lengvinti 12ktos klasės egzaminus

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vis dažniau girdime mokytoju ,,grasinimus,, kad vis nuo kitų metų sunkės Lietuvių kalbos egzaminas. Nuo kitų metų žada padaryti tik valstybini,kūrį vargu ar bus įmanoma išlaikyti. Kuo toliau tuo didesnė tikimybė patapti be moksliu. Brandos atestatas pataps ,,prestižas,, išsimokslinimui..
Tada bereikalo sėdime dvylika metų mokykloje ir negauname išsilavinimo. Ar tai teisinga? Mūsų visuomenė pavirs i ,,profesorių,, ir elgetų šalį. Mes kiekvienas nusipelnėme pabaigti mokyklą. Profesoriams vieta aukstuosiuose. o ką daryti žmonėms kūrie yra amatininkai ir niekada nebus ,,gyditojais,, ir t.t. Juokingiausia yra tai, kad daugelis moksleivių užsienio kalbų egzaminus išlaiko geriau už savo GIMTOSIOS KALBOS EGZAMINĄ.
Kas sutinkate su šiuo teiginiu pasirasykite peticija..nebyjokime kalbėti.

PASUNKINTIEMS KASMETINIAMS EGZAMINAMS - NE

LEISKITE ŽMONIŠKAI PABAIGTI MOKYKLA


SUSIVIENIKIME

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Užsiėmęs u... Perskaitęs juokiausi užsiėmęs už pilvo :DD Erika Goroškaite, jeigu Jūs nesugebate išlaikyti brandos egzamino, reiškia Jūs to ir neverta, taigi nėra ko ir dejuoti. O, kad neverta - akivaizdu.. :DD
2 Aidas N... Taigi. Paskui mat stebisi, kodėl abiturientai neišlaiko gimtosios kalbos valstybinio egzamino.
3 G. ... Aišku,kad palengvinti,nes ir taip kol pasieki tuos egzaminus kiek yra sunkybių praeita.
4 I. J... Ir kam tokie nerealūs reikalavimai, kurie kasmet vis sunkėja, juk darbo Lietuvoje nėra - emigruoja jaunimas...
5 ramunė ... Nekankinkite dvyliktokų! Nejau patys neturite vaikų ir nematote kokios jų akytės dvyliktoje klasėje... Beširdžiai...
6 Edita P... Nereikia traumuoti moksleiviu ivarant jiems egzaminu siauba. Vaikai juk mokosi, stengiasi. Leiskime jiems kvepuoti laisvai.
7 jj ... Peticijos autorei derėtų bent jau elementarių gramatinių klaidų vengti. Manau, kad bent nors tiek siekiantis vidurinio išsilavinimo turėtų sugebėti. O šiaip, visi egzaminai turėtų būti lengvinami.
8 Tinginė ... Ar negėda, kad savo gimtosios kalbos nemoki ir nenori mokytis? Pasižiūrėk į savo rašybą... Tragedija... Mokytis reikia, o ne dejuoti, kaip sunku... Nesąmonė visiška ši peticija.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!