Už Lietuvos futbolo nacionalinį stadioną

0 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos gyventojai
Kategorija:

Kviečiu pasirašyti šią peticiją, jeigu Jūs už Lietuvos futbolo vystymą!
Visi mes žinome, koks svarbus ir reikalingas Lietuvai yra nacionalinis futbolo stadionas.
Nacionalinio futbolo stadiono statybos Vilniuje jau pramintos "amžiaus statybomis", kadangi šis stadionas jau statomas nuo praeito amžiaus. Stadiono statybas buvo atnaujintos 2007metais, bet kaip matome, beprasmiškai. Stadiono pamatai stovi ir toliau, nors jau padaryta nemažai darbo. Priežastis dėl kurios statybos sustabdytos - lėšų stygius, nors tam buvo skirta nemažai pinigų, kurie kažkur nuplaukė.
Šią temą nusprendžiau parašyti po to, kai UEFA komitetas pareiškė, kad dabartinis nacionalinis Dariaus ir Girėno stadionas yra tragiškos būklės. Dėl to gali būti atšauktos visų taip laukiamos rungtynės Lietuva-Ispanija.
Nedarykime sau gėdos, pradėkime kurti Lietuvos futbolo ateitį![/u]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gintaras Š... Pabaikime pradėtą darbą. Ką čia dar galima pridurti...
2 M. P... Kad tik be tokių juokelių, kaip "pinigų nuplaukimas". Manau daugelis nori ne tik, kad jis būtų pastatytas, bet kad tai vyktų sklandžiai ir švariai.
3 Ingrida M... Tik už:)Turime parodyti,kad esame ne tik krepšinio valstybė:)Esame valstybė,atvira sportui,o ne konkrečiai jo rūšiai.Aš pasirašau,o tu?
4 Arminas M... butina pagaliau tureti normalu stadiona,kad vaikam butu kur tobuleti ir nebutu geda pries pasaulio komandas
5 Lukas u... Investuokime į futbolą ir turėsime perspektyviausią sportą šalyje!
6 Romualdas M... beiskrepsis jau lenda per gerkle, reikia normalaus stadiono, nes futbolas nr 1.
7 Jonė L... Lietuvai verkiant reikia BENT vieno UEFA standarto atitinkančio stadiono!!
8 A.Širvinskaitė ... reik mokėti ne tik rankom žaisti... grynas oras geriau sveikatai!
9 Daivaras L... Butinas dalykas, uzp... kad kasiui visus lt atiduoda...
10 Dainius M... Prie Kubiliaus stadiono nebus - jam netinka, kad į Lietuvą pasaulio čempionai važiuoja.
11 Artūras G... Po velnių, tai bent krepšiniui 2/3 kišamų pinigų permeta į futbolą.
12 D.Voinickis ... Jus norit kad chelsea atvarytu. Tai kur ji atvarys? I vetra? :DD
13 Eugenijus S... Lai sužaliuoja tikra žolė naujam stadione.Aš už Futbolą
14 dominykas m... labai butu geras dalykas lietuvai o beto manau jei butu pastatyta tai lesos sugrystu labai greitai
15 M.Tamavičiūtė ... Jei jau krepšiniui skiriat tiek lėšų tai ir futbolą paremkit.!!!!
16 Martynas D... Nedarykime sau gėdos, pradėkime kurti Lietuvos futbolo ateitį!
17 Gytis S... Futbolas turi ateiti, tik korumpuoti valdzios atstovai to nenori matyti
18 M.Eiza ... Uz Dariaus ir Gireno rekonstravima , ir Vilniuje nacionaliny stadiona.
19 Vytautas B... Už Dariaus ir Girėno stadiono rekunstrukciją į nacionalinį stadioną.
20 Tomas M... Gana tos gėdos prieš kitas šalis, laikas turėti gera stadioną....
21 O.V ... Uz lietuvos futbola ir stadiona, prasom pastatyti stadiona vilniuje, mes norim i futbolo stadiona o ne i siukslina!!!!!
22 andrius v... sustabdyti valdovu rumu statyba ir statyti stadiona
23 Audrius M... Turėkime bent vieną aukšto lygio stadijoną savo šalyje.
24 Raimondas Z... As uz stadiona, nes geda pries visa pasauli jau. Jai tik neturetumem valdzioje vagiu gaujos, stadionas senai butu buves...
25 Mindaugas K... geda VALDZIAI kad nesugeba Stadiono pastatyt,tik valdovu rumus kurie niekam neidomus
26 Minikas v... statom greiciau nes geda,visas pasaulis turi nacionalinius statyjonus o mes neturim GEDA valdziai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu