Dėl telefonų nešiojimosi į mokyklą

182 PARAŠAI

Kategorija:

Pagalvojau, kodėl turėtų būti uždrausta nešiotis telefonus į mokykla jeigu dauguma vaikų nešiojasi ir galiu pasakyti netrugdo pamokos tikra nesamonė kakurie tėvai neleidžia nešiotis telefonų į mokyklą vaikams jiems atrodo, kad tai daigtas kuris yra trugdanris pamokai. Aišku yra tokių (atsiprašant) nevispročių vaikų kurie perpamoką įsijungę garsą ir nori pasirodyti klasei aš už tai, kad iš jų atimtų telefonus ir būtu pranešta tėvams, kad atsiimtu telefoną ir nebeleisti jo neštis, bet kodėl dėl vieno vaiko turi kentėti visa klasė? Ir vaikai kurie nesineša arba jiems neleidžia neštis telefono tėvai į mokyklą jie turbūt pavydi ir galvoja kodėl man negalima neštis telefono į mokyklą ir aš turiu būti išskirtinis? Man tai atrodo labai bjauru ir įžeidžiama kaip jūs manote?

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=40]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 R.pydaras
ja parase ciuvas kuriam uzdraude tevai nestis tell i sulhe
2 Zhedoggy
nu tikrai nesamone. nu man leidzia bet wis wien balsuoju
3 Dovydas
Reikia vaikams leisti nestis i mokykla telefonus!! Juk gali reikt kartais susisiekt del ko nors svarbaus ar pan.Telefonas ne vien del pramogos,tai labai reikalingas daiktas!!
4 M.Mitkus
koks skirtumas jei tie nevisprociai nesiojasi teglul is jun atima telefonus ir be vasaros negrazina pasimokys ir nebedarys taip :) jei nebleis is viso i mokykla telefonu nestis as vistiek nesiuos xD
5 N.Pacevič
nu o jei kas skambins, kaip jaustis... is wis21amzius tuoj robotai lakstyt i sule kartu
6 Tomas
PAvadaske zertva buvo atemus is manes tai su myta kai atejau tik tada grazino
7 Indre
O KA DARYTi kai kasnors nutinka? mokykloje neleidzia nei direktorius., niekas neduoda pasiskambint! Jei vos nenualpau! Gerai kad galejau tevam paskambint! Sesele sake eit pasedet ramiai, o mannepadeo
8 Kazach
Reikia telefono mokykloj ir visur kitur pavyzdziui kartais atsitinka tokiu dalyku del kuriu butina paskambinti jei reikia pagalbos ar pns. Negi trukdo kam kad kisenej guli.
9 wtf?
tu durniau, ar imanoma kaskokia peticija is zmoniu atimti telefona ar pakeisti tevu mastyma?!? Pirmiausia mastyti pradek poto savo nuomone viesai skelbk
10 namo
pasol nx,nesugebat mokiniu tvarkyt tj jusu problkemos.kam reikia tas ir naudojais
11 A.Ruginytė
Norėčiau,kad leistų visiems vaikams nešiotis į mokyklą telefonus. aišku, jeigu jie netrugdo pamokai,būna išsijungę garsus
12 Aurutė
aš nesuprantu kokie tėwai turib būti kad draudžia telefa į šūle neštis..na mūsu mokykloj taip nėra..>.<
13 ...
as pries. gerai tiem kurie po mokyklos namo eina,o as dar ir i muzikos mokykla ir sedziu ten iki isnaktu.. tai gal reikia su tevais susisiekt?? reikia atsizvelgti ne tik i save bet ir i kitus..
14 anonime
nu yra tokiu nevisprociu kurie per pamoka uzleidzia bet kodel mes kiti kurie nieko nepadarem turim kentet ??
15 Need4fame
taigi visiems px galima ar negalima. jeigu nesisvaistai per pamokas mobiliu tai niekas nieko ir nesako.
16 migle
labai piktai parasyta,nesamone,waikams daznai perka del to kad nestusi kad galetu susisiekt,waikai kiti nekencia nes jiems wienodai.cia mano nuomone.parasyciau daugiau bet netelpa ;D tai tiek.
17 r
as manau jog telefonus i mokykla galima nesiotis nes yra vaiku kurie gyvena rajonuose ir jiems reikia susisiekti su tevais
18 Vaida
nu mum tai leidzia ir nk nesako del tu telefu. bet is taves gali atimt, kol ismoksi rasyt be klaidu.
19 a.v
Musu mokykloje visi nešasi tel mokytoju nieks neklausia
20 Autorius
gal biski neteisingai parasiau bet istikruju ce buvo esme ar leisti nesiotis telefonus i nmokykla o neuzdrausti ... isiskaitykit pirma normaliai!
21 arturas
dabar tokie mokiniai kad jie neatiduos telefono jeigu mokitoja paprsasis...
22 Paulius
Tai speju tu vienas is tu kuriems tevai neleidzia nesiotis :D vaikystes trauma :P
23 Gabija
nu nx. rejk to telefonu visur ir visada . kam jy perkam tada, juk sisisiekt reikia su zmogum visur ir visada, juk tam ir reikalingas jis... o ne kad namie guletu puse dienos... nx durna peticija
24 J.Armanavičius
seip galetu kuprinei laikyt nes jei pam keicias o tewai veza namo taj rejk prenest.pas mus kai atema gale pam atiduoda neatiduotu tai nors pasimokytu
25 CBB
ciulp tu bybi ka cia spangsti nori i miska isvesiu?
26 D.
Nesupratau peticijos reikšmės. telefonas reikalingas ištikus bėdai,dabar nieks iš telefonų muzikos neklausų, yra mp3, mp4 ir pan.
27 Danutė
Nesupratau, tai anksčiau visi bėdavojo, kad vaikams telefonų reikia, bo negali tėvai žinot, kontroliuot ir nelaimei ištikus pagelbos suteikt. O dabar jau - atimt. Nesuprantu..
28 Anita
manau tau neprosal butu nesinesioti telefona. galbut tada rasytum petecijas be klaidu.
29 Ernizz
afigeli???tai kam isvis tie telefai reiklanigi... jei atsitinka nelaime...
30 gediminas
jus ka vapsie uzdraust telefonus ne nu pavarot tai kaip tevam rysi palaikyt jai nelaime nei paskambinsi nei ka ane???

