Bauda vietoj įspėjimo už greičio viršijimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Valstybės biudžetas kiauras, daugybė negerovių versle ir šešėliuose, vieni kitus dangsto, o kenčia pensininkai ir tik sąžiningai užsidirbantys žmonės. Turiu labai konkretų pasiūlymą, kuris į biudžetą per metus atneštų milijardą litų. Pradžioj padenkime užsienio skolą, po to - vidaus skolas, ir visi gaus tai, ko nusipelnė.
Prašau Seimo komitetus apsvarstyti mano siūlymą: pakeisti LR ATPK 124 straipsnio dalį "Nustatyto greičio viršijimas iki 10 kilometrų per valandą – užtraukia įspėjimą vairuotojams" į "Nustatyto greičio viršijimas iki 10 kilometrų per valandą –
tris registruotus kartus užtraukia įspėjimą vairuotojams, kiekvienas vėlesnis viršijimas iki 10 kilometrų per valandą - bauda dvidešimt litų".
Prašau atsakingas institucijas investuoti į greičio matuoklių priežiūrą ir kompiuterinį duomenų bazių palaikymą, kad būtų pasiruošta masiniam pažeidimų registravimui. Realybė tokia, kad dauguma vairuotojų pastoviai viršija leidžiamą greitį. T.y. tokie vairuotojai yra pastovus valstybės biudžeto pildymo šaltinis.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Voldemaras Z... Piniguočių net šimtinėm baudom neišgąsdinsi. Va, jei taip 1% nuo viso turto!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!