Dėl Ispanijos policijos veiksmų

7 827 PARAŠAI

  • Darius
  • nuo 2007-09-11
  • iki 2009-10-20
Kategorija:

Paaiškėjus agresyviems Ispanijos policijos veiksmams prieš Lietuvos krepšinio sirgalius ir jų lyderį Sėklą, prašome Lietuvos Respublikos vyriausybės, Lietuvos Respublikos seimo, diplomatų, kad jie apgintų bei suteiktų visą teisinę pagalbą Lietuvos piliečiaims, kurie nukentėjo nuo Ispanijos policijos veiksmų.

Tarp nukentėjusių yra ir moterys, kurios kažkokių rimtų incidentų tikrai negalėjo sukelti.
Taip pat prašome, kad Lietuvos politikai dėtų visas pastangas, tam kad būtų ištirtas incidentas dėl Lietuvos Respblikos vėliavos suplėšymo.

Neturime leisti, kad būtų žeminama Lietuva ir jos piliečiai.

http://euro2007.lt/public/index.php?page=gallery-item&gallery=64&id=2

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Žana A... Visi už viena, vienas už visus tik taip galėsim visiems įrodyti kas yra Lietuva
2 Kornelijus P... aš už Lietuvos ateitį, nleiskit, kad iš jūsų tyčiotųsi
3 Eimis ... Neturime leisti, kad būtų žeminama Lietuva ir jos piliečiai.
4 Viktorija B... blt susikti ispanaj nebewarazinkit ant LT nej jum pyze bus ir neterskit musu weliawos gaidziai ispanaj nx.
5 Gintas M... Ispanijos policininkai pasielge daugiau nei negarbingai, todel uzh tai turetu buti atitinkamai nubausti
6 Gelminas S... Jūs ispanai dar gausit iš mūsų, nepamiršim Jūsų elgesio:)
7 Deividas R... Kodel isniekine Lietuvos veliava ispanai turetu issisukti?
8 T. J... Ispanijola puta , chinga tu madre pendeho, paleidziat Sėkla bu bus chingiec jums
9 Arnas Š... Idomu tik ar ištiesų lietuvaičiai patys ''neužsirovė"
10 Airidas S... nu tai zinoma kad taip negalima !!!! kaip jie gali suplesity ir dar sumusti lietuvos piliecius!!!!
11 Sarunas V... Sutinku, tik manau galetum istaisyt piliečiaims ;]
12 Marius S... Gal nors taip prades reguot kas nors is auksciau kai zemina lietuva
13 Imantas S... Nors ir taip iš anksto aišku, kad šita peticija nepadės niekuo, bet pasirašyt negaila vardan lietuvių garbės.
14 Nerijus, T... niekinama veliava - akivaizdus " dejimas" ant tos valstybes
15 Remigijus, B... Nusikaltimai žeminantys valstybės orumą turi būti baudžiami!
16 D.Paplauskas ... Manau kad nors karta ir mum reikia parodyti dantis,o nebuti pelem po sluotom ir bijoti : - "o ka pasakys ES?"
17 Virgilijus Ž... "....asmenį, turintį šį pasą (LR) gina ir globoja Lietuvos Respublika" (ištrauka iš LR piliečio paso 3psl.). Turime puikia progą tuo įsitiginti
18 Dovile N... Man trukista zodziu ir irodo kokie Ispanai yrai ziaurus ir zemo lygio zmones.
19 DARIUS ... PALAIKAU LIETUVIUS,KIEK GALI MUMIS LAIKYTI NEPILNAVERŠIAIS EUROPOS SĄJUNGOS PILIEČIAIS
20 KAME ... Negaliu patiketi kaip ispanai taip pasielkt galejo :/. (aplankykite raindex)
21 Ramunas S... Lietuva turi kovoti uz lietuvius ir juos palaikyti,bet kokiu atveju!
22 V.BABRAVIČIŪTĖ ... Manau, taip elgtis su kitos šalies piliečiais atvykusiais sirgti už savo komanda-per žiauru!
23 Karina C... Ispanai tokiu elgesiu įžeide ne tik Lietuvos sirgalius bet ir Lietuvos garbe . Ne jau seimas bijo Ispanu ,kad nesiima jokių veiksmu?
24 evelina v... negrazu taip elgtis.jei dar butu sirgaliai susimuse tai supramtama,bet dabar policininkai, kurie kaip tik turetu rupintis saugumu
25 Justas K... kol uz lietuva serga tol ble nieks jo neliecia...ksi jsu uz sudryti sirgs tai buskita kalba
26 Z.Daukintis ... esu labai pasipiktines siuo incidentu ir labai noriu, kad tie "zmones" butu nubausti! Taip juk elgtis negalima!
27 Mindaugas B... Ispanija ir jos pareigunai neteisus Lietuvos ir jos pilieciu atzvilgiu!
28 V. Š... Nebūkime maurais ir svetimų vėliavų neplėšykime.
29 Jurate T... Noretusi pajusti, kad valstybe rupinasi savo pilieciu teisemis
30 Mindaugas G... Jie neturi teises zemint lietuvos veliavos ir jos pilieciu..

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu