Palikime traukinio maršrutą Šiauliai - Rokiškis

0 PARAŠAI

Kategorija:

Nuo gegužės gegužės 29 d, AB “Lietuvos geležinkeliai“ vienašališkai nusprendė panaikinti finansiškai nuostolingą traukinio maršrutą “Rokiškis-Šiauliai“. Mieli Rokiškio miesto ir rajono gyventojai, neleiskime uždaryti pigaus ir greito susisiekimo linijos, išsaugokime maršrutą “Rokiškis-Šiauliai“. Pasirašydami peticiją patvirtinkite savo nepritarimą AB “Lietuvos geležinkeliai“ sprendimui. peticija skirta AB “Lietuvos geležinkeliai“ ir Rokiškio rajono savivaldybei, kuri neįdėjo jokių pastangų, kad šis maršrutas būtų išsaugotas. Ačiū.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Albinas Š... Būtina išsaugoti šį maršrutą, nebeliks su kuo važinėti Rokiški ir atgal.
2 D. Š... Pabandykite panaikinus traukinio reisą po 12 val išvykti į Panevėžio pusę. Siūlyčiau pasielgti atvirkščiai: bent vasaros metu įvesti maršrutą Rokiškis - Klaipėda.
3 Vilma O... Palikite traukinį nors penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį!!!
4 Dovilė M... Begalo patogus ir greitas susisiekimas studentams,aplinkiniuose miestuose dirbantiems žmonėms. Būkite geri ir atsižvelkite į tai.
5 Aleksandra ... Palikti maršrutą ir netgi pratęsti iki Daugpilio kaip buvo anksčiau
6 Rita Š... Reikalingas būtinai,važinėt nebeliks kaip-gal skraidyt teks?
7 Marius J... studijuoju Šiauliuose- gyvybiškai svarbu išsaugoti maršrutą
8 Aldona Š... nejuokaukit, kaip studentui nusigaut iki universiteto?
9 Tomas A... Grazus keliukas ir isvis jau is panevezio greit nuiekur nebenuvaziuosi o dar uzdaryt kelia i ta krasta apsurdas
10 I.Vorobjovaitė ... traukinys man reikalingas, nes pigesnis bilietas,negu vaziuojant autobusu,labai patogus vaziavimo laikas.labai prasau nepanaikinti.
11 Raimondas M... susisiekymas labai reikalingas vasara vykstant uogauti bei grybauti,pasiekti sodu bendrijas,patogus ir reikalinkas susisiekymas panevežys rokiskis.kadangi autobusai važiuoja darbo laiku šis maršrutą
12 kristina b... kadangi i panevezi siaulius vazuoja pro sriubiškių kaima vienas tik autobusas pirmyn ir atgal tai yra galimybe is skapiskio nuvazuoti traukiniu ir gristi atgal
13 aldona s... palikti,nes is pandelio nuvazuoti i panevezi.siaulius,palanga ir pigiau kas siuo metu zmonems aktualu
14 Vilma P... Islikit nors pusiau sveiko proto,autobusai nevaziuoja,taxui neuzsidirbu,o i darba Rokiskyje vaziuoti reikia.Stotis renovuota Obeliuose-gal sport klubui patalpu kitur yra?Nebejuokinkim svieto!!!!!!!!!!
15 Justinas, B... Gražus vaizdingas maršrutas ir visad malonesnis važiavimas nei autobusais
16 Ieva L... neleiskime uždaryti pigaus ir greito susisiekimo linijos,
17 Jūratė N... Neleiskime uždaryti paskutinio traukinio maršruto.
18 Diana B... Gal šis maršrutas nuostolingas,bet keleiviams reikalingas.
19 Daiva G... daugeliui tai pagrindinis ir patikimas susisiekimo šaltinis
20 GRETA ... Sis traukinys butinas ir tikrai daug kas juo naudojasi
21 Andrius, P... Nėra patogesnio autobuso maršruto, kaip kad yra traukinio maršrutas.
22 Titas T... mokausi Panevezyje, gyvenu Rokiskyje, neatimkit pigiausios susisiekimo priemones...
23 D.Trumpiene ... traukinukas ypac reikalingas moksleiviams ir studentams, griztantiems/vykstantiems studijuoti i Panevezi ir Siaulius. Bent jau penktadieniais ir sekmadieniais!!!
24 Toma ... o didesnių nuostolių niekas tikriausiai ir nesukelia.. tiktais susisiekimo priemonė!!!
25 Indre A... traukinys yra reikalingas daugumos gyventoju susisiekimai.Traukinio nutraukimas butu didele problema studentams, kaimo gyventojams.
26 Zita J... Labai reikalingas maršrutas. Palikite nors 3 dienas per savaitę.
27 Nijolė Č... mums reikalingas traukinio maršrutas"Rokiškis-Šiauliai"
28 Greta G... kokias čia nesamones sugalvojot?kaip studentai i mokslus keliaus?traukinys gerai
29 A. B... Vokietijoje kursuoja ir nuostolingi valdziai marsrutai, jei tai reikalinga zmonems. Valdzios reikalas rasti galimybe islaikyti marsruta, pvz savo premiju saskaita
30 Dainora M... traukinys turi b8ti paliktas nors savaitgalio dienomis.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!