Dėl Lietuvos pilietybės atėmimo iš p. Valdemaro Tomaševskio

0 PARAŠAI

Kategorija:

Po paskutinių p. Valdemaro Tomaševskio pareiškimų spaudoje mes, kaip orūs lietuviai, gerbiantys savo istoriją ir šaknis, jaučiamės įžeisti ir manome, kad p. Valdemaras Tomaševskis yra nevertas Lietuvos pilietybės, dėl to, kad šmeižia mūsų šalyje vygdomą švietimo politiką, bando suformuoti neigiamą Lietuvos įvaizdį tarptautinėje arenoje, taipogi skatina Lietuvos piliečių tarpusavio neapykantą bei prieštarauja Lietuvos Respublikos teritoriniam vientisumui. Todėl prašytume išimties tvarka iš p. Valdemaro Tomaševskio atimti Lietuvos pilietybę.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Donatas B... Negalima nevertinti tai kokia bendruomenei priklausai ir paminti ja .
2 Ilja ... Pritariu, kad iš šito klouno būtų aptimta pilietybė.
3 artūras s... išimties tvarka iš p. Valdemaro Tomaševskio atimti Lietuvos pilietybę
4 TOMAS ... tas murzius turi lenkiska pilietybe,teisiskai lietuvos pilietybe jam nebepriklauso
5 S. B... kelia nesantaiką tarp Lietuvos ir Lenkijos piliečių
6 Tomas S... negerbia valstybes - reiskias nenusipelne joje gyventi
7 A.Čepienė ... Ir kuo greičiau. Kad kartą baigtų kiršinti žmones.
8 S.Kulikauskiene ... Akivaizdu, kad sis pilietis yra ne tik nelojalus, bet netgi priesiskas Lietuvai ir jai grubiai kenkia
9 Vytautas L... Jei jis bent jaustųsi LR piliečiu, gal ir kiltų abejonių...
10 Romualdas R... Tiek lietuviai, tiek lenkai turėtume "integruotis" į Dangaus Karalystę
11 Ringauds ... Esu prieš V. Tomaševskio vykdomą šmeižto politiką ir pasisakau už pilietybės atėmimą.
12 G. P... Tai, kad jam ir Lenkijos pilietybę reikėtu atimti ...
13 Vaidas Z... Tokie kurie negerbia musu Lietuvos ir proteguoja svetima sali,ir niekina musu salies istatymus bei zmones,nevertas turite musu pilietybe!
14 Svajunas S... berods kazkokia lenku korta jis turi...tai atimt is brudo zalia pasa...
15 Andžela Ž... Kiekvienas turi atsakyti už savo žodžius,tuo labiau ''politikas ''
16 Živilė K... Argi aktyvus ilgametis priešiškumas valstybei nepakankama priežastis?
17 S. S... Be šios peticijos valstybės spec. tarnybos turėjo reaguoti, tolerancija gerai tam tikrose ribose!
18 V.Milkeraitytė ... tai būtinai. Juk jis prieš Lietuvą. Be to žalią kortą turi.
19 T K... Pareiškimas prieš mano tėvyne mano tėvynės išdavystė
20 Arturas Š... siulau jam paciam integruotis i kaimynines salies visuomene, ir tada nebus jokiu bedu..
21 Mindaugas K... STOP V. Tomaševskio agresijai prieš Lietuvą ir lietuvius!
22 Marius Č... Ir dar prie to pačio jį Lietuvoje paskelbti Persona non grata
23 Ne- s... Pilietybę atimti iš nacistų/vagių songailos ir kitų. Tomaszewskis - tikras Vilniaus patriotas

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.