Reikalaujame UEFA lygio futbolo stadiono Lietuvoje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Pagal Lietuvos Kūno kultūros ir sporto įstatymo antro skyriaus 9 straipsnį reikalaujame,kad Lietuvos vyriausybė skirtų pakankamai lėšų S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadiono aikštės rekonstrukcijai arba naujojo stadiono statybai, talpinančiai nemažiau negu 10.000 tūkstančių žmonių ir atitinkantį tarptautinius reglamentus.Kadangi iki šiol nėra pastatytas nei vienas futbolo stadionas atitinkantis visus kriterijus visi Lietuvos piliečiai reikalaujame,kad Vyriausybė pradėtu svarstytų tokio stadiono statybas.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Egidijus Z... Taip! Ir dar galetu legalizuoti marichuana tuo paciu tai lietuvos ekonomika pakeltu i virsunes!
2 L.Tamavičius ... Reikia rekonstruoti s.dariaus ir s.girėno stadioną i nacionalinį.KAUNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!