Audrius Zavadskis - KĮŽ3 padėkos ture

150 PARAŠAI

Adresuota: LNK televizija
Kategorija:

LNK prodiuseriai žadėjo, kad VISI į penketuką patekę KĮŽ3 dalyviai dalyvaus padėkos ture po Lietuvą, bet pasirodo viskas bus kitaip. KĮŽ3 penketukas buvo: Anatolijus, Deividas, Dūmas, Skaistė ir AUDRIUS. O padėkos ture dalyvaus: Anatolijus, Deividas, Dūmas, Skaistė, Valdas, Grūdas, Evelina, Gintarė, Romas, Alicija.
Mes - Audriaus fanai - nesuprantame, kaip Audrius gali nevažiuoti - juk jis finalininkas, ir net po šou Lietaus TOP 20 jo dainos išlieka viršūnėje, aukštuose pozicijose. Tai rodo, kad jis turi nemažai gerbėjų, o padėkos turas ir yra (ar bent jau turėtų būti) daromas gerbėjams. Tuo tarpu į turą važiuoja pirmoj žaidimo pusėje iškritę, niekuo neišsiskiriantys, ir vos po porą tūkst. balsų surinkę dalyviai...
LNK prodiuserių prašome atsižvelgti į šią peticiją ir pasiimti Audrių į padėkos turą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Sude S... O dieve geriau tegul jis nebuna tamugauja su vyrais? gejus nx ;DD
2 Egle V... Audrius ? Kam jis jau ai6ku geriau ir Alicija Evelina Gintare Romas....I6vis ji niekam nereikalingas.
3 Tomas k... Tas kelias i zvaigzdes visi pydarau ir lopai! Tik pirma paziurejau kelias serijas o toliau vis sudiniau ten buvo.... Man neidomus toks sudas nes ten nieks nemoka rimtai dainuot tik kopijuoja ir byby s
4 Jadvyga P... Labai laukėme turo,o dalyvių tarpe ir Audriaus.Jis vertas vykti į turą.Prašau Audrių įtraukti,jo daina pastoviai Lietuje pirmose vietose.
5 V.Ilčiukaitė ... Už Audriaus dalyvavimą Padėkos ture.Mes fanai jį norime matyti.Jis- finalistas.
6 Justina S... Audrius yra vertas padekos turo, argi tai nesimato... bukim biedni, bet teisingi.Nejau neuzteko vietos ir Audriui? Nebukit kiaules ir pasiimkit Audriu i tura po Lietuva.
7 M.Ilčiukas ... Audrius turi dalyvauti Padėkos ture.Jis - finalininkas.Turi daug klausytojų, kurie tūkstančius balsų atidavė jam.
8 D.luganeckaite ... man jis patinka ir noriu kad jis butu isrinktas i tura padekos
9 JooZ ... gal tas jusu audriu pats nenori vaziuoti supraskit ir ji tik baiges sitos nesamones vel kazkur belstis po koncertu
10 V.Grašys ... LNK prodiuseriai, grąžinkite Audrių į Padėkos turą.Jis - finalininkas pirmumo teise turi dalyvauti.Kur teisingumas?
11 Onutė S... Audrius turi dainuoti Padėkos ture.Jis - KĮŽ3 finalistas
12 Vygandas S... be Audriaus turas netenka prasmės. Reikia gerbti jį mylinčių fanų prašymą.
13 Karolina B... Už tai, kad KIŽ3 finalininkas Audrius dalyvautų Padėkos ture.
14 Onutė G... Audrius Zavadskis - finalininkas privalo dalyvauti Pad4kos ture
15 Silva M... Sis zmogus vertas demesio.Kokia motyvacija del Gintares?Butu idomu viesai tai suzinoti.
16 Ramutė I... Džiaugiuosi, kad padėkos ture dalyvaus Valdas (jis to vertas!), bet Audrius taip pat turėtų dalyvauti šiame ture, jis turi pakankamai daug gerbėjų (juk dalyvauja, turintys mažai gerbėjų!).
17 Nijolė B... Esu Valdo gerbėja, todėl palaikau šį jaunuolį,manau, kad jis privalo važiuoti į turą.
18 Irena J... Taikykime vienodus standartus, jei iš tikrųjų skelbiatės sąžiningais.Kas kartą, susidurdami su LNK, susiduriame ir su korupcija ir neteisybe.Kodėl? Ar neužteko šiuometinio KIŽ'o balsavimo parodijų?Gėd
19 A.Merzvinskaite ... juk jis vienas is finalinku,tai kodel jo nepakvietet?
20 watjkis ... pritariu as neisiu y koncerta jei jis bus be audriaus
21 R.Jaskaite ... Audrius finalininkas , todel jis privalo buti padekos ture.