UŽ PRIEŠLAIKINIUS SEIMO RINKIMUS IR PARTINIŲ SĄRAŠŲ PANAIKINIMĄ

0 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiamieji Tautos ateities forumas mano,kad nebegalima toliau toleruoti aukščiausios valstybės institucijos - Seimo kompromitavimo saujelės nepraustabūrnių ,amoralių ,susikompromitavusių veikėjų.Jų šios kadencijos Seime dauguma.Manau visiem pabodo jų nekompetentingas darbas sprendžiant valstybės, žmonių gyvenimo ir raidos problemas.Bet labiausiai visiem akis bado su kokiu cinišku aplombu jie elgesi savindamiesi valstybės lėšas savo asmeninėm reikmėm tenkinti ,kaip nekulturingai vaiposi ir staiposi TV ekranuose ir kaip asocialūs asmenys daro pravaikštas.Mūsų kantrybės taurė turi persipildyti po lapkričio 11d. jų balsavimo dėl A.Sacharuko ir L.Karaliaus.Pavyzdžių galima pateikti labai daug,bet jūs tai gerai žinote.Dauguma sutinka ,kad reiklingi priešlaikiniai Seimo rinkimai.Tačiau jie nieko neduos,jeigu liks nepakeista sistema.TAF siūlo pakeisti Seimo rinkimų sistemą - atsisakyti partinių sarašų ir rinkti tik 71 vienmandatininką.Kviečiame pasirašyti tokią peticiją įpareigojančią Seimą taip pasielgti.Jei jie nieko nedarys mes savo pilietinėm akcijom juos turime priversti tai padaryti.Jei tai nepadės TAF organizuos paršų rinkimą už Tautos Referendumą kuris išspręs šią problemą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ane K... Pritariu jums,reikia pagaliau normaliu zmoniu ,o ne savanaudziu valdzioj,tikiuos kad sekanti karta kazka del zmoniu ir valstybes pasistengs.
2 V.Misiunas ... Labai i tema, su mintimi padaryta klaida: paršų rinkima :))
3 L.Lekstutyte ... Būtina keisti rinkimų sistema, nebeleiskime seimui šaipytis iš paprastų civilių gyventojų
4 Gediminas P... As manau, kad Seimo nariu reikia sumazinti zenkliai daugiau.Juk vistiek dauguma ju neatlieka savo darbo.O atlyginima vistiek pasiima.Alga mokama uz darba, o ne uz tai, kad esi Seimo narys.
5 Eigirdas S... Reikia tikėtis, kad jei ši peticija pasieks tikslą, bus paskelbtas referendumas, o jo sprendimai seimo nubalsuoti bus teisingai....
6 Bronius G... Seimo narių skaičius manyčiau nėra toks svarbus, svarbiausia kompetencija ir atsakomybė. O tai pasiekiama tik tiesiogiai renkant asmenį ir galimybė jį atšaukti.
7 Meilute D... butinai turi kazkas ivykti,nes toliau ner kur,greit lietuvoj liks vien seneliai ir valdininkai.
8 Renaldas ... Sutinku, kad reikia rinkti žmogų, o ne pagal sąrašą. Tačiau pačiai tautai reikia keisti mąstymą - iš išlaikytinių pereiti prie kurenčių.
9 Joana J... Būtina pakeisti Seimo rinkimų sistetą - partinių sąrašams NE
10 Jevgenij K... tik asmuo,jokiu "partiniu" sarasu!Su teise atsaukti apsidergusi tautos tarna!
11 Andrius V... Na, ponai, bet klaidas peticijos tekste galima būtų ir ištaisyti :)
12 D. K... Noriu matyti teisybe LR, noriu matyti laimingus žmones LR, noriu gyventi LR.
13 Jan.Kaplevski ... daug aktualiu klausimu reikia spesti referendumo budu.Manau kad tuo paciu ir galima butu paklausti zmoniu- kiek turi buti seimo nariu?
14 L. M... Sutinku, kad seimūnų būtų mažiau, tačiau būtina suprasti, kad kiekvieno seimūno atsakomybė prieš rinkėjus turi būti užtikrinta viešu balsavimu visais klausimais ir reguliaria ataskaita prieš rinkėjus.
15 JONAS K... Pritariu peticijos reikalavimui, tačiau to jokiu būdu neužtenka. Dar būtina išplėsti savivaldą, bent iki seniūnijų lygio ir vienmandatinius rinkimus įteisinti ir savivaldos rinkimuose.
16 PETRAS M... Politines partijos isiseme nesugeba valdyti valstybes ne viena partija.
17 Aurelijus R... seniai tuos kubiliunus paleisti reikia, o ir tiek veltaedziu mums mokokesciu moketojams tikrai nereikia
18 Linas r... reiktu kuo greiciau daryti visuotini referenduma siuo klausimu ir priedo naikinti visokias partijas veltedziu gauja
19 E.Grockiene ... labai trokstu, kad tai padetu ir noreciau tiketi, kad mafija nera stipresne uz mus
20 Aurimas G... Aš už, tačiau ar kada nors viena šios svetainės peticija buvo panaudota pagal paskirtį?
21 Valentinas B... reikia daryti tvarka, kol dar visus is Lietuvos neisvare
22 Deimantė B... išrinkti tauto, o neklauso tautos balso. Apgailėtini
23 simonas m... be jokios be abejonių šis seimas nebeturi jokio moralinės teisės toliau funkcionuoti !
24 Dalia G... Partijoje pradingsta išrinktojo atsakomybė - o be atskomybės nėra valstybės..
25 S.Velikoedcianin ... Jokiu partiniu sarasu.Balsuoti tik uz konkretu zmogu
26 Agneška G... senei jau taip reikejo, jokioj kitoj valstybei tiek seimo nariu nera kaip cia.
27 VILHELMA B... partijos nuvyle senai, o |veltedziu" imituojanciu darba Seime skaicius LT perteklinis
28 Ona Š... BUTINA MAZINTI SEIMO NARIU SKAICIU,PALYGINKIT SU KITOMIS VALSTYBEMIS(beja jos ekonomiskai daug stipresne)
29 A.Amulis ... gera mintis. Rinkėjai žinotų ką renka, būtų atsakingesni. Dar reikėtų seimūnų atšaukimo
30 Janina S... keisti seimo rinkimu sistema ir tik 71 seimo narys atsisakyti partiniu sarasu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!