Už Kreivį - geriausią Lietuvos ūkio ministrą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Jos Ekscelencijai
Lietuvos Respublikos Prezidentei
Daliai Grybauskaitei

Mes, žemiau pasirašiusieji, esame įsitikinę, kad mūsų ūkio ministras D. Kreivys yra vienas geriausių ir skaidriausių buvusių ir esamų Lietuvos ministrų, ką pripažįsta ir kai kurie opozicijos atstovai. Manome, kad prieš ministrą yra pradėtas suinteresuotų grupių puolimas, kurių tikslas yra išlaikyti iki šiol vyravusią netvarką viešuosiuose pirkimuose, nes pastaroji toms grupėms leidžia sočiai maitintis iš viešųjų finansų.

Atmetę savo politines pažiūras ir vedini pilietiškumo, mes, žemiau pasirašiusieji, skelbiame palaikantys D. Kreivį jo darbuose ir ypač vykdomoje kovoje su korupcija.

Kartu prašome Jūsų ekselencijos atsižvelgti į mūsų nuomonę ir viešojoje erdvėje šį klausimą komentuoti nepaliekant vietų spėlionėms ir spekuliacijoms

# Vardas Komentaras
1 Marija
manau, kad šis puolimas suorganizuotas paksistų ir zuokininkų
2 Vidmantas
Kreivys yra "valgomas" tų kaimyninės valstybės struktūrų, kurios nesuinteresuotos tvarka Lietuvoje ir tų, kam neteka procentai per viešuosius pirkimus.
3 Albinas
norėtųsi, kad šitas ministras dirbtų ir toliau.
4 D.Sadauskas
nesisvaistykime gerais specialistais, saziningais zmonemis.
5 Laima
manau, kad tai viena pažangiausiu ūkio ministrų. žmogus turinti gerų idėjų ir noro jas įgyvendinti, manau, kad tai padorus žmogus.
6 Evaldas
Kaip jaunam verslininkui man buvo džiugu dėl tokio ministro.
7 Juozas
Esu užtikrintas, kad į mūsų nuomonę neatsižvelgs, nes jau pavėlavo(ministras atsistatydina), iš komentaro irgi nieko nesitikiu, kol patarinėja tie, kurie ir sudarė prezidentės dabartinę nuomonę.
8 Tomas
esu isitikines, kad Kreivys buvo vienas is tu, kurie bent kazka nuveike ieskodami investuotoju, priesingai nei kiti ir labai liudna, kad ji be pagrindo nusalino. Juk uspaskis turi versla ?
9 Justas
Nejaugi taip lengvai numarinsite Ministro kovą su Korupcija? Pradėtas purvasklaidos drabstymas iš pradžių atrodė juokingai, tačiau neadekvačiai komentuojamas oficialių pareigūnų jau tapo grėsmingas.
10 V.
vos pradėjus kovą su korupcija pasipylė nupirktoje ziniasklaidoje eskaluojamas šmeižtas prieš per 20 nepriklausomybės metų pirmą kartą pradėtą kovą prieš korupcija. p. D.Kreivys geriausias ligi šiol m
11 R.
Gerb. Prezidente, peržiūrėkite savi sprendimą, prašau
12 Ignas
Neleisime nugalėti "Strekoza-2" planui...
13 vilhelmas
Ministras D.Kreivys turi likti toliau dirbti. Negalima pasiduoti žiniasklaidos kenkėjiškais tikslais keliamoms emocijoms.(irvisi vieną kartą baikim siekti to populizmo,jau gėda klausyti...)
14 M.Bartkus
As uz, kol nesusikompromitavo. Kai bus pagautas uz rankos, tuomet tures atssistatydinti.
15 Rita
Pasitikiu ministru Dainiumi Kreiviu. Prezidentė kol kas neišsakė jokių rimtų argumentų.
16 Rimantas
Šituo žmogumi tikrai tikiu, nes Opus Dei žemos moralės žmonių paprasčiausiai nebūna.
17 Povilas
visa širdimi palaikau nokorumpuotą ir teisingą ministrą.
18 A.
Neleiskime žiniasklaidos priemonėms, kurias kontroliuoja interesų grupės, formuoti klaidingos nuomonės!
19 M.Dubinskas
Nesuprantu, kaip prezidentė nemato, kas svarbiau. Ar tie Kreivio mamos 6 mln. , ar milijardai, kuriuos galima atskleisti. Kaip žinot, ar užimsiantis Kreivio vietą nebus toks kyšininka, kaip ankstesni?
20 D.
užteks populizmo. Tegul pirma įrodo, kad Kreivys "prisidirbo"
21 I.
ar tikrai geriausias - nežinau, bet šitaip žmogų ėsti negalima
22 Andrius
Noriu nepasitikejimo objektyviu priezasciu ivardinimo
23 RIMANTAS
palaikau Kreivi,nes pats esu susidures su panasiais dalykais
24 V.Pavardenis
o as palaikau Lietuvos prezitente! Kodel nera galimybes buti pries sia peticija?
25 Vytautas
Jei Grybauskaite rimtai toliau spaudzia Kreivi atsistatydinti, nekreipia demesio i verslininku raginimus keisti sprendima, sako, kad pazyma nesvarbi - kyla LABAI rimtu klausimu kas cia vyksta...
26 Artūras
ponia Prezidente, jei nekomentuojate politikų pasisakymų, atsakykite mums!
27 Vilija
Neišgirdau nei vieno rimto argumento, dėl kurio Kreivys turėtų atsistatydinti. Masinė žiniasklaidos psichozė manęs neveikia.
28 Audrius
Palaikau Kreivį, pagaliau pradėti judinti viešieji pirkimai, kur pinigus lengva nusiurbti
29 Kęstutis
O gal prezidentė slepia ką nors? :) kad tinka jai šita pažyma?
30 Giedrius
Korupcija yra baisiai įsišaknyjusi Lietuvoje, pats su tuom susidūriau ir kovojau, todėl palaikau kiekvieną šioje nelygioje kovoje

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.