Už lengvatų mažinimą policininkams

27 PARAŠAI

Kategorija:

Mieli Lietuvos gyventojai,

į jus kreipiuosi norėdamas pasakyti kad Lietuvoje nesame saugūs. Policija mūsų šalyje yra atsipalaidavusi ir jiems nesvarbu mūsų saugumas. Tikriausiai ne vienas esame girdėję, kaip policininkas sužaloja žmogų ir valdžia nekreipia į tai dėmesio. Jeigu ant jų uniformos užrašyta POLICIJA tai jie gali daryti viską? Na jau ne! Taip negali būti! Padarykime tvarką Lietuvoje, sumažinkime lengvatas policininkams.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ne M... jiem turetu buti dar grieztesnes bausmes nei paprastiem zmonem
2 Monika ... Pries korupcija. Kiek dar zmoniu uzmusit, kol pagaliau suprasit jog gana ?!?!! Jusu pareiga saugoti o ne zudyti!!
3 A.B. N... ka tu cia dabar nusisneki??? jei neturi ka rasyt gereu isvis nerasyk o ne sh malk ce kazoki :|
4 Vytautas S... mentai dzumbrai daro ka nori ir niekas ju nesodina,ziurkes i kupra duoda rusi kai uzdaro,jai maisto atnesa,puse sau pasiema!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!