lengvinti 12ktos klasės egzaminus

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vis dažniau girdime mokytoju ,,grasinimus,, kad vis nuo kitų metų sunkės Lietuvių kalbos egzaminas. Nuo kitų metų žada padaryti tik valstybini,kūrį vargu ar bus įmanoma išlaikyti. Kuo toliau tuo didesnė tikimybė patapti be moksliu. Brandos atestatas pataps ,,prestižas,, išsimokslinimui..
Tada bereikalo sėdime dvylika metų mokykloje ir negauname išsilavinimo. Ar tai teisinga? Mūsų visuomenė pavirs i ,,profesorių,, ir elgetų šalį. Mes kiekvienas nusipelnėme pabaigti mokyklą. Profesoriams vieta aukstuosiuose. o ką daryti žmonėms kūrie yra amatininkai ir niekada nebus ,,gyditojais,, ir t.t. Juokingiausia yra tai, kad daugelis moksleivių užsienio kalbų egzaminus išlaiko geriau už savo GIMTOSIOS KALBOS EGZAMINĄ.
Kas sutinkate su šiuo teiginiu pasirasykite peticija..nebyjokime kalbėti.

PASUNKINTIEMS KASMETINIAMS EGZAMINAMS - NE

LEISKITE ŽMONIŠKAI PABAIGTI MOKYKLA


SUSIVIENIKIME

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Užsiėmęs
Perskaitęs juokiausi užsiėmęs už pilvo :DD Erika Goroškaite, jeigu Jūs nesugebate išlaikyti brandos egzamino, reiškia Jūs to ir neverta, taigi nėra ko ir dejuoti. O, kad neverta - akivaizdu.. :DD
2 Aidas
Taigi. Paskui mat stebisi, kodėl abiturientai neišlaiko gimtosios kalbos valstybinio egzamino.
3 G.
Aišku,kad palengvinti,nes ir taip kol pasieki tuos egzaminus kiek yra sunkybių praeita.
4 I.
Ir kam tokie nerealūs reikalavimai, kurie kasmet vis sunkėja, juk darbo Lietuvoje nėra - emigruoja jaunimas...
5 ramunė
Nekankinkite dvyliktokų! Nejau patys neturite vaikų ir nematote kokios jų akytės dvyliktoje klasėje... Beširdžiai...
6 Edita
Nereikia traumuoti moksleiviu ivarant jiems egzaminu siauba. Vaikai juk mokosi, stengiasi. Leiskime jiems kvepuoti laisvai.
7 jj
Peticijos autorei derėtų bent jau elementarių gramatinių klaidų vengti. Manau, kad bent nors tiek siekiantis vidurinio išsilavinimo turėtų sugebėti. O šiaip, visi egzaminai turėtų būti lengvinami.
8 Tinginė
Ar negėda, kad savo gimtosios kalbos nemoki ir nenori mokytis? Pasižiūrėk į savo rašybą... Tragedija... Mokytis reikia, o ne dejuoti, kaip sunku... Nesąmonė visiška ši peticija.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (569)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (245)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.