Dėl žvejybinės įrangos nuleidimo Karklėje

Yra rašomi įvairūs raštai apie tai, kad Karklėje uždrausti žvejams mėgėjams nuleisti bei išvežti žvejybinę įrangą.
Mes, žemiau pasirašę žvejai mėgėjai, daug metų žvejojam Baltijos jūroje. Visą žvejybinę įrangą į jūrą nuleisdavom ir iškeldavom Karklėje. Prašom neuždaryti kelio jūros link, esančio prie Karklės kapinaičių, kad būtų galima įvežti ir išvežti žvejybinę įrangą, ir prie Karklės kapinaičių leisti laikyti automobilius.
Siūlau pasirašyti visiems, kam aktuali ši problema. Galbūt visiems mums drauge pavyks išspręsti šią problemą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Edgaras M... Truputi ne į temą, bet... Pajūrio priekrantė - rekreacijai, poilsiui, mėgėjiškai žūklei, o NE verslininkų tinklams!
2 Erikas B... Bent viena slip'a per visa pajuri reikia tureti (nekalbu apie nuleidumus uoste)
3 R,Šemeta ... Palikit nors šį priejima prie jūros.Būkit žmoniški.
4 Mindaugas V... Prašome nedrausti Karklės kapinaičių nedrausti nusileiti
5 Audrius B... opi ir aktuali tema, o kur nuleisti megejiska valtele daugiau nei Karkleje? Galu gale turetu buti nors viena tokia oficiali vieta ant Lietuvos, jau nekabu apie patogumus, sauguma ir t.t.
6 marius p... pastatykit normalų nusileidimą ir tada uždarykit
7 Nerijus N... Problema man neaktuali, nesu suinteresuotas, nes nei turiu valties, nei pats ten zvejoju, bet tokia vieta turi but irengta. Tikiuosi taip ir bus netolimoj ateiti, jei patys zvejai ta vieta saugos..
8 raimundas V... visos šalys turi nuleidimui valtims į jūrą, kuo mes prastesni?
9 Gediminas D... Nėra prieplaukos , kaip normalioje valstybėje ir dar tokias nesamones drista daryti
10 Romas B... Tai gal neuždarykime paskutinio laisvo takelio prie jūros.
11 A.Strikaitis ... Žvejyba iš valties jūroje yra puiki poilsio forma, o teisės į poilsį ribojimas yra žmogaus teisių pažeidimas!
12 A. Š... juk deklaruojam, kad skatinama pramogine zukle, zukles turizmas, ar ne taip??
13 ernestas ... Reikia kaip ir normalioje valstybėje turėti žvejam kur nusileisti valtis, neskaitant uosto akvatorijos.
14 Audrius J... Manau, kad mėginimams drausti ir baudoms nesibaigiant, gali pakvipti ir Strasbūru.
15 Ignas D... Mazu zvejybiniu laiveliu nuleidimas i jura yra didele, problema Lietuvoje. Jei norime likti civilizuotu krastu butina sudaryti salygas normaliai nusileisti laivelius i jura. Uosto akvatorija netinkama

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!