Pritariame Švietimo įstatymo projektui dėl valstybinės kalbos tautinių mažumų mokyklose

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, pasirašiusieji šią peticiją, laikydamiesi nuostatų, kad:
• valstybinė kalba privaloma visose valstybinėse įstaigose, neišskiriant mokyklų;
• valstybinė kalba tarnauja Lietuvos tautų bendravimui, draugystei, sanglaudai ir vienybei;
• mokykla yra pagrindinė vieta, kur išmokstama valstybinės kalbos;
• geras valstybinės kalbos mokėjimas mažina tautinių mažumų atskirtį, didina gebėjimą konkuruoti darbo rinkoje, stoti į aukštąsias mokyklas;
• mokyklinis ugdymas valstybine kalba nepažeidžia tautinių mažumų teisių;
• tautinės mažumos turi visas sąlygas mokytis savo kalbos valstybinėse ir privačiose mokyklose,

PRITARIAME Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymo projekte teikiamam siūlymui valstybinėse tautinių mažumų mokyklose dalį dalykų dėstyti lietuvių kalba.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 T. Kra... Pritariu Švietimo įstatymo projektui dėl valstybinės kalbos tautinių mažumų mokyklose
2 Julius Važ... Už tautinių mažumų integraciją į Lietuvos Respublikos visuomenę.
3 Jonas Gie... tvirtos valstybės vienas pagrindų, valstybinės kalbos išlaikymas visose gyvenimo sferose
4 N.Volkova ... Valstybines kalbos mokejimas dar niekam netrukde. Gimtaja kalba visada galima ismokti ir netgi seimoje arba su draugais.
5 A. Gri... Jei jau gyvenat Lietuvoj, tai bukit malonus ir mokekit kalba. Gyvenam Anglijoj ir niekas skandalu nekelia kad vaikai eina i vietines mokyklas.
6 Vaidilutė Kmi... Būtinas šitas įstatymas, nes Vilniaus krašte yra jaunų lenkų, kurie baigę lenkiškas mokyklas nemoka kalbėti lietuviškai.
7 K Kra... Nemokants lietuviu kalbos Lietuvos pilieciai tampa antrarusiais pilieciais.
8 Arvydas Rut... Gerai mokėti savo valstybės kalbą - kiekvieno jos piliečio, kokios jis tautybės bebūtų, pareiga
9 Aleksandras Gri... PRITARIAME Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymo projekte teikiamam siūlymui valstybinėse tautinių mažumų mokyklose dalį dalykų dėstyti lietuvių kalba.
10 Danielė Dik... Juk Lietuvoj gyvenam, laikas išmokti kalbą kaip pridera.

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!