Stop homoseksualizmo propagandai mokyklose

0 PARAŠAI

Kategorija:

Atviro žodžio portalas [url=]TiesiaiSviesiai.LT[/url] ir Facebook grupė "Stop pedofilijai Lietuvoje" palaiko Lietuvių Tautinio Centro pareiškimą, dėl galimos homoseksualizmo propogavimo Lietuvoje ir kviečia apsaugoti mūsų vaikus nuo neigiamos jų psichikai įtakos, bei nuo panašių "projektų".
Lietuvių Tautinis Centras (LTC) sunerimęs dėl spaudoje pasirodžiusių pareiškimų apie Lietuvos mokyklas turinčius pasiekti mokymo projektus, kurių ugdymo turinys gali labai neigiamai paveikti mokinių psichiką, moralę, seksualinę tapatybę ir socialinę saviraišką.

Vienas iš tokių projektų - „Mokytojų, moksleivių, tėvų ir NVO atstovų tarpkultūrinių gebėjimų plėtra“ - remiasi J. Reingardės, N. Vasiliauskaitės ir R. Erentaitės parengtu tyrimu „Tolerancija ir multikultūrinis ugdymas bendrojo lavinimosi mokyklose“. Šis tyrimas yra parengtas pagal pabėgėlių integracijos programą, tačiau tyrimo rekomendacijose kaip svarbiausia problema išskiriama tai, kad mokyklose per mažai kalbama apie homoseksualumą.

LTC kategoriškai prieštarauja bet kokiai homoseksualumo propagandai Lietuvos mokyklose bei viešajame gyvenime. Bet kokios panašios iniciatyvos, programos ir metodai neturi gauti jokio palaikymo visose Lietuvos Respublikos institucijose.

Kadangi šie esminiai ir jautrūs dalykai susiję su vaikų seksualiniu auklėjimu, tačiau buvo neatsiklausta visuomenės nuomonės ir savavališkai nuspręsta diegti mokyklose eksperimentines programas, kuriomis siekiami tikslai remiasi suinteresuotų visuomeninių (gėjų ir lesbiečių) organizacijų nuomonėmis, bet ne patvirtintais Lietuvos specialistų – psichologų ir pedagogų - tyrimais, Lietuvių Tautinis Centras kreipiasi ir į Lietuvos Generalinę prokuratūrą prašydamas inicijuoti tyrimą dėl galimai pažeisto viešojo intereso. [url=][/url]

# Vardas Komentaras
1 Petras
Homo(mono)seksualizmas yra ne orientacija, o iškrypimas, sutrikimas
2 Danutė
mokykloje besimokydama mačiau kokią žalą daro gėjai mokiniams. Dirbu mokykloje ir žinau, kad ir dabar jie berniukams neabejingi.
3 Vidmantas
Pritariu. Tegul jie sau gyvena ir sugyvena tarpusavyje, bet lai savo idėjų nepropoguoja vaikams. Kol kas dauguma vaikųi dar turi sveiką supratimą, kas čia yra kreivai...
4 Alina
Esu krikscione ir Homoseksualizma priskiriu iskrypimui.
5 Tyrune
saugokim musu doros daigelius-vaikus nuo nuodemes,purvo,neskaistumo,iskrypimo
6 Justinas
Stop ne tik agitacijai, bet ir demonstracijoms, mes normalus nedemonstruojam, kad normalus
7 Vida
Būtina viešinti tokių programų kūrėjus, stumėjus ir skleidėjus
8 Dalia
Nenoriu kad mano vaikas būtų mokomas to, kas prieštarauja Dievo žodžiui- tiesai!!
9 Nomeda
Puiki iniciatyva. vaikai negali atsirinkti kas yra gerai kas ne
10 Linas
Gender Loops man atrodo labai nevykusi programa, ir todėl aš jai nepritariu
11 Henrikas
Lietuvos piliečiai nepageidauja iškrypėliškumo propagandos nei mokyklose nei kitur.
12 Gintautas
Butina skirti pagarba ir tolerancija nuompropagandos
13 Ingrida
Pritariu tolerancijos ugdymui mokyklose nereklamuojant homoseksualumo
14 Skaidre
Klausimas ka toliaruoti,likimo nuskriaustus zmones,ar ju demonstratyvu elgesi?pastovus tokiu kliedesiu eskalavimas sujaukia nesubrendusiuju mintis.Tai yr ne kas kitka kaip priemone"kepti"naujus gejus!
15 Monika
Šlykštu.. neleiskime teršti TIKROSIOS NORMOS! AŠ PRIEŠ!
16 M.Vysniauskiene
Gal gana eksperientuot su Lietuvos visuomene, o ypac su musu vaikais???
17 A.Stankevicius
nereikia cia jokiu homiku svietimo vaikams ir taip visokiu privise issigimeliu.dar sviest vaikus reikia tipo uztai ir buna visoki iskrypimai ir panasei.
18 Evaldas
Na į mokslus kišti homoseksualizmą kaip priemonę tai tikrai nereikia, bet apie jį kaip reiškinį reiktų supažint, nurodanti, kur galima kreiptis dėl psichologinės pagalbos.
19 roma
su prigimtim sunku kovoti, bet man neramu kad ju gretos didėja
20 Laima
kategoriškai prieštarauju bet kokiai homoseksualumo propagandai
21 Algirdas
Esu prieš homoseksualizmo propagavimą bet kokia forma!
22 Dalia
Raukim piktžoles iš lietuviškų darželių(mokyklų), jei jos nori, tegul auga tamsiuose kimsynuose.
23 Egidijus
http://lt.netlog.com/kaunietis/blog/blogid=10287#blog
24 Elena
Aš už naturalią žmogaus prigimtį, o ne už iškrypėlius
25 Laima
nebūtina į savo kraštą isileisti užsienio marazmus
26 Vytautas
Už normalią šeimą! Normalius santykius! O jei kas serga homoseksualumu, tegu turisi, bet neperša to kitiems
27 Lija
Jau darosi gėda prisipažinti, kad esi normalios pakraipos žmogus, tiek priviso visokių iškrypėlių. Manau jų buvo visais laikais, bet nesidemonstravo ir nesiviešino.Dabar bruka visaip savo pažiūras, ka
28 Irena
mums nereikia tokios 'tolerancijos", aš savo vaikui to neisrenku.
29 Adomas
Pradžios 19:24 Tuomet Viešpats siuntė ant Sodomos ir Gomoros sieros ir ugnies lietų.
30 M.Bartkus
Esu pries homoseksualiu santykiu propagavima ne tik mokyklose, bet ir visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Nes tai pornografiniu vertybiu propagavimas. Nieko bendro su zmogaus teisemis.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (561)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (240)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.