Nacionalinės atrankos į EUroviziją pakartojimui TAIP!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Šią peticiją kviečiami pasirašyti visi Lietuvos žmonės, kurie neabejingi skaidriam ir sąžiningam Nacionalinės atrankos į Euroviziją finalo pakartojimui.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Mindaugas ... Nedarykit eilines klaidos su sasenko. Uztenka jau siust nesamones i eurovizija.Montvydas!
2 D.Beniušytė ... Graži Evlinos daina, bet gal nebejuokaukim. Kur su ja nueisim? Iki paskutinės vietos... Nesitikiu daug iš kito atlikėjo, bet šis variantas vienas iš labiausiai nevykusių. Nes Eurovizijai ji per sunki
3 Sandra M... Doanatas montvydas istikruju turi buti laimetojas,mieli biciuliai,prasau,darykime mes is naujo pakartojima :-)
4 L. B... Ščiogolevaitė yra vertesnė dalyvati eurovizijoje.
5 Rimvydas S... Nepatinka tiesiog daina, man labiau patiktu kad sciogolevaite atstovautu.
6 A.G ... ir vel mes verkiam per euroviziją.mūsų dainos tai verkimas jokio azarto, pakilimo.
7 giedre m... adomaicio ir sciogoliovaites dainos eurovizines, o si daina NE
8 Liveta ... Donatas Montvydas - Vienintele tokio pobudzio daina. Ir ziauriai gera. Ziauriai geras numeris Eurovizijai nuo Lietuvos !
9 a.Keveniene ... Donny Montell - spaudziu patinka, uz jo eurovizijos daina.
10 GEDVILAS U... PFF CIA PER KELETA DIENU TERA TIK KELI SIMTAI BALSU,NEJUOKINKIT NIEKO NEBUS,KAI JAU TUREJO BUT VOS E KELI TUKSTANCIAI,JEI TAIP ORIMA PAKART,ATRANKA.NU ZIUREKIT GAL IR PASISEKS,SEKMES!!!!
11 Aušrelė G... Europa nesupras tokios dainos Rūtos daina tikra eurovizinė, ji turi mum atstovauti. Ačiū
12 Sigita B... Tikrai netinkama daina eurovizijai... Čia būtų tas pats, kaip su Jeronimu Miliumi
13 Milda K... daina visai neįsimenama,kitokios reik eurovizijoje.KARTOT!
14 Gerda K... Kaip daininkė ji tikrai gera ir stiprų balsą turi, bet Eurovizijai reikia šou. Ta daina tikrai tiktų rimtam festivaliui, bet ne Eurovizijai.
15 daina s... reikalauju pakartojimo,komisija pati issirinko kaip norejo,laiswe ziurovui!!!!!raginam artimuosius draugus kad balsuotu!!nagi,cia mazai balsu dar matau,skubam skubam!!!!!
16 Giedre ... Uz Donny Montell nuo pirmos akimirkos. Mer Evelinos daina Europa uzmigs..
17 Evaldas B... Privalėjo leisti balsuoti žiūrovams finale,tikra nesamonė ,kad 14 žmonių gali išrinkti tautos atstovą.Manau tai būtų visiškai tiesinga jei būtų surangtas pakartotinis finalas,na tarkim nors ir tik ta
18 J. B... as taip pat uz eurovizijos pakartojima galetu kitas daininnkas vaziuoti, evelinai sasenko ne i tokius konkursus reikia dalyvauti, bet ir montvydas nieko gero nebuvo kaip cia visi ji liaupsina nieko s
19 Algis ... tikrai turejo Montvydas laimet, per ta sasenko daina tai tik uzmigt.. Ir tikrai nesamone, kad finalas buvo ketvirtadieni, nes daugkas ejo anksciau miegoti, kai visiems i darbus ir pan.. Kartoti!
20 Greta D... Juk Ukraina kartos. Kodėl jūs negalit pakartot???
21 Vardenis P... Krc,emigruoju,jei su ta daina i viesuma islysim :)))
22 T. E... Dabar visi uz Montvyda, o kai reikejo niekas nebalsavo...
23 Martynas Č... Galiu išdėstyti,kodėl turėtų būti eurovizija pakratota per naujo. KETVIRTADIENIO VAKARAS,VISIEM Į DARBUS,MOKYKLAS Čia debilizmas,kad daugelis išreikštų savo nuomonę.PRAŠAŪ.
24 Deividas L... Donatas Montvydas jis turi vaziuoti i eurovision 2011 o ne kskokia dx sasenko
25 Gytis K... Turi vaziuoti normali grazi daina , kuri turi vesti publika , o ne atsisedus verkti. Daina per leta. Geriausias pasirinkimas butu Donny Montell
26 nu i... Geriau nebus ar taip ar taip.the last place garantuota ir taip :D
27 Gabrielė P... manau jog kaip Eurovizijai daina pe rlėta, nors ir Evelina turi nuostabų balsą: ]
28 Dovilė K... Kažkoks durdomas. Linas turi ten važiuoti, ir štai kodėl lietuva niekad nelaimi. Mes turim iš ko rinktis bet visad ne ta pasirenkam. Net jei linas butu paskutinis būtų geriau neit a lenkė Sašenko
29 N.Galvidyte ... todel kad ten ne operos konkursas o tokios muzikos kuria as noreciau pasiklausyt bet kada.
30 Karolina ... Butu zymiai geriau jeigu lietuvai atstovautu D.Montvydas nes tikrai E.Sasenko daina ne kokia,nesuprasi ka ji ten murma po nosiai....

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!