Už vaikų žaidimo aikšteles

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus senamiestyje mamos su mažais vaikais susiduria su problemomis ne tik dėl nepritaikytų šaligatvių vežimėliams, bet ir su vaikų žaidimo aikštelių trūkumu. Senamiestyje yra tik dvi tokios aikštelės: Sereikiškių parke (Jaunimo sode) ir kieme šalia Vokiečių gatvės. Aikštelės dvi, o vaikučių tiek daug, kad norint pasisupti sūpynėmis tenka palaukti eilėje. Vaikai su mamomis atvažiuoja ne tik iš Senamiesčio, bet ir iš aplinkinių Vilniaus miesto rajonų, tai mamų susibūrimo vieta, traukos centras, kavinės, parduotuvės ir t.t. deja, vaikams taip reikalingų pramogų lauke nepakanka. Gal tiksliau – jų beveik nėra. Gyvenant šalia Rūdninkų skvero, kiekvieną dieną pro langą matau, kad čia susirenka mamos su vaikais, bei vaikų grupelės iš gretimų darželių. Kaip žinia, Vilniaus Senamiesčio vienintelis darželis “Krivūlė” turi savo uždarą kiemą, tad kitų darželių auklėtojos veda savo grupes pasivaikščioti būtent į šį skverą, kuris yra kiek nutolęs nuo pagrindinių Senamiesčio gatvių automobilių šurmulio. Darželinukai neturi savo žaidimo aikštelių, tad jiems tenka tik pabėgioti ant šaligatvių grindinio kiemuose ar aikštėse be sportinių pramogų: sūpynių, čiuožyklų ir pan.
Prašome Jūsų pagalbos, surinkti balsų kiekį, kurie padėtų apsispresti Vilniaus miesto valdžiai sprendžiant ikimokyklinio amžiaus ir pradinukų vaikų užimtumo ir lavinimo klausimą inicijuojant ir palaikant Rūdninkų aikštėje vaikų žaidimo aikštelės įrengimą.
Tikime ir viliamės, kad jau šį pavasarį vietoje šunų nuvaikščioto žolyno galėtų krykštauti mūsų vaikai.

# Vardas Komentaras
1 Natalja
Noriu turėti kur žaist su vaikelių, o ne tik namie...
2 Alenas
Melbourne, Australijoj kiekvienam bloke yra po bent jau viena irengta zaidimu aikstele. Vaikai, musu ateitis...
3 Milda
pasirashiau, bet kad kas nors pasikeis nuo to - netikiu
4 R.Šeikienė
Dirbu Šv. Stepono gatvėje, šalia senamiesčio. Vaikams, išties, jame nėra kur žaisti, bet ar tai pats geriausias pasirinkimas Rūdininkų aikštė. Negi manote riboti gatvelėse automobilių eismą?
5 rolandas
Reikia visur, kur lankosi suaugę su vaikais. Geriau, kad senamiestyje būtų mažiau mašinų, daugiau erdvės žmonėms!
6 Lauryna
Rekia ne tik senamiestyje, bet ir naujamiescio kiemuose, nes tos kurios yra nusiaubtos paaugliu, arba pastatytos prie siuksliu konteineriu!!! (konkreciai taip yra Algirdo 41, 41a, 39 ir pan. kieme)
7 Vaidas
Turintiems vaikuciu yra ir kitu vietu ant LT gyvent - su neribotais plotais aikshtelems! :) Juk tokia padetis buvo visada Senamiesty :) Tai viena brangiausiu shalies vietu...Bet palaikau
8 Diana
Rudininku aikstele nuostabi vieta, vaikams pabendrauti ir pazaisti