Progresiniams mokesčiams ne

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos Tauta yra vienas didelis suvienytas darbdavys, kuris įdarbinęs 141 seimo narį. 2011 03 31 dieną priimant labai svarbų įstatymą balsuoja mažiau nei pusė dirbančiųjų ( 39 už + 20 prieš + 9 susilaikė iš 141) seime, ar tai yra normalu ar tai tie žmonės kuriuos mes rinkome atstovauti savo interesams,- tikrai NE! Kiek galima leisti darbuotojams savivaliauti, priiminėti keistus įstatymus, leisti pravaikštas ir nedalyvauti balsavimuose priimant tokius svarbius klausimus visai Lietuvių Tautai. Per pastaruosius metus padidino PVM, sumažino pensijas, sunaikino pensijinius kaupiamuosius fondus ( dabar apie juos net nešneka), dabar bando įvesti progresinius mokesčius, kurie yra visai neadekvatūs Lietuvos Tautai. Ar Mums reikalingi tokie darbuotojai seime, manau kad ne.

# Vardas Komentaras
1 Loreta
Lietuvos valdžia tyčiojasi iš savo piliečių. Statistiškai LR Simo nariai gauna 29 MGL algos, kas pasaulyje yra daugiausia, pvz Vokietijos valdžios atstovai gauna tik 9 MGL ir neįvedinėja naujų mokesči
2 K.Ignatavičius
Pasirašau tik už progresinių mokesčių įvedimą kuo greičiau
3 A.Vasylius.
Tai BŪTINAS mokestis.Ačiu seimui.Dar rekalingas neklnojamo turta mokestis.
4 renata
su progresiniais mokesciais daugiau lietuva nuskurs
5 Laimonas
Ne tokios ekonomikos saliai toks istatymas. Dar fik labiau padidins seseli. Ir taip jau skirtumas yra tu kurie gauna daugiau nes npd netaikomas. Reiktu perfrazuoti sia peticija i "Seseliui ne!"
6 V.Šakūnas
butu labai idomu suzinoti kas priimineja tokius sprendimus ir kas "deda i krumus", juos priimant
7 Ž.
Progresiniai mokesčiai, ypač tokie, kokius siūlo socialdemokratai (buvę komunistai), yra tiesus kelias išeėlinės ekonomikos augimą. Tai populistinis žingsnis. Siūlau paleisti tokį seimą...
8 Oleg
Jeigu dar liko sveiko proto - vietokit šita istayma
9 M.Lencevič
Tai gal žmonėms jau geriau visaiMes tik ir mokam mokesčius. Žmonės Lietuvoje ne gyvena, o egzistuoja.
10 R.Lisovska
Nei tokie darbuotojai seime reikalingi, nei tuo labiau toks jų skaičius. Sumažinkime seime narių skaičių ir tikrai sutaupysim nemažai pinigėlių.