Stop homoseksualizmo propagandai mokyklose

0 PARAŠAI

Kategorija:

Atviro žodžio portalas [url=]TiesiaiSviesiai.LT[/url] ir Facebook grupė "Stop pedofilijai Lietuvoje" palaiko Lietuvių Tautinio Centro pareiškimą, dėl galimos homoseksualizmo propogavimo Lietuvoje ir kviečia apsaugoti mūsų vaikus nuo neigiamos jų psichikai įtakos, bei nuo panašių "projektų".
Lietuvių Tautinis Centras (LTC) sunerimęs dėl spaudoje pasirodžiusių pareiškimų apie Lietuvos mokyklas turinčius pasiekti mokymo projektus, kurių ugdymo turinys gali labai neigiamai paveikti mokinių psichiką, moralę, seksualinę tapatybę ir socialinę saviraišką.

Vienas iš tokių projektų - „Mokytojų, moksleivių, tėvų ir NVO atstovų tarpkultūrinių gebėjimų plėtra“ - remiasi J. Reingardės, N. Vasiliauskaitės ir R. Erentaitės parengtu tyrimu „Tolerancija ir multikultūrinis ugdymas bendrojo lavinimosi mokyklose“. Šis tyrimas yra parengtas pagal pabėgėlių integracijos programą, tačiau tyrimo rekomendacijose kaip svarbiausia problema išskiriama tai, kad mokyklose per mažai kalbama apie homoseksualumą.

LTC kategoriškai prieštarauja bet kokiai homoseksualumo propagandai Lietuvos mokyklose bei viešajame gyvenime. Bet kokios panašios iniciatyvos, programos ir metodai neturi gauti jokio palaikymo visose Lietuvos Respublikos institucijose.

Kadangi šie esminiai ir jautrūs dalykai susiję su vaikų seksualiniu auklėjimu, tačiau buvo neatsiklausta visuomenės nuomonės ir savavališkai nuspręsta diegti mokyklose eksperimentines programas, kuriomis siekiami tikslai remiasi suinteresuotų visuomeninių (gėjų ir lesbiečių) organizacijų nuomonėmis, bet ne patvirtintais Lietuvos specialistų – psichologų ir pedagogų - tyrimais, Lietuvių Tautinis Centras kreipiasi ir į Lietuvos Generalinę prokuratūrą prašydamas inicijuoti tyrimą dėl galimai pažeisto viešojo intereso. [url=][/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Petras J... Homo(mono)seksualizmas yra ne orientacija, o iškrypimas, sutrikimas
2 Danutė U... mokykloje besimokydama mačiau kokią žalą daro gėjai mokiniams. Dirbu mokykloje ir žinau, kad ir dabar jie berniukams neabejingi.
3 Vidmantas M... Pritariu. Tegul jie sau gyvena ir sugyvena tarpusavyje, bet lai savo idėjų nepropoguoja vaikams. Kol kas dauguma vaikųi dar turi sveiką supratimą, kas čia yra kreivai...
4 Alina S... Esu krikscione ir Homoseksualizma priskiriu iskrypimui.
5 Tyrune B... saugokim musu doros daigelius-vaikus nuo nuodemes,purvo,neskaistumo,iskrypimo
6 Justinas K... Stop ne tik agitacijai, bet ir demonstracijoms, mes normalus nedemonstruojam, kad normalus
7 Vida J... Būtina viešinti tokių programų kūrėjus, stumėjus ir skleidėjus
8 Dalia V... Nenoriu kad mano vaikas būtų mokomas to, kas prieštarauja Dievo žodžiui- tiesai!!
9 Nomeda A... Puiki iniciatyva. vaikai negali atsirinkti kas yra gerai kas ne
10 Linas K... Gender Loops man atrodo labai nevykusi programa, ir todėl aš jai nepritariu
11 Henrikas M... Lietuvos piliečiai nepageidauja iškrypėliškumo propagandos nei mokyklose nei kitur.
12 Gintautas M... Butina skirti pagarba ir tolerancija nuompropagandos
13 Ingrida V... Pritariu tolerancijos ugdymui mokyklose nereklamuojant homoseksualumo
14 Skaidre G... Klausimas ka toliaruoti,likimo nuskriaustus zmones,ar ju demonstratyvu elgesi?pastovus tokiu kliedesiu eskalavimas sujaukia nesubrendusiuju mintis.Tai yr ne kas kitka kaip priemone"kepti"naujus gejus!
15 Monika M... Šlykštu.. neleiskime teršti TIKROSIOS NORMOS! AŠ PRIEŠ!
16 M.Vysniauskiene ... Gal gana eksperientuot su Lietuvos visuomene, o ypac su musu vaikais???
17 A.Stankevicius ... nereikia cia jokiu homiku svietimo vaikams ir taip visokiu privise issigimeliu.dar sviest vaikus reikia tipo uztai ir buna visoki iskrypimai ir panasei.
18 Evaldas P... Na į mokslus kišti homoseksualizmą kaip priemonę tai tikrai nereikia, bet apie jį kaip reiškinį reiktų supažint, nurodanti, kur galima kreiptis dėl psichologinės pagalbos.
19 roma v... su prigimtim sunku kovoti, bet man neramu kad ju gretos didėja
20 Laima V... kategoriškai prieštarauju bet kokiai homoseksualumo propagandai
21 Algirdas J... Esu prieš homoseksualizmo propagavimą bet kokia forma!
22 Dalia T... Raukim piktžoles iš lietuviškų darželių(mokyklų), jei jos nori, tegul auga tamsiuose kimsynuose.
23 Egidijus K... http://lt.netlog.com/kaunietis/blog/blogid=10287#blog
24 Elena Ž... Aš už naturalią žmogaus prigimtį, o ne už iškrypėlius
25 Laima K... nebūtina į savo kraštą isileisti užsienio marazmus
26 Vytautas J... Už normalią šeimą! Normalius santykius! O jei kas serga homoseksualumu, tegu turisi, bet neperša to kitiems
27 Lija V... Jau darosi gėda prisipažinti, kad esi normalios pakraipos žmogus, tiek priviso visokių iškrypėlių. Manau jų buvo visais laikais, bet nesidemonstravo ir nesiviešino.Dabar bruka visaip savo pažiūras, ka
28 Irena M... mums nereikia tokios 'tolerancijos", aš savo vaikui to neisrenku.
29 Adomas R... Pradžios 19:24 Tuomet Viešpats siuntė ant Sodomos ir Gomoros sieros ir ugnies lietų.
30 M.Bartkus ... Esu pries homoseksualiu santykiu propagavima ne tik mokyklose, bet ir visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Nes tai pornografiniu vertybiu propagavimas. Nieko bendro su zmogaus teisemis.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!