mes turim turėti teisę pasirinkti alternatyvią mediciną, maistą

0 PARAŠAI

Adresuota: [email protected]
Kategorija:

persiunčiu peticiją, po kuria pasirašinėja visos Europos Sąjungos piliečiai.

Tai peticija, prieš įstatymą, kuris turi įsigalioti nuo kitų metų. Gruodžio mėnesį iniciatyvinė grupė *JOINING HANDS IN HEALTH* žada pateikti peticiją ES vyriausybei.

Kas tai per peticija ir prieš kokį įstatymą nukreipta?

Ji nukreipta prieš įstatyma, kuriuo žadama suvaržyti žmogaus teisę rinktis gydymosi būdą - ar gydytis pas oficialios medicinos atstovus, ar pas natūralios medicinos atstovus, naturopatus ir homeopatus. Isigaliojus įstatymui bus uždarytos ntųralios medicinos klinikos ir privatūs gydytojų kabinetai, bus uždraustas Ajurvedos, Kinų, Himalajų ir kitų tradicinių, tūkstantmečiais išbandytų ir save pateisinusių medicininių sistemų bei žinių skleidimas, apribotas maisto papildų, mineralų, vaistažolių pardavimas. ES vyriausybė, prisidengdama noru apsaugoti vartotojus, spręs net kokį maistą mes galime valgyti, o kokį ne. Ji nori atimti teisę ir iš tėvų spręsti, kaip geriau maitinti ar gydyti jų vaikus... ES iš mūsų nori padaryti paklusnią bejėgę masę, priklausomą nuo sintetinių vaistų. Tai visiškai prieštarauja Hipokrato taisyklei, kad maistas turi būti vaistas, o vaistas - maistas.

Kviečiu visus pareikšti savo valią ir nelikti abejingais, nes nuo jūsų priklauso jūsų ir jūsų vaikų bei anūkų likimai ir sveikata.Pasirasyti reikia nuorodos puslapio apacioje arba psl virsuje desineje paspaudus oranzini mygtuka "SIGN PETITION NOW"


http://www.ipetitions.com/petition/joininghandsinhealth/

Gali buti bokuojama peticija, nes tai daroma EU slaptai, todel prasau praneskite savo draugams ir pazystamiems, kad butu stabdoma pargrindine zmogaus teise - rinktis laisvai

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dalia P... our health is our private concern, so let us have our own choice for health care means
2 jurgita s... visos tradicines, t.y. ajurveda, tibeto, junani, kinu medicinos, taip pat homeopatija be i antroposofine medicina - yra butinos ir reikalingos

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!