Peticija prieš šilumos kainų nežabotą kilimą Alytuje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai inicijuoja P E T I C I J Ą prieš šilumos kainų nežabotą kilimą Alytaus mieste ir kviečia prisidėti.
Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame, kad būtų atliktas išsamus Alytaus miesto savivaldybės ir UAB “Litesko” sutarties patikrinimas, pateiktas jos teisinis įvertinimas ir priimti sprendimai dėl šilumos kainos sumažinimo, o nesant galimybei to padaryti – sutartis nutraukta.
Pasirašyti kviečiame šią elektroninę peticiją arba atvykti į Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus būstinę adresu: S. Dariaus ir S. Girėno g. 4 A, Alytus darbo dienomis 14 – 18 valandomis. Parašai taip pat renkami visame mieste nuo vasario 5 d. iki 21 d.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Andreas G... Alytuje kaip Dubajuje. Tik skirtumas tas kad bedarbiu daugiausiai, kainos visko didžiausio ir ka- išgyvenam. O valdininkai tikir žiuris asmeninės naudos. Buvo vieni, dabar ateis kiti (pliki ir basi)
2 Valentinas Ž... Visa informacija apie kainas ir sutartis turi būti paviešinta
3 Girmantas ... kaip susimoketi uz syldyma ir dar gyventi jaunai seimai, jei vyras dedirba. o zmona gauna minimuma?
4 Rimutė S... graudu ir liūdna, kad yra valstybė, bet valdžios nėra!
5 Dainius B... Anksčiau reikėjo spręsti problemą ir bausti kaltus ir neatsakingus asmenis..
6 Albertas K... sumazinti maziausiai 50 proc.-tada atitiks paslaugos kokybe-atsisuksim maudydamiesi ir salto vandens kraneli
7 Elena G... Silumos kainos padidejo beveik dvigubai ir mokam ne uz gauta siluma,ji nematuojama ir nekontroliuojama.Puiku kad nesame tam abejingi.Sekmes Jums siame svarbiame zmonems reikale! Su pagarba Elena G.
8 Vaida A... Isprotejot su tom kainom :( pamastykit kaip zmonem su vaikais isgyventi
9 ALDONA K... Kada liausis "gyvatukas" brangti???kiek galima plėšt nuo žmonių
10 Adelė L... nesuprantu už ką tiek moku, juk bute tik 18 laipsnių
11 Antanas M... Savivaldybe tvirtindama temperaturini reguliavimo grafika turi reikalauti is silimos tiekejo, kad butu pateiktas paduodamo termofikacinio vandens temperaturos priklausomybes grafika nuo aplinkos tempe
12 Rolandas T... KOL NEBUS LEITA GYVENTOJAMS NEVARŽOMIEMS ATSIJUNGTI NUO ŠILUMOS TINKLŲ AR NEBUS INDIVIDUALIZUOTA ŠILUMOS APSKAITA (INDIVIDUALUS SKAITLIUKAS BUTUOSE IR GALIMYBĖ REGULIUOTI), TOL TVARKOS TIKRAI NEBUS.