UAB "G4S Lietuva" DARBUOTOJŲ TEISIŲ PAŽEIDIMAMS NE!!!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Dažniausiai pasitaikančios veikos prasilenkiančios su įstatymais: neteisinga darbo valandų suminė apskaita, viršvalandžiai mokami į rankas pinigais, kuru arba iš vis nemokami, vertimas dirbti nelegalų darbą, atsiskaitymo lapeliuose nurodytos valandos nesutampa su išdirbtų valandų skaičiumi, kas mėnesį kintantis atlyginimas be išankstinio perspėjimo, neišduodamos apsaugos priemonės (žieminiai rūbai), neįteikiami atsiskaitymo lapeliai darbo vietose, vertimas vienu metu dirbti dviejuose objektuose(kitą paliekant su minimalia apsauga), įvykus nelaimingam atsitikimui vertimas keisti paaiškinimą pagal jų versiją, nesupažindinimas su tyrimu, ir t.t.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Natalja S... dirbama, kad uždirbti, o ne šiaip kažkam turtus kraut, o sau nieko
2 jj ... Galų gale, kada atsakingos institucijos pradės atlikti savo pareigas ir kontroliuos visus darbdavius? Gal kai neliks lietuvių Lietuvoje?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!