Stop homoseksualizmo propagandai mokyklose

0 PARAŠAI

Kategorija:

Atviro žodžio portalas [url=]TiesiaiSviesiai.LT[/url] ir Facebook grupė "Stop pedofilijai Lietuvoje" palaiko Lietuvių Tautinio Centro pareiškimą, dėl galimos homoseksualizmo propogavimo Lietuvoje ir kviečia apsaugoti mūsų vaikus nuo neigiamos jų psichikai įtakos, bei nuo panašių "projektų".
Lietuvių Tautinis Centras (LTC) sunerimęs dėl spaudoje pasirodžiusių pareiškimų apie Lietuvos mokyklas turinčius pasiekti mokymo projektus, kurių ugdymo turinys gali labai neigiamai paveikti mokinių psichiką, moralę, seksualinę tapatybę ir socialinę saviraišką.

Vienas iš tokių projektų - „Mokytojų, moksleivių, tėvų ir NVO atstovų tarpkultūrinių gebėjimų plėtra“ - remiasi J. Reingardės, N. Vasiliauskaitės ir R. Erentaitės parengtu tyrimu „Tolerancija ir multikultūrinis ugdymas bendrojo lavinimosi mokyklose“. Šis tyrimas yra parengtas pagal pabėgėlių integracijos programą, tačiau tyrimo rekomendacijose kaip svarbiausia problema išskiriama tai, kad mokyklose per mažai kalbama apie homoseksualumą.

LTC kategoriškai prieštarauja bet kokiai homoseksualumo propagandai Lietuvos mokyklose bei viešajame gyvenime. Bet kokios panašios iniciatyvos, programos ir metodai neturi gauti jokio palaikymo visose Lietuvos Respublikos institucijose.

Kadangi šie esminiai ir jautrūs dalykai susiję su vaikų seksualiniu auklėjimu, tačiau buvo neatsiklausta visuomenės nuomonės ir savavališkai nuspręsta diegti mokyklose eksperimentines programas, kuriomis siekiami tikslai remiasi suinteresuotų visuomeninių (gėjų ir lesbiečių) organizacijų nuomonėmis, bet ne patvirtintais Lietuvos specialistų – psichologų ir pedagogų - tyrimais, Lietuvių Tautinis Centras kreipiasi ir į Lietuvos Generalinę prokuratūrą prašydamas inicijuoti tyrimą dėl galimai pažeisto viešojo intereso. [url=][/url]

# Vardas Komentaras
1 Petras
Homo(mono)seksualizmas yra ne orientacija, o iškrypimas, sutrikimas
2 Danutė
mokykloje besimokydama mačiau kokią žalą daro gėjai mokiniams. Dirbu mokykloje ir žinau, kad ir dabar jie berniukams neabejingi.
3 Vidmantas
Pritariu. Tegul jie sau gyvena ir sugyvena tarpusavyje, bet lai savo idėjų nepropoguoja vaikams. Kol kas dauguma vaikųi dar turi sveiką supratimą, kas čia yra kreivai...
4 Alina
Esu krikscione ir Homoseksualizma priskiriu iskrypimui.
5 Tyrune
saugokim musu doros daigelius-vaikus nuo nuodemes,purvo,neskaistumo,iskrypimo
6 Justinas
Stop ne tik agitacijai, bet ir demonstracijoms, mes normalus nedemonstruojam, kad normalus
7 Vida
Būtina viešinti tokių programų kūrėjus, stumėjus ir skleidėjus
8 Dalia
Nenoriu kad mano vaikas būtų mokomas to, kas prieštarauja Dievo žodžiui- tiesai!!
9 Nomeda
Puiki iniciatyva. vaikai negali atsirinkti kas yra gerai kas ne
10 Linas
Gender Loops man atrodo labai nevykusi programa, ir todėl aš jai nepritariu
11 Henrikas
Lietuvos piliečiai nepageidauja iškrypėliškumo propagandos nei mokyklose nei kitur.
12 Gintautas
Butina skirti pagarba ir tolerancija nuompropagandos
13 Ingrida
Pritariu tolerancijos ugdymui mokyklose nereklamuojant homoseksualumo
14 Skaidre
Klausimas ka toliaruoti,likimo nuskriaustus zmones,ar ju demonstratyvu elgesi?pastovus tokiu kliedesiu eskalavimas sujaukia nesubrendusiuju mintis.Tai yr ne kas kitka kaip priemone"kepti"naujus gejus!
15 Monika
Šlykštu.. neleiskime teršti TIKROSIOS NORMOS! AŠ PRIEŠ!
16 M.Vysniauskiene
Gal gana eksperientuot su Lietuvos visuomene, o ypac su musu vaikais???
17 A.Stankevicius
nereikia cia jokiu homiku svietimo vaikams ir taip visokiu privise issigimeliu.dar sviest vaikus reikia tipo uztai ir buna visoki iskrypimai ir panasei.
18 Evaldas
Na į mokslus kišti homoseksualizmą kaip priemonę tai tikrai nereikia, bet apie jį kaip reiškinį reiktų supažint, nurodanti, kur galima kreiptis dėl psichologinės pagalbos.
19 roma
su prigimtim sunku kovoti, bet man neramu kad ju gretos didėja
20 Laima
kategoriškai prieštarauju bet kokiai homoseksualumo propagandai
21 Algirdas
Esu prieš homoseksualizmo propagavimą bet kokia forma!
22 Dalia
Raukim piktžoles iš lietuviškų darželių(mokyklų), jei jos nori, tegul auga tamsiuose kimsynuose.
23 Egidijus
http://lt.netlog.com/kaunietis/blog/blogid=10287#blog
24 Elena
Aš už naturalią žmogaus prigimtį, o ne už iškrypėlius
25 Laima
nebūtina į savo kraštą isileisti užsienio marazmus
26 Vytautas
Už normalią šeimą! Normalius santykius! O jei kas serga homoseksualumu, tegu turisi, bet neperša to kitiems
27 Lija
Jau darosi gėda prisipažinti, kad esi normalios pakraipos žmogus, tiek priviso visokių iškrypėlių. Manau jų buvo visais laikais, bet nesidemonstravo ir nesiviešino.Dabar bruka visaip savo pažiūras, ka
28 Irena
mums nereikia tokios 'tolerancijos", aš savo vaikui to neisrenku.
29 Adomas
Pradžios 19:24 Tuomet Viešpats siuntė ant Sodomos ir Gomoros sieros ir ugnies lietų.
30 M.Bartkus
Esu pries homoseksualiu santykiu propagavima ne tik mokyklose, bet ir visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Nes tai pornografiniu vertybiu propagavimas. Nieko bendro su zmogaus teisemis.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (131)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.