Lamaibpo ne! Abiturientų apgaudinėjimui ne!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Peticija sukurta 2010 m. 07 mėn. 24 d.
Idėja: Peticija sukurta tuo tikslu, kad būtų kovojama už moksleivių-abiturientų teises, kartu reikalaujant pagarbos, kadangi esame Lietuvos piliečiai.
Istorija: Š.m. liepos 23 d.iki 15 val. turėjo būti paskelbtos vf ir vnf vietos į universitetus/kolegijas.Deja, vf smarkiai vėlavo, o vnf iš viso nepasirodė.Tuo labiau, daugelis buvo užsisakę pranešimą sms žinute(kaina 1 litas) ir gavo melagingą informaciją, kad niekur neįstojo, nors įstojo, arba dar neįstojo.
Reikalavimas: Lamabpo greičiausiai pasitenkins žodžiais ,,atsiprašome dėl nesklandumų, serveriai užlūžo" Tačiau kyla klausimas, ar mes tuo pasitenkinsime? Ar liksime abejingi? Juk tai paprasčiausias aplaidumas, žmonės, kurie ten dirba, vadinasi, nėra savo vietų verti, kadangi nesugeba iš anksto nuspręsti kokia bus serverio apkrova ir tam pasiruošti.
Tikriausiai daugeliui stojimai liks sugadinti jau vien dėl moralinės žalos, įtampos, streso, laukimo, bemiegės nakties.Daugelis galbūt būtų 24 d. važiavę pristatyti dokumentų,, o kur dar išleisti pinigėliai melagingoms žinutėms.
Pyktis: Negi taip gali būti? Negi galima tyčiotis iš žmonių, mokėti pinigus ir gauti melagingas žinutes? Vėluoti visą parą su rezultatais?
Prašau visų, tėvų ir abiturientų, draugų ir nukentėjusių, mokytojų ir kitų piliečių- pasirašykite šią peticiją.
Kaltieji turi atsakyti.

# Vardas Komentaras
1 Vytautė
Imkitės iniciatyvos, gerinant lietuvos abiturientų sąlygoms studijuoti.
2 Roberta
NESAMONINGOS REFORMOS- NESAMONINGA ŠVIETIMO SISTEMA- NESAMONĖ BUS TUO ČIA IR GYVENTI!!!
3 S.Stankauskaitė
Nesąmonės šiais metais čia vyksta, visos nemokamos studijuojamos vietos tenka idiotams.
4 Džimis.
Kai diagramoj pamatai, kad žmogus įstojo su 0,5 mažesniu balu į vf negu tu, o tau tenka tenkintis vnf, tai net neisivaizduoju apie kokį skaidrų lamos darbą galima kalbėti
5 A.
butu smagu kad bent kita karta galetu antrojo turo metu keisti finansavimo pobudi
6 Tomas
shendiena per rusu kanala rode ir kalbejo apie esama situacija ir manoma kad dauguma studentu gavo klaidungus pakvietimus, ipac tie kurie rase i VF ir VNF tai daugelis su dideliu balu te pateko i vnf
7 Simona
nieko doro nesugeba , tik erzina savo naujom sistemom ir privercia nervintis
8 Vaida
Aš nesuprantu kas per nesamonės čia vyksta. Šiandien pasirodžiusioj diagramoj rodo, kad mano balai yra didesni negu paskutinio pakviesto žmogaus. Tai aš nesuprantu, kodėl manęs nepakvietė.
9 K.Vikrauskaitė
Nereikia Lietuvai perspektyvaus jaunimo, priglaus jį užsienis
10 Julius
isvis nesamones siais metais per auksti konkursiniai balai
11 Diana
Jaunuoliai bėga iš Lietuvos, už mokslą kainos kosminės, universitetai ir abiturientai žlugdomi, trūksta darnios, kryptingos švietimo politikos, nėra švietimo strategijos, atsakykite už šią betvarkę LT
12 V.
Šią peticiją labiau skirčiau valstybei, dėl kurios žmonės nesugebėjo teisingai įvertinti savo galimybių ir buvo priversti atsisakyti savo svajonių specialybių. O to pasekmės aiški nenauda valstybei.
13 Airidas
tirka nesamone, kad net i kolegija su valstybiniais balais neistojau
14 julija
is vis cia kazkokia yra nesamone su tais stojimais, per tuos stojimus mes paliksime ne tik be galvu, bet ir be nervu....
15 Jurgita
Negalima taip žaisti žmonių likimais, nervais ir sveikata.
16 Vakaris
Bbd as nx ant sito susikto stojimo. Tegul blt sutvarko viska nrml ir paaiskina kaip kas, o ne kazkokias pievas daro. Aciu už demesi.
17 Vitalija
Ot Lietuvoje kokia tvarka... Su egzaminų rezultatais buvo apsurdas, o dabar ir stojimais kartojasi tas pats.
18 Mantas
Nesamone.. Geriau patiems vaziuoti y kolegijas, univerus ir uzsirasyti ...