vaiku irtaip gimstama
11 Inga
kuo toliau tuo mus maitina blogesniu maistu, jei taip ir toliau po kelių kartų gali prasidėti išsigimimai
12 Skaidre
Lietuvoje zveriskos kainos (zemes ukiui sunkmetis), tai nent apyvartoje butu naturalus lietuviski produktai!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.