Stop homoseksualizmo propagandai mokyklose

0 PARAŠAI

Adresuota: LR Švietimo ir mokslo ministrui G. Steponavičiui
Kategorija:

Atviro žodžio portalas [url=]TiesiaiSviesiai.LT[/url] ir Facebook grupė "Stop pedofilijai Lietuvoje" palaiko Lietuvių Tautinio Centro pareiškimą, dėl galimos homoseksualizmo propogavimo Lietuvoje ir kviečia apsaugoti mūsų vaikus nuo neigiamos jų psichikai įtakos, bei nuo panašių "projektų".
Lietuvių Tautinis Centras (LTC) sunerimęs dėl spaudoje pasirodžiusių pareiškimų apie Lietuvos mokyklas turinčius pasiekti mokymo projektus, kurių ugdymo turinys gali labai neigiamai paveikti mokinių psichiką, moralę, seksualinę tapatybę ir socialinę saviraišką.

Vienas iš tokių projektų - „Mokytojų, moksleivių, tėvų ir NVO atstovų tarpkultūrinių gebėjimų plėtra“ - remiasi J. Reingardės, N. Vasiliauskaitės ir R. Erentaitės parengtu tyrimu „Tolerancija ir multikultūrinis ugdymas bendrojo lavinimosi mokyklose“. Šis tyrimas yra parengtas pagal pabėgėlių integracijos programą, tačiau tyrimo rekomendacijose kaip svarbiausia problema išskiriama tai, kad mokyklose per mažai kalbama apie homoseksualumą.

LTC kategoriškai prieštarauja bet kokiai homoseksualumo propagandai Lietuvos mokyklose bei viešajame gyvenime. Bet kokios panašios iniciatyvos, programos ir metodai neturi gauti jokio palaikymo visose Lietuvos Respublikos institucijose.

Kadangi šie esminiai ir jautrūs dalykai susiję su vaikų seksualiniu auklėjimu, tačiau buvo neatsiklausta visuomenės nuomonės ir savavališkai nuspręsta diegti mokyklose eksperimentines programas, kuriomis siekiami tikslai remiasi suinteresuotų visuomeninių (gėjų ir lesbiečių) organizacijų nuomonėmis, bet ne patvirtintais Lietuvos specialistų – psichologų ir pedagogų - tyrimais, Lietuvių Tautinis Centras kreipiasi ir į Lietuvos Generalinę prokuratūrą prašydamas inicijuoti tyrimą dėl galimai pažeisto viešojo intereso. [url=][/url]

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama Homo(mono)seksualizmas yra ne orientacija, o iškrypimas, sutrikimas
2 Neskelbiama mokykloje besimokydama mačiau kokią žalą daro gėjai mokiniams. Dirbu mokykloje ir žinau, kad ir dabar jie berniukams neabejingi.
3 Neskelbiama Pritariu. Tegul jie sau gyvena ir sugyvena tarpusavyje, bet lai savo idėjų nepropoguoja vaikams. Kol kas dauguma vaikųi dar turi sveiką supratimą, kas čia yra kreivai...
4 Neskelbiama Esu krikscione ir Homoseksualizma priskiriu iskrypimui.
5 Neskelbiama saugokim musu doros daigelius-vaikus nuo nuodemes,purvo,neskaistumo,iskrypimo
6 Neskelbiama Stop ne tik agitacijai, bet ir demonstracijoms, mes normalus nedemonstruojam, kad normalus
7 Neskelbiama Būtina viešinti tokių programų kūrėjus, stumėjus ir skleidėjus
8 Neskelbiama Nenoriu kad mano vaikas būtų mokomas to, kas prieštarauja Dievo žodžiui- tiesai!!
9 Neskelbiama Puiki iniciatyva. vaikai negali atsirinkti kas yra gerai kas ne
10 Neskelbiama Gender Loops man atrodo labai nevykusi programa, ir todėl aš jai nepritariu
11 Neskelbiama Lietuvos piliečiai nepageidauja iškrypėliškumo propagandos nei mokyklose nei kitur.
12 Neskelbiama Butina skirti pagarba ir tolerancija nuompropagandos
13 Neskelbiama Pritariu tolerancijos ugdymui mokyklose nereklamuojant homoseksualumo
14 Neskelbiama Klausimas ka toliaruoti,likimo nuskriaustus zmones,ar ju demonstratyvu elgesi?pastovus tokiu kliedesiu eskalavimas sujaukia nesubrendusiuju mintis.Tai yr ne kas kitka kaip priemone"kepti"naujus gejus!
15 Neskelbiama Šlykštu.. neleiskime teršti TIKROSIOS NORMOS! AŠ PRIEŠ!
16 Neskelbiama Gal gana eksperientuot su Lietuvos visuomene, o ypac su musu vaikais???
17 Neskelbiama nereikia cia jokiu homiku svietimo vaikams ir taip visokiu privise issigimeliu.dar sviest vaikus reikia tipo uztai ir buna visoki iskrypimai ir panasei.
18 Neskelbiama su prigimtim sunku kovoti, bet man neramu kad ju gretos didėja
19 Neskelbiama kategoriškai prieštarauju bet kokiai homoseksualumo propagandai
20 Neskelbiama Esu prieš homoseksualizmo propagavimą bet kokia forma!
21 Neskelbiama Raukim piktžoles iš lietuviškų darželių(mokyklų), jei jos nori, tegul auga tamsiuose kimsynuose.
22 Neskelbiama Aš už naturalią žmogaus prigimtį, o ne už iškrypėlius
23 Neskelbiama nebūtina į savo kraštą isileisti užsienio marazmus
24 Neskelbiama Už normalią šeimą! Normalius santykius! O jei kas serga homoseksualumu, tegu turisi, bet neperša to kitiems
25 Neskelbiama Jau darosi gėda prisipažinti, kad esi normalios pakraipos žmogus, tiek priviso visokių iškrypėlių. Manau jų buvo visais laikais, bet nesidemonstravo ir nesiviešino.Dabar bruka visaip savo pažiūras, ka
26 Neskelbiama mums nereikia tokios 'tolerancijos", aš savo vaikui to neisrenku.
27 Neskelbiama Pradžios 19:24 Tuomet Viešpats siuntė ant Sodomos ir Gomoros sieros ir ugnies lietų.
28 Neskelbiama Esu pries homoseksualiu santykiu propagavima ne tik mokyklose, bet ir visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Nes tai pornografiniu vertybiu propagavimas. Nieko bendro su zmogaus teisemis.
29 Neskelbiama Negalima pasiduoti homo propagavimui Lietuvoje. prisidengus tolerancija bandoma prastumti homo. Būkime būdrūs saugokime vaikus nuo šitų piktybiškų ir agresyvių elementų
30 Neskelbiama Nereikia lietuvoj jokiu pederastu ir ju europiniu teisiu. uztenka savu pederastu seime ir ju bajeriu. gana tvirkint visuomene.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (120)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...