Peticija prieš šilumos kainų nežabotą kilimą Alytuje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai inicijuoja P E T I C I J Ą prieš šilumos kainų nežabotą kilimą Alytaus mieste ir kviečia prisidėti.
Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame, kad būtų atliktas išsamus Alytaus miesto savivaldybės ir UAB “Litesko” sutarties patikrinimas, pateiktas jos teisinis įvertinimas ir priimti sprendimai dėl šilumos kainos sumažinimo, o nesant galimybei to padaryti – sutartis nutraukta.
Pasirašyti kviečiame šią elektroninę peticiją arba atvykti į Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus būstinę adresu: S. Dariaus ir S. Girėno g. 4 A, Alytus darbo dienomis 14 – 18 valandomis. Parašai taip pat renkami visame mieste nuo vasario 5 d. iki 21 d.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Andreas G... Alytuje kaip Dubajuje. Tik skirtumas tas kad bedarbiu daugiausiai, kainos visko didžiausio ir ka- išgyvenam. O valdininkai tikir žiuris asmeninės naudos. Buvo vieni, dabar ateis kiti (pliki ir basi)
2 Valentinas Ž... Visa informacija apie kainas ir sutartis turi būti paviešinta
3 Girmantas ... kaip susimoketi uz syldyma ir dar gyventi jaunai seimai, jei vyras dedirba. o zmona gauna minimuma?
4 Rimutė S... graudu ir liūdna, kad yra valstybė, bet valdžios nėra!
5 Dainius B... Anksčiau reikėjo spręsti problemą ir bausti kaltus ir neatsakingus asmenis..
6 Albertas K... sumazinti maziausiai 50 proc.-tada atitiks paslaugos kokybe-atsisuksim maudydamiesi ir salto vandens kraneli
7 Elena G... Silumos kainos padidejo beveik dvigubai ir mokam ne uz gauta siluma,ji nematuojama ir nekontroliuojama.Puiku kad nesame tam abejingi.Sekmes Jums siame svarbiame zmonems reikale! Su pagarba Elena G.
8 Vaida A... Isprotejot su tom kainom :( pamastykit kaip zmonem su vaikais isgyventi
9 ALDONA K... Kada liausis "gyvatukas" brangti???kiek galima plėšt nuo žmonių
10 Adelė L... nesuprantu už ką tiek moku, juk bute tik 18 laipsnių
11 Antanas M... Savivaldybe tvirtindama temperaturini reguliavimo grafika turi reikalauti is silimos tiekejo, kad butu pateiktas paduodamo termofikacinio vandens temperaturos priklausomybes grafika nuo aplinkos tempe
12 Rolandas T... KOL NEBUS LEITA GYVENTOJAMS NEVARŽOMIEMS ATSIJUNGTI NUO ŠILUMOS TINKLŲ AR NEBUS INDIVIDUALIZUOTA ŠILUMOS APSKAITA (INDIVIDUALUS SKAITLIUKAS BUTUOSE IR GALIMYBĖ REGULIUOTI), TOL TVARKOS TIKRAI NEBUS.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!