Mes už pirmalaikius LR Seimo rinkimus

0 PARAŠAI

Kategorija:

2008-2012 metų LR Seimas kogero pats spalvingiausias per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį. Deja praėjus dviems metams nepasitikėjimas šia institucija vis auga, o valdančioji koalicija baigia nustekent patį jautriausią socialinį sluoksnį- pensininkus ir kitus socialiai remtinus Lietuvos piliečius. Bandydama nuslėpti savo prastą darbą, metus laiko švaistė mūsų, mokesčių mokėtojų pinigus, rengdama bevaises apkaltas. Dėl 3 vieno seimo nario praleistų dienų, likę 140 seimūnų net 9 mėnesius svarstė kolega kaltas ar ne ir kaip stipriai. Tuo tarpu pensijos vis mažėjo, o mokesčiai augo. Nuo pat 2008-ųjų nedarbas šalyje tik didėjo. Šiuo metu kas penktas Lietuvos pilietis yra bedarbis ir nepanašu, kad dabartinė valdžia įgali kažką keisti. Įprastame darbe naujam darbuotojui skiriamas 3 mėnesių bandomasis laikotarpis. Kiek laiko reikia skirti Seimui, kad išsiaiškinti ar jis pajėgus kurti teisingus įstatymus, kurių dabar taip reikia Lietuvai? Klausimas ar mes galime dar du metus laukti, kitų Seimo rinkimų, kai jau dabar bendrapiliečiai patys renkasi kelią pasitraukti iš gyvenimo dėl slegiančios finansinės naštos?
Seimas nepanoro pats pasileisti, nes tik 51 seimųnas sutiko, kad prieitas liepto galas. Likę parlamentarai mano,kad Seimas dirba gerai, todėl manau atėjo laikas mums, paprastiems Lietuvos piliečiams įsikišti. Pasirašykime šią peticiją dėl pirmalaikių Seimo rinkimų!

# Vardas Komentaras
1 Prakseda
nereikia seime sedinciu ir balsavimo metu susilaikanciu.Neturi savo nuomones lauk!
2
Nieko neduoda Partiniai sąrašiniai rinkimai.Keisti rikimų sistemą ir mažint seimūnų skaičių.
3 I.Kalėdaitė
Greičiau tik, kad tai įvyktų ir visus juos paleistų.
4 Andrius
seniai laikas, užsisėdėjo jie ten. ir skaičių jų sumažinti reikia kad pajustų jog gali bet kuriuo metu už netinkamą darba kaip ir bet kuris LR pilietis netekti darbo. Tai darbas, ne lovys.
5 Tomas
Kuo greičiau tai padarysime, tuo mažiau klaidų teks taisyti ateityje.
6 Ona
KIEK GALIMA TIEK DYKADUONIU ISLAIKYTI,BUTINA MAZINTI JU SKAICIU
7 maryte
per 20 sotaus seimo zydejimo,lietuviu nebeliko lietuvoje,o jei dar tie patis liks,tai lietuvai gresia ishnikimas,tai nera pasaka-tai ateitis.
8 Ona
Suorganizuokite visos Lietuvos mitingą kitaip nebus nieko
9 Vytautas
seniai laikas jau valstybes griovejam atsistatydinti..