Už Kreivį - geriausią Lietuvos ūkio ministrą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Jos Ekscelencijai
Lietuvos Respublikos Prezidentei
Daliai Grybauskaitei

Mes, žemiau pasirašiusieji, esame įsitikinę, kad mūsų ūkio ministras D. Kreivys yra vienas geriausių ir skaidriausių buvusių ir esamų Lietuvos ministrų, ką pripažįsta ir kai kurie opozicijos atstovai. Manome, kad prieš ministrą yra pradėtas suinteresuotų grupių puolimas, kurių tikslas yra išlaikyti iki šiol vyravusią netvarką viešuosiuose pirkimuose, nes pastaroji toms grupėms leidžia sočiai maitintis iš viešųjų finansų.

Atmetę savo politines pažiūras ir vedini pilietiškumo, mes, žemiau pasirašiusieji, skelbiame palaikantys D. Kreivį jo darbuose ir ypač vykdomoje kovoje su korupcija.

Kartu prašome Jūsų ekselencijos atsižvelgti į mūsų nuomonę ir viešojoje erdvėje šį klausimą komentuoti nepaliekant vietų spėlionėms ir spekuliacijoms

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Marija B... manau, kad šis puolimas suorganizuotas paksistų ir zuokininkų
2 Vidmantas M... Kreivys yra "valgomas" tų kaimyninės valstybės struktūrų, kurios nesuinteresuotos tvarka Lietuvoje ir tų, kam neteka procentai per viešuosius pirkimus.
3 Albinas R... norėtųsi, kad šitas ministras dirbtų ir toliau.
4 D.Sadauskas ... nesisvaistykime gerais specialistais, saziningais zmonemis.
5 Laima L... manau, kad tai viena pažangiausiu ūkio ministrų. žmogus turinti gerų idėjų ir noro jas įgyvendinti, manau, kad tai padorus žmogus.
6 Evaldas D... Kaip jaunam verslininkui man buvo džiugu dėl tokio ministro.
7 Juozas G... Esu užtikrintas, kad į mūsų nuomonę neatsižvelgs, nes jau pavėlavo(ministras atsistatydina), iš komentaro irgi nieko nesitikiu, kol patarinėja tie, kurie ir sudarė prezidentės dabartinę nuomonę.
8 Tomas ... esu isitikines, kad Kreivys buvo vienas is tu, kurie bent kazka nuveike ieskodami investuotoju, priesingai nei kiti ir labai liudna, kad ji be pagrindo nusalino. Juk uspaskis turi versla ?
9 Justas K... Nejaugi taip lengvai numarinsite Ministro kovą su Korupcija? Pradėtas purvasklaidos drabstymas iš pradžių atrodė juokingai, tačiau neadekvačiai komentuojamas oficialių pareigūnų jau tapo grėsmingas.
10 V. G... vos pradėjus kovą su korupcija pasipylė nupirktoje ziniasklaidoje eskaluojamas šmeižtas prieš per 20 nepriklausomybės metų pirmą kartą pradėtą kovą prieš korupcija. p. D.Kreivys geriausias ligi šiol m
11 R. Š... Gerb. Prezidente, peržiūrėkite savi sprendimą, prašau
12 Ignas N... Neleisime nugalėti "Strekoza-2" planui...
13 vilhelmas š... Ministras D.Kreivys turi likti toliau dirbti. Negalima pasiduoti žiniasklaidos kenkėjiškais tikslais keliamoms emocijoms.(irvisi vieną kartą baikim siekti to populizmo,jau gėda klausyti...)
14 M.Bartkus ... As uz, kol nesusikompromitavo. Kai bus pagautas uz rankos, tuomet tures atssistatydinti.
15 Rita K... Pasitikiu ministru Dainiumi Kreiviu. Prezidentė kol kas neišsakė jokių rimtų argumentų.
16 Rimantas K... Šituo žmogumi tikrai tikiu, nes Opus Dei žemos moralės žmonių paprasčiausiai nebūna.
17 Povilas S... visa širdimi palaikau nokorumpuotą ir teisingą ministrą.
18 A. P... Neleiskime žiniasklaidos priemonėms, kurias kontroliuoja interesų grupės, formuoti klaidingos nuomonės!
19 M.Dubinskas ... Nesuprantu, kaip prezidentė nemato, kas svarbiau. Ar tie Kreivio mamos 6 mln. , ar milijardai, kuriuos galima atskleisti. Kaip žinot, ar užimsiantis Kreivio vietą nebus toks kyšininka, kaip ankstesni?
20 D. D... užteks populizmo. Tegul pirma įrodo, kad Kreivys "prisidirbo"
21 I. B... ar tikrai geriausias - nežinau, bet šitaip žmogų ėsti negalima
22 Andrius Š... Noriu nepasitikejimo objektyviu priezasciu ivardinimo
23 RIMANTAS E... palaikau Kreivi,nes pats esu susidures su panasiais dalykais
24 V.Pavardenis ... o as palaikau Lietuvos prezitente! Kodel nera galimybes buti pries sia peticija?
25 Vytautas K... Jei Grybauskaite rimtai toliau spaudzia Kreivi atsistatydinti, nekreipia demesio i verslininku raginimus keisti sprendima, sako, kad pazyma nesvarbi - kyla LABAI rimtu klausimu kas cia vyksta...
26 Artūras A... ponia Prezidente, jei nekomentuojate politikų pasisakymų, atsakykite mums!
27 Vilija M... Neišgirdau nei vieno rimto argumento, dėl kurio Kreivys turėtų atsistatydinti. Masinė žiniasklaidos psichozė manęs neveikia.
28 Audrius M... Palaikau Kreivį, pagaliau pradėti judinti viešieji pirkimai, kur pinigus lengva nusiurbti
29 Kęstutis B... O gal prezidentė slepia ką nors? :) kad tinka jai šita pažyma?
30 Giedrius K... Korupcija yra baisiai įsišaknyjusi Lietuvoje, pats su tuom susidūriau ir kovojau, todėl palaikau kiekvieną šioje nelygioje kovoje

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!