Atiduokite Monroe ir Tali GRAŽINAI ? (1534)

Gražina. Adresuota: Aplinkos Apsaugos Departamento prie Aplinkos Ministerijos Klaipėdos valdyba

Katėms Monroe ir Talismanui reikalinga globa ir priežiūra, kuria gali pasirūpinti tik šeimininkė. Monroe reikalingas gydymas ir vaistai. Spec. Maistas. Visi dokumentai laikymui ir gyvenamosios sąlygos bus suteiktos 100% tad , prašau atsižvelgti į prašymus, ( parašus) juos sugrąžint, Gražinai Asipauskaitei. Neleiskite jas parduoti, tiems kas jas ruošiasi atimti! ....

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (353)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.

NE Druskininkų miesto mokyklų tinklo pertvarkai ! (254)

Diana. Adresuota: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai

Kategoriškai NESUTINKAME su Druskininkų mieste planuojama "Saulės" pagrindinės bei "Atgimimo" mokyklų tinklo pertvarkymo reforma, nes tai pažeidžia mūsų pasirinkimo teisę į švietimo įstaigos pasirinkimą pagal gyvenamąją vietą, vaikų saugų savarankiškumą, į jau sukurtą ilgametę saugią aplinką mūsų mokyklose, į pedagogų darbo vietų išsaugojimą, bei daug kitų argumentų faktišką konstatavimą. Pradinėje mokykloje negali būti daugiau nei 400 mokinių. Įvykdžius reformą, pradinė mokykla turėtų apie 700 mokinių. O tai jau blogai. Esame patenkinti ugdymo procesu savo mokyklose ir nenorime, kad būtų suardytos dviejų mokyklų bendruomenės. Nuoroda apie siūlomą reformą : http://www.manodruskininkai.lt/svietimas/pradedamas-rengti-druskininku-savivaldybes-bendrojo-ugdymo-mokyklu-tinklo-pertvarkos-2021-2025-metu-planas/ P.S. AGRESYVŪS IR ĮŽEIDŽIANTYS KOMENTARAI NETOLERUOJAMI ! PRAŠOM GERBTI VIENI KITUS !

Dėl Grigiškių seniūno Leonard Klimovič (ne)atliekamų pareigų (172)

Grigiškių. Adresuota: Vilniaus miesto savivaldybės merui, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui

