mes turim turėti teisę pasirinkti alternatyvią mediciną, maistą

0 PARAŠAI

Adresuota: [email protected]
Kategorija:

persiunčiu peticiją, po kuria pasirašinėja visos Europos Sąjungos piliečiai.

Tai peticija, prieš įstatymą, kuris turi įsigalioti nuo kitų metų. Gruodžio mėnesį iniciatyvinė grupė *JOINING HANDS IN HEALTH* žada pateikti peticiją ES vyriausybei.

Kas tai per peticija ir prieš kokį įstatymą nukreipta?

Ji nukreipta prieš įstatyma, kuriuo žadama suvaržyti žmogaus teisę rinktis gydymosi būdą - ar gydytis pas oficialios medicinos atstovus, ar pas natūralios medicinos atstovus, naturopatus ir homeopatus. Isigaliojus įstatymui bus uždarytos ntųralios medicinos klinikos ir privatūs gydytojų kabinetai, bus uždraustas Ajurvedos, Kinų, Himalajų ir kitų tradicinių, tūkstantmečiais išbandytų ir save pateisinusių medicininių sistemų bei žinių skleidimas, apribotas maisto papildų, mineralų, vaistažolių pardavimas. ES vyriausybė, prisidengdama noru apsaugoti vartotojus, spręs net kokį maistą mes galime valgyti, o kokį ne. Ji nori atimti teisę ir iš tėvų spręsti, kaip geriau maitinti ar gydyti jų vaikus... ES iš mūsų nori padaryti paklusnią bejėgę masę, priklausomą nuo sintetinių vaistų. Tai visiškai prieštarauja Hipokrato taisyklei, kad maistas turi būti vaistas, o vaistas - maistas.

Kviečiu visus pareikšti savo valią ir nelikti abejingais, nes nuo jūsų priklauso jūsų ir jūsų vaikų bei anūkų likimai ir sveikata.Pasirasyti reikia nuorodos puslapio apacioje arba psl virsuje desineje paspaudus oranzini mygtuka "SIGN PETITION NOW"


http://www.ipetitions.com/petition/joininghandsinhealth/

Gali buti bokuojama peticija, nes tai daroma EU slaptai, todel prasau praneskite savo draugams ir pazystamiems, kad butu stabdoma pargrindine zmogaus teise - rinktis laisvai

# Vardas Komentaras
1 Dalia
our health is our private concern, so let us have our own choice for health care means
2 jurgita
visos tradicines, t.y. ajurveda, tibeto, junani, kinu medicinos, taip pat homeopatija be i antroposofine medicina - yra butinos ir reikalingos

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.