lengvinti 12ktos klasės egzaminus

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vis dažniau girdime mokytoju ,,grasinimus,, kad vis nuo kitų metų sunkės Lietuvių kalbos egzaminas. Nuo kitų metų žada padaryti tik valstybini,kūrį vargu ar bus įmanoma išlaikyti. Kuo toliau tuo didesnė tikimybė patapti be moksliu. Brandos atestatas pataps ,,prestižas,, išsimokslinimui..
Tada bereikalo sėdime dvylika metų mokykloje ir negauname išsilavinimo. Ar tai teisinga? Mūsų visuomenė pavirs i ,,profesorių,, ir elgetų šalį. Mes kiekvienas nusipelnėme pabaigti mokyklą. Profesoriams vieta aukstuosiuose. o ką daryti žmonėms kūrie yra amatininkai ir niekada nebus ,,gyditojais,, ir t.t. Juokingiausia yra tai, kad daugelis moksleivių užsienio kalbų egzaminus išlaiko geriau už savo GIMTOSIOS KALBOS EGZAMINĄ.
Kas sutinkate su šiuo teiginiu pasirasykite peticija..nebyjokime kalbėti.

PASUNKINTIEMS KASMETINIAMS EGZAMINAMS - NE

LEISKITE ŽMONIŠKAI PABAIGTI MOKYKLA


SUSIVIENIKIME

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Užsiėmęs
Perskaitęs juokiausi užsiėmęs už pilvo :DD Erika Goroškaite, jeigu Jūs nesugebate išlaikyti brandos egzamino, reiškia Jūs to ir neverta, taigi nėra ko ir dejuoti. O, kad neverta - akivaizdu.. :DD
2 Aidas
Taigi. Paskui mat stebisi, kodėl abiturientai neišlaiko gimtosios kalbos valstybinio egzamino.
3 G.
Aišku,kad palengvinti,nes ir taip kol pasieki tuos egzaminus kiek yra sunkybių praeita.
4 I.
Ir kam tokie nerealūs reikalavimai, kurie kasmet vis sunkėja, juk darbo Lietuvoje nėra - emigruoja jaunimas...
5 ramunė
Nekankinkite dvyliktokų! Nejau patys neturite vaikų ir nematote kokios jų akytės dvyliktoje klasėje... Beširdžiai...
6 Edita
Nereikia traumuoti moksleiviu ivarant jiems egzaminu siauba. Vaikai juk mokosi, stengiasi. Leiskime jiems kvepuoti laisvai.
7 jj
Peticijos autorei derėtų bent jau elementarių gramatinių klaidų vengti. Manau, kad bent nors tiek siekiantis vidurinio išsilavinimo turėtų sugebėti. O šiaip, visi egzaminai turėtų būti lengvinami.
8 Tinginė
Ar negėda, kad savo gimtosios kalbos nemoki ir nenori mokytis? Pasižiūrėk į savo rašybą... Tragedija... Mokytis reikia, o ne dejuoti, kaip sunku... Nesąmonė visiška ši peticija.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.