Priverskime Lietuvos lenkus gerbti Lietuvą!!!!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Nelikime abėjingi tam, kas dedasi Vilniaus krašte. Jei mūsų valdžia nieko negali ar nenori padaryti, tad mes padarykime tvarką ir parodykime Lietuvos lenkiams, jog Lietuvą reikia gerbti. Strasbūre ne kartą buvo pabrėžta, jog gatvių rašymas lenkiškomis raidėmis yra Lietuvos Respublikos Konstitucijos pažeidimas.Nepaisant lietuvos institucijų neveiklumo, mes burkimes ir pradėkime veikti!
Pats pirmas etapas, šia peticija atkreipti mūsų valdininkų dėmesį, jog Lietuvos lenkai turi būti nubausti už įstatymų nesilaikymą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 ju ... Nei Vilnius, nei suvalkai nėra lenkų. Taip kad, jei nepatinka čia - kelias laisvas ten, kur būsite mylimi. Tik kur tai bus?
2 Elena D... tuteishi, gerbk valstybe, kurioj gyveni, jei nori gyvent Lenkijoj taijuk laisvai gali vaziuot
3 Jonas ... vyt slektas is Lietuvos jei negera jiems cia. mokykites lietuviskai gyvenkit pagal musu istatymus o uz savo lesas tai galit issaugot savo lenkiska mentaliteta
4 Lietuvis l... idomu ar Lenkijoje taip pat lietuviai kaip pas mus lenkai putoja kad butu gatviu pavadinimai lietuviu kalba?
5 Vardenis P... Vilniaus krastas yra lenku zeme.Tai kad nevadovaukit mums.
6 Rima P... Nesuprantu tu lenku, gyvenau anglijoje nir nepra6iau, kad rasytu lietuviskai, nes kalbos nemokejau
7 Linas Z... jei nepatinka lenkams Lietuvoje, - lauk atgal į lenkiją
8 a.mandeika ... jei lenkam netinka kažkas lietuvoje tai tegul važiuoja i lenkiją
9 Audrius S... nesu nacionalistas, bet lietuvos istatymus turi gerbti tiek lietuvis, tiek lenkas tiek rusas. Jei nepatinka,lauk, tėvynė Jūsų laukia
10 jonas b... as uz jie jau daugiau negali isnagleti, kaip gyvena seinuose ar punske lietuviai o cia ir dar skundziasi...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!