Anglijos Premier lygos futbolas per sport 1 kanalą

0 PARAŠAI

Adresuota: Sport 1 Vadovybei!
Kategorija:

Kad, Sport1 televizija toliau transliuotu Anglijos Premier lygos varžybas!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Edgaras ... be ANGLU FUTBOLO jus nulis,ir dar kai vyksta balsavimas sport1 puslapyje yai slykstu
2 M.Tupikas ... neuzdraskit futbolo ir graznkit i sport 1 ispanis futbola
3 Anonimas ... Praras sport1 ziurovus nes Viasat Sport Baltic rodys biski anglijos premierlygos rungtynes. Nu kaip as zinau tai po 2 i savaitgali.
4 Anonimas :... Transliuokit nes mes paliksim be futbolo , taip pat noreciau kad transliuotumes ispanijos primera lygos rungtynes
5 Romualdas Z... niekam neidomi ta ispanijos lyga! Anglijos lyga ziuri daug daugiau zmoniu, atsizvelkit i tai!
6 D.Narkevicius ... Idomiausia ka galit parodyti tai anglijos premier lyga
7 Lukas M... Reikia, tam ,kad isliktu SPORT1 televizija, ji be anglisko futbolo tai ir be ziurovu
8 Patrikas.P ... Butinai reikia rodyt? Ka mes veiksim savaitgali be EPL ?
9 K.Kubilius ... tik del premier lygos sis kanalas ir buvo ziurimas, butina rodyti stipriausios pasaulio lygos rungtynes
10 Rokas V... Butinai turi buti rodomas angliskas futbolas, nes jis pats graziausias pasaulyje.
11 Aleksas M... Premier lyga, labai norysi jam atyti ir kitamet, prasau transliuokit ja!
12 R.Paulavičius ... sporto kanalas be auksciausio lygio futbolo - neisivaizduoju
13 giedrius k... nu baikit tuos bajarius.visi mes norim anglijos PREMIER LYGOS.lygos kur zaidzia geriausi pasaulio futbolininkai.jei norit islaikyt gerbeju armijas jus privalot transliuot anlijos cempionata.
14 Jonas J... Pasirasau, kad isvis nutrauktumet savo tv retransliavima.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!