P E T I C I J A Dėl Grigiškių seniūno Leonard Klimovič (ne)atliekamų pareigų 2021 m. vasario 10 d., Seniūnijų vaidmuo yra susijęs su savivaldybės administracinių ir viešųjų paslaugų priartinimu prie žmogaus, jų prieinamumo vietos bendruomenei didinimu. Seniūnija, būdama arčiausiai gyventojų, atlieka tarpininkės vaidmenį tarp savivaldybės ir vietos bendruomenės, taip priartindama vietos valdžią prie gyventojų. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo nuostatomis, seniūnas turi spręsti vietos gyventojų problemas, nagrinėti jų prašymus, skundus, telkti bendruomenę, supažindinti vietos gyventojus su strateginiu ir seniūnijos metiniu veiklos planu, ūkiškai tvarkyti seniūnijai skirtus asignavimus ir pan., tačiau viso šito Grigiškių m. gyventojai pasigenda. Grigiškių seniūnas neatsižvelgia į miesto bendruomenės, seniūnaičių nuomonę, prašymus, nevyksta dialogas su gyventojais. Seniūnas pasižymi vienasmeniu, galima sakyti autokratišku valdymo metodu, kuris netenkina Grigiškių m. gyventojų. Seniūnijoje nėra informacijos sklaidos, visuomenei nepristatomi strateginiai ir seniūnijos metiniai veiklos planai, nėra veiklos tęstinumo bei veiklos ataskaitų pristatymo gyventojams, skiriami asignavimai, galimai, naudojami neefektyviai, neracionaliai ir neskaidriai, tikėtina seniūnas tinkamai nevykdo valstybės tarnautojo pareigų, neinformavo valstybinių institucijų apie Vokės upės ir Grigiškių tvenkinio apgailėtiną situaciją. Nėra tinkamo grįžtamojo ryšio ir kompetentingų bei konkrečių atsakymų į gyventojų paklausimus, tikėtina, kad seniūnija nesilaiko Lietuvos Respublikos teisės aktais patvirtintų dokumentų rengimo taisyklių, t.y. seniūnijai (seniūnui) pateikiami raštai/skundai/prašymai nėra registruojami, vengiama į juos atsakyti Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytais terminais. Gyventojai kantriai (jau daugiau nei 20 metų) laukia Grigiškių m. kelių, gatvių, šaligatvių ir kiemų sutvarkymo, neapsemtų pravažiavimų, apšvietimo, senų griuvėsių ir teritorijų sutvarkymo, viešųjų erdvių gerbūvio gerinimo (poilsio zonos ir Grigiškių tvenkinys), pagarbaus seniūno elgesio ir bendravimo su gyventojais. Grigiškių m. bendruomenė ilgai laukė ir nusipelnė kokybiškų sprendimų dabar. Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame atsižvelgti į išsakytas pastabas ir nuogąstavimus, siūlome peržvelgti Grigiškių m. seniūno Leonard Klimovič per eilę metų (ne)atliktus darbus, įvertinti jo kompetenciją ir atitikimą valstybės tarnautojui bei pareigybės aprašyme nustatytoms funkcijoms atlikti keliamiems reikalavimams, galimus įgaliojimų viršijimus bei svarstyti galimybę atleisti seniūną iš užimamų pareigų. П E T И Ц И Я Относительно (не)выполняемых обязанностей старoстой Григишкес Леонардом Климовичем 2021 г. февраль Роль старoсты связана с приближением административных и государственных служб муниципалитета к человеку, повышая их доступность для местной общины (населения). Старoста действует как посредник между муниципалитетом и местной общиной, тем самым приближая местное самоуправление к населению. В соответствии с Законом о местном самоуправлении Литовской Республики, старoста должен решать проблемы местных жителей, рассматривать их просьбы, жалобы, мобилизовать сообщество, знакомить местных жителей со стратегическим и годовым планом деятельности сенюнии, ответственно распоряжаться ассигнованиями, однако все это отсутствует. Старoста Григишкес не учитывает мнение и просьбы жителей, нет диалога с населением. Информация от старосты на территории сенюнии отсутствует, стратегические и годовые планы деятельности не предоставляются общественности, отсутствуют отчеты о деятельности старoсты, ассигнования распределяются, используются возможно неэффективно, нерационально и непрозрачно. Отсутствует обратная связь, грамотные и конкретные ответы на запросы жителей, вероятно, что старoста не соблюдает правила подготовки документов, утвержденные правовыми актами Литовской Республики, т.е. письма/ жалобы/просьбы не регистрируются, ответы на них не предоставляются в сроки, установленные правовыми актами Литовской Республики. Жители терпеливо, более 20 лет, ждали строительства дорог, улиц, тротуаров и дворов, устройства освещения, приведения в порядок старых руин и территорий, улучшения благосостояния общественных пространств (зоны отдыха и пруда в Григишкес), уважительного поведения и общения с жителями. Жители Григишкес долго ждали и заслуживают качественных решений Мы, ниже подписавшиеся, требуем учесть высказанные замечания, предлагаем оценить работу Леонарда Климовича и выполнение прямых обязанностей, которые не выполнялись на протяжении многих лет, оценить его компетентность и соответствие требованиям, предъявляемым к государственному служащему, а также функциям, изложенным в должностной инструкции, и рассмотреть возможность увольнения с занимаемой должности.