Skaidyti Ąžuolyno negalima

0 PARAŠAI

Kategorija:

Maždaug 7 ha Kauno ąžuolyno parko ketinama panaikinti valstybinės reikšmės miško statusą. Tai sudarytų galimybę keisti žemės naudojimo būdą, ateityje susidarytų galimybė statyti pastatus. Ąžuolynas turi likti vientisas. Turi būti reali teisinė Ąžuolyno apsauga.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Viktorija.K ... Visišikai prieš esu! jau geriau nugriautų visus nenaudojamus pastatuys ir vietoj jų statytų ką tik nori, bet augalijos nenaikinsit!
2 Violeta S... Butinas atsodinti senus isverstusmedzius ir priziureti
3 Algirdas Š... Ąžuolynas Kaunui, tai ne tik miesto plaučiai ar parkas, tai daug daugiau, tai miesto, o ir visos Lietuvos kultūrinis paveldas, kuris tampriai susietas su Pirmomis Lietuvos Dainų šventėmis ir kit kultū
4 Marius K... ..........................................................................................
5 DAINA J... jau geriau statykit vietoj zoologijos sodo,kuriame kankinami zverys ir kt.sutverimai
6 S. J... Norėčiau kad ąžuolynas žaliuotų žaliakalnyje
7 VIRGINIJA B... Jau ,nieko neliko svento ,tam ,kas taip ketina daryt ,geda
8 Tomas K... kazkas su mumis darosi netaip, uz lita parduotume ir motina
9 N. Č... nepanaikinti valstybinės reikšmės miško statuso
10 Dalia M... Turi b8ti kazkas sventa , ne vien tik pinigai ir nauda...
11 M.Miknevičienė ... Nesu kaunietė, bet ąžuolynas - visos Lietuvos turtas, būtina saugoti.
12 Aira M... jeigu jau taip nori kišt nagus prie ąžuolyno, tai tegu jį tvarko, bet naikinti tai ne.
13 Marius K... Nors Kaunas man toli, bet ateitis turi būti šviesi
14 Jurate H... Net neisivaizudoju, kad kazkam gali ateiti tokia ideja. Ar Lietuva visiskai susikorumpavo ir nebeturi is viso jokiu skrupulu? Tai fantastiskas miskas, gryno oro skatintojas, poilsio zona ir t.t.
15 Jolita B... kazkam parupo toks vertingas miskas, bet manau jis turi likti zmonems
16 Julita L... Ąžuolynas yra ne vienos Lietuvos parkas. Jis - visos Europos parkas! Todėl vienareikšmiškai privalome jį ne tik išsaugoti, prižiūrėti, tačiau ir skubiai atgaivinti bei gelbėti!!!
17 Nemira B... Prasom palikti Azuolyna vientisa, jokiu komerciniu ir privaciu valdu, tik visuomenes poilsiui
18 Rasa D... Kauno ąžuolynas - didžiausias miesto ąžuolynas Europoje! Išlaikykime ir puoselėkime tai, ką turime..
19 Jolanta V... negalima, yra pakankamai vietos aplink Kauna statyti pastatus
20 B.Slepakovas ... Vienintelis parkas kaune toks ir ta dar nori apmazinti.
21 Irena V... Azuolynas neturi buti skaidomas sklypais ir niokojamas!!!!!
22 N. S... Ne naikinti Ąžuolyno parką, o sutvarkyti reikėtų! Pasutinius gamtos grožius sunaikinsit Kaune..
23 Regina R... Naikinti ąžuolyno vientisumą - barbariška šventvagystė
24 A.Vasiliauskaitė ... Kiek galima tautos turtus ir originalumą paminti dėl valdininkų "tukinimo"?
25 Simona S... ir taip kaune per mažai žalių plotų, kad butų galima naikinti Ąžuolyną. reikia sutvarkyti parką ir jį prizžiūrėti, o ne palikti likimo valiai ir tikėtis,kad jis pats iš savęs bus gražus.
26 JURGA S... BE KALBU, AZUOLYNAS GAMTAI, AUGALIJAI, GYVUNIJAI, IR ZMOGUI GROZETIS, O NE NAUDOTI...
27 V. T... Tai vienas is Kauno pasididziavimu, kuris turetu buti issaugotas aeities kartoms toks koks yra.
28 Lina N... Ačiū organizatoriams, myliu Kauną ir Ąžuolyną
29 D.Balčiuvienė ... Ąžuolynas turi priklausyti visiems Kauno žmonėms
30 Aleksandras Č... Tylinti liaudis yra geriausia, kas gali nutikti valdžiai. Adolfas H.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.