Šventosios buriavietė (Akinio spotas)

Aktyvų sportą propaguojanatys buriuotojai siekia įteisinti galimybę treniruotis jūroje prie būsimo Šventosios uosto. Šventosios upelio intakas buriuotojų dar vadinamas "Akinio Spotu". Vienintelė vieta Lietuvoje, kur susidaro unikalios, tinkamos sportui Baltijos bangos. Jos yra tvarkingos, lygios, prognozuojamos. Šioje vietoje renkasi bangų sporto rungčių buriuotojai, rengia treniruotes ir varžybas. Ši vieta pamėgta banglentininkų, burlentininkų, jėgos aitvarų mėgėjų ne tik iš lietuvos, bet ir artimojo užsienio sportininkų.
Šia peticija prašome išskirti aktyvaus sporto zonas Šventojoje prie būsimo uosto molų. Taip pat prašome atsižvelgti į šią unikalią vietą ir būsimą Šventosios uostą suprojektuoti taip, kad išliktų tinkamos sportui bangos, reikalingos banglentininkų, burlentininkų ir jėgos aitvarų sporto treniruotėms, varžyboms.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Linas K... Palaikau bet koki gyventoju fizinio aktyvumo skatinima
2 Edgaras M... Uz aktyvu juros sporta ir PRIES zveju TINKLUS priekranteje!
3 Juozas B... Akinio spote yra pačios geriausios ir tinkamiausios bangos vandens sportui, negalima prarasti šio neapsakomo turto!
4 Vytaute S... Nera jokiu priezasciu to nedaryti, buriavimas- ekologiska sporto saka/laisvaikio leidimo budas, etiska visomis prasmemis ir turi buti propaguojama kiek tai imanoma.
5 oskaras K... Maldauju, jau 5 metus ten buriuoju ir man ten labai patinka
6 Arūnė B... Tai tik džiaugtis reikia kad žmonės sportuoja o ir tuo pačiu traukia turistus.