Peticija prieš šilumos kainų nežabotą kilimą Alytuje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai inicijuoja P E T I C I J Ą prieš šilumos kainų nežabotą kilimą Alytaus mieste ir kviečia prisidėti.
Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame, kad būtų atliktas išsamus Alytaus miesto savivaldybės ir UAB “Litesko” sutarties patikrinimas, pateiktas jos teisinis įvertinimas ir priimti sprendimai dėl šilumos kainos sumažinimo, o nesant galimybei to padaryti – sutartis nutraukta.
Pasirašyti kviečiame šią elektroninę peticiją arba atvykti į Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus būstinę adresu: S. Dariaus ir S. Girėno g. 4 A, Alytus darbo dienomis 14 – 18 valandomis. Parašai taip pat renkami visame mieste nuo vasario 5 d. iki 21 d.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Andreas Gir... Alytuje kaip Dubajuje. Tik skirtumas tas kad bedarbiu daugiausiai, kainos visko didžiausio ir ka- išgyvenam. O valdininkai tikir žiuris asmeninės naudos. Buvo vieni, dabar ateis kiti (pliki ir basi)
2 Valentinas Žem... Visa informacija apie kainas ir sutartis turi būti paviešinta
3 Girmantas ... kaip susimoketi uz syldyma ir dar gyventi jaunai seimai, jei vyras dedirba. o zmona gauna minimuma?
4 Rimutė Sil... graudu ir liūdna, kad yra valstybė, bet valdžios nėra!
5 Dainius Bla... Anksčiau reikėjo spręsti problemą ir bausti kaltus ir neatsakingus asmenis..
6 Albertas Kia... sumazinti maziausiai 50 proc.-tada atitiks paslaugos kokybe-atsisuksim maudydamiesi ir salto vandens kraneli
7 Elena Gol... Silumos kainos padidejo beveik dvigubai ir mokam ne uz gauta siluma,ji nematuojama ir nekontroliuojama.Puiku kad nesame tam abejingi.Sekmes Jums siame svarbiame zmonems reikale! Su pagarba Elena G.
8 Vaida And... Isprotejot su tom kainom :( pamastykit kaip zmonem su vaikais isgyventi
9 ALDONA KIA... Kada liausis "gyvatukas" brangti???kiek galima plėšt nuo žmonių
10 Adelė Lev... nesuprantu už ką tiek moku, juk bute tik 18 laipsnių