UŽ PRIEŠLAIKINIUS SEIMO RINKIMUS IR PARTINIŲ SĄRAŠŲ PANAIKINIMĄ

0 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiamieji Tautos ateities forumas mano,kad nebegalima toliau toleruoti aukščiausios valstybės institucijos - Seimo kompromitavimo saujelės nepraustabūrnių ,amoralių ,susikompromitavusių veikėjų.Jų šios kadencijos Seime dauguma.Manau visiem pabodo jų nekompetentingas darbas sprendžiant valstybės, žmonių gyvenimo ir raidos problemas.Bet labiausiai visiem akis bado su kokiu cinišku aplombu jie elgesi savindamiesi valstybės lėšas savo asmeninėm reikmėm tenkinti ,kaip nekulturingai vaiposi ir staiposi TV ekranuose ir kaip asocialūs asmenys daro pravaikštas.Mūsų kantrybės taurė turi persipildyti po lapkričio 11d. jų balsavimo dėl A.Sacharuko ir L.Karaliaus.Pavyzdžių galima pateikti labai daug,bet jūs tai gerai žinote.Dauguma sutinka ,kad reiklingi priešlaikiniai Seimo rinkimai.Tačiau jie nieko neduos,jeigu liks nepakeista sistema.TAF siūlo pakeisti Seimo rinkimų sistemą - atsisakyti partinių sarašų ir rinkti tik 71 vienmandatininką.Kviečiame pasirašyti tokią peticiją įpareigojančią Seimą taip pasielgti.Jei jie nieko nedarys mes savo pilietinėm akcijom juos turime priversti tai padaryti.Jei tai nepadės TAF organizuos paršų rinkimą už Tautos Referendumą kuris išspręs šią problemą.

# Vardas Komentaras
1 Ane
Pritariu jums,reikia pagaliau normaliu zmoniu ,o ne savanaudziu valdzioj,tikiuos kad sekanti karta kazka del zmoniu ir valstybes pasistengs.
2 V.Misiunas
Labai i tema, su mintimi padaryta klaida: paršų rinkima :))
3 L.Lekstutyte
Būtina keisti rinkimų sistema, nebeleiskime seimui šaipytis iš paprastų civilių gyventojų
4 Gediminas
As manau, kad Seimo nariu reikia sumazinti zenkliai daugiau.Juk vistiek dauguma ju neatlieka savo darbo.O atlyginima vistiek pasiima.Alga mokama uz darba, o ne uz tai, kad esi Seimo narys.
5 Eigirdas
Reikia tikėtis, kad jei ši peticija pasieks tikslą, bus paskelbtas referendumas, o jo sprendimai seimo nubalsuoti bus teisingai....
6 Bronius
Seimo narių skaičius manyčiau nėra toks svarbus, svarbiausia kompetencija ir atsakomybė. O tai pasiekiama tik tiesiogiai renkant asmenį ir galimybė jį atšaukti.
7 Meilute
butinai turi kazkas ivykti,nes toliau ner kur,greit lietuvoj liks vien seneliai ir valdininkai.
8 Renaldas
Sutinku, kad reikia rinkti žmogų, o ne pagal sąrašą. Tačiau pačiai tautai reikia keisti mąstymą - iš išlaikytinių pereiti prie kurenčių.
9 Joana
Būtina pakeisti Seimo rinkimų sistetą - partinių sąrašams NE
10 Jevgenij
tik asmuo,jokiu "partiniu" sarasu!Su teise atsaukti apsidergusi tautos tarna!
11 Andrius
Na, ponai, bet klaidas peticijos tekste galima būtų ir ištaisyti :)
12 D.
Noriu matyti teisybe LR, noriu matyti laimingus žmones LR, noriu gyventi LR.
13 Jan.Kaplevski
daug aktualiu klausimu reikia spesti referendumo budu.Manau kad tuo paciu ir galima butu paklausti zmoniu- kiek turi buti seimo nariu?
14 L.
Sutinku, kad seimūnų būtų mažiau, tačiau būtina suprasti, kad kiekvieno seimūno atsakomybė prieš rinkėjus turi būti užtikrinta viešu balsavimu visais klausimais ir reguliaria ataskaita prieš rinkėjus.
15 JONAS
Pritariu peticijos reikalavimui, tačiau to jokiu būdu neužtenka. Dar būtina išplėsti savivaldą, bent iki seniūnijų lygio ir vienmandatinius rinkimus įteisinti ir savivaldos rinkimuose.
16 PETRAS
Politines partijos isiseme nesugeba valdyti valstybes ne viena partija.
17 Aurelijus
seniai tuos kubiliunus paleisti reikia, o ir tiek veltaedziu mums mokokesciu moketojams tikrai nereikia
18 Linas
reiktu kuo greiciau daryti visuotini referenduma siuo klausimu ir priedo naikinti visokias partijas veltedziu gauja
19 E.Grockiene
labai trokstu, kad tai padetu ir noreciau tiketi, kad mafija nera stipresne uz mus
20 Aurimas
Aš už, tačiau ar kada nors viena šios svetainės peticija buvo panaudota pagal paskirtį?
21 Valentinas
reikia daryti tvarka, kol dar visus is Lietuvos neisvare
22 Deimantė
išrinkti tauto, o neklauso tautos balso. Apgailėtini
23 simonas
be jokios be abejonių šis seimas nebeturi jokio moralinės teisės toliau funkcionuoti !
24 Dalia
Partijoje pradingsta išrinktojo atsakomybė - o be atskomybės nėra valstybės..
25 S.Velikoedcianin
Jokiu partiniu sarasu.Balsuoti tik uz konkretu zmogu
26 Agneška
senei jau taip reikejo, jokioj kitoj valstybei tiek seimo nariu nera kaip cia.
27 VILHELMA
partijos nuvyle senai, o |veltedziu" imituojanciu darba Seime skaicius LT perteklinis
28 Ona
BUTINA MAZINTI SEIMO NARIU SKAICIU,PALYGINKIT SU KITOMIS VALSTYBEMIS(beja jos ekonomiskai daug stipresne)
29 A.Amulis
gera mintis. Rinkėjai žinotų ką renka, būtų atsakingesni. Dar reikėtų seimūnų atšaukimo
30 Janina
keisti seimo rinkimu sistema ir tik 71 seimo narys atsisakyti partiniu sarasu

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.