Progresiniams mokesčiams ne

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos Tauta yra vienas didelis suvienytas darbdavys, kuris įdarbinęs 141 seimo narį. 2011 03 31 dieną priimant labai svarbų įstatymą balsuoja mažiau nei pusė dirbančiųjų ( 39 už + 20 prieš + 9 susilaikė iš 141) seime, ar tai yra normalu ar tai tie žmonės kuriuos mes rinkome atstovauti savo interesams,- tikrai NE! Kiek galima leisti darbuotojams savivaliauti, priiminėti keistus įstatymus, leisti pravaikštas ir nedalyvauti balsavimuose priimant tokius svarbius klausimus visai Lietuvių Tautai. Per pastaruosius metus padidino PVM, sumažino pensijas, sunaikino pensijinius kaupiamuosius fondus ( dabar apie juos net nešneka), dabar bando įvesti progresinius mokesčius, kurie yra visai neadekvatūs Lietuvos Tautai. Ar Mums reikalingi tokie darbuotojai seime, manau kad ne.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Loreta B... Lietuvos valdžia tyčiojasi iš savo piliečių. Statistiškai LR Simo nariai gauna 29 MGL algos, kas pasaulyje yra daugiausia, pvz Vokietijos valdžios atstovai gauna tik 9 MGL ir neįvedinėja naujų mokesči
2 K.Ignatavičius ... Pasirašau tik už progresinių mokesčių įvedimą kuo greičiau
3 A.Vasylius. ... Tai BŪTINAS mokestis.Ačiu seimui.Dar rekalingas neklnojamo turta mokestis.
4 renata j... su progresiniais mokesciais daugiau lietuva nuskurs
5 Laimonas B... Ne tokios ekonomikos saliai toks istatymas. Dar fik labiau padidins seseli. Ir taip jau skirtumas yra tu kurie gauna daugiau nes npd netaikomas. Reiktu perfrazuoti sia peticija i "Seseliui ne!"
6 V.Šakūnas ... butu labai idomu suzinoti kas priimineja tokius sprendimus ir kas "deda i krumus", juos priimant
7 Ž. U... Progresiniai mokesčiai, ypač tokie, kokius siūlo socialdemokratai (buvę komunistai), yra tiesus kelias išeėlinės ekonomikos augimą. Tai populistinis žingsnis. Siūlau paleisti tokį seimą...
8 Oleg P... Jeigu dar liko sveiko proto - vietokit šita istayma
9 M.Lencevič ... Tai gal žmonėms jau geriau visaiMes tik ir mokam mokesčius. Žmonės Lietuvoje ne gyvena, o egzistuoja.
10 R.Lisovska ... Nei tokie darbuotojai seime reikalingi, nei tuo labiau toks jų skaičius. Sumažinkime seime narių skaičių ir tikrai sutaupysim nemažai pinigėlių.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!