Už Krepšinį nemokamais televizijos kanalais

0 PARAŠAI

Kategorija:

Seimo darbo grupė nusprendė, kad Eurolygos rungtynės, kuriose šį sezoną žaidžia Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ komandos nėra svarbus visuomenei įvykis ir, kad mačai neprivalo būti rodomi per nemokamus televizijos kanalus
Yra galvojama tik apie vienos televizijos išskirtinę teisę spekuliuojant krepšiniu gauti papildomą naudTelevizijos visada transliuodavo varžybas ir turėdavo galimybę užsidirbti iš reklamos, bet šiuo atveju „Viasat“ paskaičiavo, kas yra naudingiau. Ir natūralu, kad naudingiau žmones per krepšinį prikabinti prie lėkščių, technologijų.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rokas.Pščolovskis ... Krepšinio šaly nematyt pačio krepšinio yra gėda
2 Justinas S... Nera ka cia ir komentuot,tiesiog vykdikit zmoniu vale...
3 kestas ... as jau kelias tokias peticijas esu sukures cia bet nieko jos neleme nes mes gyvenam valstybeje kuriuoje sprendimus leme dideli pinigai
4 Ernestas D... Kas sako kad Eurolyga neidomi lietuviams, tam nelabai gerai su galva. Reiketu toki zmogu tirti psichiatrams.
5 Linas B... Kas per tvarka? Viasat nupirkęs Lietuvių komandų varžybas..
6 E. J... Jus galvokit ka darot, sportas Lietuvoje 1 vietoje, o tokias nesamones darot, kad truksta zodziu
7 Ignas J... tai jeigu tai nėra svarbu visuomenei, tai tada tegu nesirodo akyse ,kai žalgiris ar rytas ką nors laimės europoj
8 Airidas J... gyvename krepsinio saly o kasi ziurime per neta pzdc
9 Saimonas D... pabodo nematyt kases del susiktos palidovines, o barake tai yra prabanga
10 Edvinas .... Manau siais krizes laikais nedaugelis sugeba ysigyti Viasat palydovines sistemas ir tai atitolina musu sirgalius nuo krepsinio, sumazeja susidomejimas.
11 Mantas P... Lietuvai reikia nemokamų Krepšinio transliacijų!
12 Vaidas,Buinauskas ... noriu matyti kaip vyrai kaunasi uz lietuvos garbe,bet negaliu nes eurolygos kovas transliuoja viasat..kazkokia nesamone.
13 G. T... Eurolygos transliacijos per nemokamą TV3 arba kitą kanalą, būtų puiku :)
14 Agnė S... Tiesiog Lietuvai reikalingas krepšinis kaip oras ;)
15 kestas ... Jus jau nebedurnekit ponai, krepsinis yra religija mums sirgaliams ne geju paradas !!!!
16 Mindaugas ... Manau cia komentaru nereikia, turi but eurolyga nemokama ir taskas .
17 valdas m... Lietuva krepsinio salis, televizijos transliacijos turi būti prieinamos visiesms.
18 Ramunas G... Krepsinis Lietuvai antra religija,tai kaip galima konstatuoti,kad tai nera svarbus visuomenei įvykis ???
19 V.Bereisa ... Norim krepsinio per TV3! Kiek galima juk mes Krepsinio salis !!
20 Domas K... Jeigu ir krepsini atimat,tai kas beleika shitoj supuvusioj saly?
21 Darius B... grąžinkit transliacijas į nemokamą televiziją!
22 Mantas K... Kaip tokioj valstybej kaip Lietuva krepsinis ne visuomenei svarbus ivikis?
23 Andrius A... beviltiska,seimas dejo ant paprastu zmoniu ir musu antros religijos.logiska neleist ziuret erlg per nemokamus kanalus.kabeline kainuoja ~25lt men,per metus sumokam ~300lt,o kiek tokiu viasat vartotoju pabaltyje?milijonai,o pelnas milziniskas,plius reklama
24 Justinas Z... MES NORIM EUROLYGOS PER TV3! KAIP TAI GALI BUTI NESVARBUS VISUOMENEI IVYKIS?
25 A. A... negalvokit, kad mzones kvaili ir nesupranta kas vyksta!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!