Palikime traukinio maršrutą Šiauliai - Rokiškis

0 PARAŠAI

Kategorija:

Nuo gegužės gegužės 29 d, AB “Lietuvos geležinkeliai“ vienašališkai nusprendė panaikinti finansiškai nuostolingą traukinio maršrutą “Rokiškis-Šiauliai“. Mieli Rokiškio miesto ir rajono gyventojai, neleiskime uždaryti pigaus ir greito susisiekimo linijos, išsaugokime maršrutą “Rokiškis-Šiauliai“. Pasirašydami peticiją patvirtinkite savo nepritarimą AB “Lietuvos geležinkeliai“ sprendimui. peticija skirta AB “Lietuvos geležinkeliai“ ir Rokiškio rajono savivaldybei, kuri neįdėjo jokių pastangų, kad šis maršrutas būtų išsaugotas. Ačiū.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Albinas Šei... Būtina išsaugoti šį maršrutą, nebeliks su kuo važinėti Rokiški ir atgal.
2 D. Šei... Pabandykite panaikinus traukinio reisą po 12 val išvykti į Panevėžio pusę. Siūlyčiau pasielgti atvirkščiai: bent vasaros metu įvesti maršrutą Rokiškis - Klaipėda.
3 Vilma Orl... Palikite traukinį nors penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį!!!
4 Dovilė Mer... Begalo patogus ir greitas susisiekimas studentams,aplinkiniuose miestuose dirbantiems žmonėms. Būkite geri ir atsižvelkite į tai.
5 Aleksandra ... Palikti maršrutą ir netgi pratęsti iki Daugpilio kaip buvo anksčiau
6 Rita Šim... Reikalingas būtinai,važinėt nebeliks kaip-gal skraidyt teks?
7 Marius Juk... studijuoju Šiauliuose- gyvybiškai svarbu išsaugoti maršrutą
8 Aldona Šia... nejuokaukit, kaip studentui nusigaut iki universiteto?
9 Tomas Ant... Grazus keliukas ir isvis jau is panevezio greit nuiekur nebenuvaziuosi o dar uzdaryt kelia i ta krasta apsurdas
10 I.Vorobjovaitė ... traukinys man reikalingas, nes pigesnis bilietas,negu vaziuojant autobusu,labai patogus vaziavimo laikas.labai prasau nepanaikinti.