Lenkų mokyklos, už lenkiškas pamokas.

0 PARAŠAI

  • Valdemar
  • nuo 2011-02-05
  • iki 2011-03-01
Kategorija:

Mes už tai, kad lenkų mokyklose pamokos būtų lenkų kalba.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dei D... Jei lietuva butu tik lietuviams jus cia apsishike sedetumet visi. As uz, kitatauciai, ar kitakalbiai turi teise mokytis ta kalba kuri jiems yra gimtoji.
2 Tomas M... lietuvoje - lietuvislos mokyklos. jeigu norite lenkiskai vaikus mokinti, galite savo bendruomenes lesomis atsidaryti lenkinskas sekmadienines mokykleles. AS PRIES NELIETUVISKAS MOKYKLAS.
3 jj ... Aš už pamokas lenkų kalba tik tose mokyklose, kurių steigėja -Lenkija. Nori mokytis lenkiškai - Lenkija tegul už tai ir moka.
4 V.Pavardenis ... Esu lietuvis, bet aš už teisę tautoms mokytis sava kalba.
5 Regina ... jei lenku mokykla tai ir pamokos turi vykti lenku kalba
6 Vilma ... Prieš kurdami tokias peticijas gerbiamasis pasidomėkite ar mišriose mokyklose (čia apie Vilniaus r. kur lenkai yra ne mažuma o dauguma) pamokos yra dėstomos lenkų kalba. Taip sakydami JŪS kyršinat gyv
7 V.Pavardenis ... jei lenkų mokykla lietuvoje tada turi ir mokyti lietuviškai čia tau nieks nemokys kokia kalba užsigeisi. Aš prieš jūsų pasiūlyma

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!