REIKALAUJAME MAŽĄJĮ PETRIUKĄ ATIMTI IŠ NETRADICINĖS ŠEIMOS IR GAŽINTI MAMAI

Mus sukrėti skandalinga žinia kad mažasis Lietuvos pilietis Petriukas cinškai paminanat bendražmogiškas moralės normas Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybų yra atimtas iš savo mamos ir atiduotas į homeseksualių lesbijiečių surogatinę šeimą.Nusikalstamai kaip visada nieko nedaro Lietuvos Ambasados vadovai Norvegijoje ir Vaiko teisių apsaugos tarnybų vadovai Lietuvoje.Iš viešumoje skelbiamos informacijos Petriuko mama ir tėtis yra sudėtingoje tarpusavio situacijoje,bet Lietuvos valstybinės institucijos privalo apginti bent mažylio teises ir padėti mamai susitvarkyti su Norvegijos valdininkų savivale.Jokie įstatymai nėra aukščiau už bendražmogiškas moralės normas mažojo vaikučio atžvilgiu.Kas suteikė teisę atimti vaiką iš mamos ,jį nutautinti ir per prievartą daryti homoseksualu nuo mažens auginant lesbijiečių šeimoje.Tai yra nusikaltimas prieš mažąjį Lietuvos pilietį.Jei mes dar turime Valstybę ir Lietuvos žmonėm tarnaujančią valdžią(kuo verta abejoti) PRIVALOME PAREIKALAUTI KUO SKUBIAU ATIMTI PETRIUKĄ IŠ LESBIJIEČIŲ IR GRAŽINTI JĮ MOTINAI.LIETUVOS VALDŽIOS INSTITUCIJOS PRIVALO PADĖTI PETRIUKUI SU MAMA GRYŽTI Į LIETUVĄ.NĖRA NIEKO SVARBESNIO UŽ MAŽOJO PETRIUKO LIKIMĄ.PRISIDĖKIME PRIE ŠIOS VEIKOS SAVO PARAŠAIS PARAGINDAMI MIEGANČIUS PAREIGŪNUS IR POLITIKUS ATLIKTI PRIEDERMĘ ŽMOGIŠKUMUI.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Indre V... Argi dar lietuvos valdzioje galime rasti zmogiskumo??? man geda uz lietuva!!!!!!
2 A. S... Net kraujas užverda, kaip šlykščiai elgiamasi su normaliais žmonėm
3 R.Balciunas ... kaltininkai turi but nubausti, kurie ateme vaika is tevu ir atidave i iskrypeliu seima
4 Aleksandras K... Jokie įstatymai nėra aukščiau už Dievo nustatytas moralės normas.
5 jonas v... i prigimtine socializacija turi teises ir kudikiai! ŽMOGUS NE PREKĖ
6 Andrius K... Petriukas pagal prigimtines lytiniu genu savybes, turi teise i tokia seima, kokie jo genai, t.y. 50% vyriski 50% moteriski tiek gimdant, tiek paveldint..
7 Angelija N... Petriukas turi grįžti Lietuvon, iš kurios buvo išvežtas
8 Skaidre G... vaikas turi gyventi seimoje, o ne su iskrypeliais! Grazinti berniuka mamai ir nubausti vagis-skriaudikus!!!
9 Aidas S... savus valstybe neina dorai! o dabar dar atidavineti pradesim?
10 M.Kiguolis ... vaikas turi augti su vienu is tevu, tik ne su homoseksualais
11 Anželika Š... Mūsų valstybė privalo ginti savo piliečius. Kas apgins, jei ne mes?
12 Renatas G... Rasykites,nes nespesit apsidairyt kai ir Lietuvoj atidavines vaikus pyderams...
13 GRETA V... nezmogiska, kur vaiko teises, kurias jis turi nuo gimimo i normalu gyvenima ir t.t.
14 Homofobai ... kas per nesamone, nuo mazens lesbijietis petriukas augs, moteris myles
15 Birutė E... Vaikas turi teisę augti pilnavertėje šeimoje. Jei atitinkamos institucijos nusprendė, kad biologinė šeima nėra pilnavertė, tuo žmogučiu rūpintis turėtų normali-vyro ir moters, ne LESBIJIEČIŲ-šeima.
16 Gytis M... Tai yra moralinis genocidas prieš bejėgius 2 metų vaikus. Gėda! Žmogaus teisės ir "tolerancija" - tik priedanga genocidui legalizuoti.
17 Vladas ... Būtinai Lietuvos pareigūnai turi įsikišti ir gražinti taiką motinai.
18 Jonas P... Pasirasiau, bet nesuprantu, kodel nera pacios motinos kreipimosi. Be motinos kreipimosi praktiskai sito daryti negalima. Bukit malonus, praneskite ar yra koks nors motinos kreipimasis ir ko ji nori.
19 Daina O... Jeigu mama ne asociali vaika butina grazinti, bet kuriuo atveju tai musu pilietis ir privalo buti ginamas!
20 RIMA S... DAUGIAU ATSAKOMYBES TURETU PRISIIMTI PREZIDENTE IR VALDININKAI, ZIOBIENE BUTINA PAKEISTI KITU LABIAU ISPRUSUSIU IR SUPRANTANCIU ISTATYMUS IR TURINCIU ZMOGISKUMA, JAUTRUMA...ABEJINGUMAS TURI BUTI BAUD
21 K S... Petriuką gražinti mamai ir spręsti klausimą, dėl atitinkamų institucijų neveiksnių vadovų laikymo užimamose pareigose tikslingumo, netikslinga juos dermai šerti už mūsų uždirbtus pinigus.
22 V.Damusyte ... Kur ziuri LT Vaiku institucijos ir Norvegijos ambasada? O Ziobienei reikia atsistatydinti !
23 V... ZIOBIENE atvirai abejinga Lietuvos vaiku likymams, LAUK JA
24 VAIDAS N... KUO SKUBIAU ATIMTI PETRIUKĄ IŠ LESBIJIEČIŲ IR GRAŽINTI JĮ MOTINAI
25 Inga K... visiskas nuzmogejimas...jei esi homoseksualus nemanau kad turi teise auginti vaiku,netgi savo!nes tai yra iskrypimas,nes Dievas sukure vyra ir moteri ir ne kitaip.Homoseksualizmas-liga!
26 vladimiras t... Apgailėtinas mūs valstybės užsienio reikalų ministerijos aplaidumas jau pradeda ikyrėt !!! Nedelsiant grąžinti mūsų pilietį.
27 ilona b... neliksiu abejinga del mazojo petriuko, Dieve kas darosi lietuvoj, Kodel valdzia Sitaip SKRIAUDZIA MUSU VAIKUS?